999 rezultate për

muho

Kush është 20 vjeçari që akuzohet se vrau informatorin e policisë (FOTO LAJM) Gjykata e Gjirokastrës ka dhënë masën arrest me burg për babë e bir, të cliët akuzohen se vrarë Alket Muhon disa ditë më
U vra për pronat apo drogën? Çfarë thanë të dyshuarit për vrasjen e Alketit Të arrestuarit për vrasjen e Alket Muhos në fshatin Rabije të Memaliajt nuk kanë pranuar akuzën as dje në seancën ku do
Misteri rreth vdekjes së informatorit të drogës: U vra diku tjetër Ekzekutimi i Alket Muhos, ngjarje e ndodhur pak ditë më parë në fshatin Rabije të Memaliajt, ka ngritur shumë pikëpyetje
Të arrestuarit për ekzekutimin e informatorit: Nuk e vramë ne! “Nuk kemi asnjë lidhje me ngjarjen”. Ka qenë kjo deklarata e babë e bir, Hetem e Dino Muho, 59 dhe 20 vjeç të arrest
Përse vrasja e Alket Muhos trondit më shumë se sa ekzekutimet mafioze të Shkodrës Albeu.com Krimi është bërë shumë i guximshëm duke mbjellur një klimë terrori dhe pasigurie në vend dhe kjo percep
"Çfarë bëni kështu more çuna?", Alket Muho u vra duke folur në telefon me gruan Detaje të reja janë zbuluar mbi vrasjen e informatorit të Policisë ditën e djeshme në fshatin Rabije të Memaliajt, Alket
E tradhtoi policia, detaje tronditëse nga ekzekutimi mafioz Alket Muhos pasi denoncoi parcelat me hashash Alket Muho, 43 vjeç u gjet i vrarë dje pranë fshatit të tij në Memaliaj. Organet ligjzbatuese dyshojnë se ai u ekzeku
Dy të ndaluar për ekzekutimin e informatorit të policisë për drogën në Tepelenë Dy persona janë ndaluar nga policia di të dyshuar për përfshirjen në vrasjen e Alket Muhos, ditën e djeshme në Tepelenë.
Ish-kreu i Hipotekave: Isha me pushime kur u regjistrua “Vollga” Vazhdon gjyqi për Emiljano Shullazin ku sot dëshmuan ish- kreu i Hipotekave, Ilirjan Muho, truproja i Ylvi Beqajt, babai
Burg dy të rinjve që u kapën me mina telekomandë në Tiranë Gjykata e Tiranës ka vendosur “arrest me burg” për Jurgen Muhon dhe Eraldo Katroshin, të cilët u arrestuan më 13 shtator
E FUNDIT/ Mina me telekomandë në Tiranë, arrestohen dy shtetas Policia e Tiranës sot ka sekuestruar 3 mina të pajisura me telekomandë. Policia bën me dije se në prang aka vënë dy pers
Zbardhet emri, Rama firmos për drejtorin e ri të hipotekës Kryeministri Edi Rama ka firmosur emrin e dytë të Bashës pas marrëveshjes të firmosur më 18 maj. Mësohet se ai është
E shkarkoi nga detyra, ish-zëvendësi socialist tregon veset e kryebashkiakes së LSI-së Qarku i Gjirokastrës u bë shkak konflikti midis PS-së e LSI-së, kur kryebashkiakja e LSI-së, Zamira Rami shkarkoi nga de
Sërish krisje në koalicion, kryebashkiakja e LSI-së shkarkon zëvendësin e saj të PS-së Si duket përplasja dhe debatet mes PS-LSI nuk kanë ndërmënd të shuhen dhe pavarësisht se zgjedhjet janë afër, ekuilibrat
Sekuestrohen 656 kg kanabis në një tunel në Sarandë, 7 gra mereshin me përpunimin (FOTO LAJM) Një në pranga e një në kërkim është bilanci i një tjetër operacioni të policisë, ku kanë bërë të mundur sekuestrimin e n
Rëfimi i Muho Asllanit: Mehmet Shehu mund ta vriste Enverin Ish-anëtari i Byrosë Politike, Muho Asllani, hedh dritë mbi debatet në Byronë Politike dhe kritikat e ish-kryeministrit
Ilirjan Muho shkarkon katër punonjës Drejtori i ZRPP Ilirjan Muho ka shkarkuar katër punonjës në Shkodër. Ai ka bërë me dije se shkarkimet nuk janë polit
Vlorë, tenton të vrasë gruan, pranga 50 vjeçarit Policia ka arritur të parandalojë një vrasje mbrëmjen e sotme, ndërsa ka arrestuar autorin. Nga burime të policisë së V
Vret gruan se donte të dilte nga shtëpia për të blerë ushqime Referuar ngjarjes së rëndë në Fier, ku burri vrau gruan për shkaqe xhelozie, të tjera të dhëna tronditëse kanë dalë në d
Fier, del nga burgu dhe dhunon për vdekje bashkëshorten Një grua humbi jetën si pasojë e dhunës së ushtruar nga bashkëshorti i saj i cili kishte vetëm 3 ditë që kishte dalë nga