999 rezultate për

muhaxheri

Isa Mustafa mbledh disa deputetë të LDK-së, mes tyre edhe Vjosa Osmani Zyrtarë të Lidhjes Demokratike të Kosovës, së bashku me kryetarin e kësaj partie, Isa Mustafën ka disa orë që janë duke
Muhaxheri: Arban Abrashi, kandidati im për kreun e LDK-së Kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri, ka folur dje rreth kuvendit zgjedhor të LDK-së që do të mbahet të shtunën më 3 gush
Pse fëmijët e Lavdrim Muhaxherit nuk u kthyen në Kosovë Nëntë fëmijë pa prindër janë në mesin e mbi 110 shtetasve kosovarë që u kthyen të premtën nga Siria. U dyshua se dy prej
Mësoni nëse janë kthyer fëmijët e Muhaxherit në Kosovë Janë nëntë fëmijë të kthyer nga Siria në Kosovë pa prindër. U dyshua se dy prej tyre janë të Lavdrim Muhaxherit- ish dre
Muhaxheri tregon nëse po kërkohet nga policia Kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri, demanton lajmin se Gjykata ka lëshuar urdhër që ai të sillet me detyrim, në cilësin
Arritja e Muhaxherit, nënshkruan për ndërtimin e një deponie plehrash Kryetari i Komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri, së bashku me ushtruesin e detyrës së minisrit të Mjedisit dhe Planifikim
Dyshohet për një vatër korrupsioni në kabinetin e Muhaxherit Prokuroria Themelore në Pejë, Departamenti i Krimeve të Rënda, ka ngritur aktakuzë kundër të pandehurit B.Sh. për vepër
Haradinaj përballet në gjyq me kryetarin e Pejës, mijëra euro në lojë Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, dhe kryetari i Komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri, do të përballen në gjyq.
Haradinaj e Muhaxheri përballen nesër në gjyq Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, dhe kryetari i Komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri, do të përballen në gjyq, t
Njerëzit e Muhaxherit planifikuan të vrisnin Vuçiçin dhe Putinin Autoritetet ruse kanë arrestuar 26 persona, nën pretendimin se janë terroristë islamik, të cilët ishin duke përgatitur a
Muhaxheri: Unë jam kryeministër nga LDK, të tjerët të jenë zv.kryeministra Kryetari i Degës së LDK-së në Pejë, njëherit kryetari i Komunës së Pejës Gazmend Muhaxheri, ka pranuar ambiciet e tij pë
Muhaxheri bën koalicion me Xhavit Halitin e PDK-së Gazmend Muhaxheri, nuk hezitoi që me të shkelur këmba e Isa Mustafës në Kosovë pas një trajtimi të gjatë për shërim në G
Beqiri: Muhaxheri u nxitua, mund të jetë e dikush tjetër kandidat për kryeministër Lidhja Demokratike e Kosovës vazhdon të përsërisë mbajtjen e zgjedhjeve të reja nacionale. Në mbledhjen e rregullt ja
Muhaxheri plas bombën në LDK, kërkon të jetë kryeministër Kryetari i Komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri ka thënë se Lidhjes Demokratike e Kosovës (LDK), është e gatshme për zgje
E binjakëzoi Muhaxheri kundërligjshëm komunën me një qytet turk? Kryetari i Komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri, nga dita e martë gjendet në Turqi për ta binjakëzuar qytetin që drejton
Të dyshuarit si ushtarë të Muhaxherit nuk flasin para gjykatës Gjashtë nga nëntë kosovarët, të cilët dyshohen se kanë marrë urdhër nga Lavdërim Muhaxheri për përgatitje të sulmit terr
Kryetari i Pejës nuk e do Kullën e Çakorrin, përpiqet t'u mbushë mendjen studentëve për demarkacionin Kryetari i komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri ka thënë sot se shënjimi i kufirit me Malin e Zi ka përfunduar në vitin 1
AAK sulmon rëndë LDK-në, ia thotë të zezat AAK –Dega në Pejë ka drejtuar akuza ndaj kryetarit të komunës, Gazmend Muhaxheri, duke ia numëruar siç thotë ky subjekt,
Ramush Haradinaj e Gazmend Muhaxheri përballen në prill para Gjykatës Më 11 prill të këtij vitit në Gjykatën Themelore të Pejës do fillojë gjykimi mes Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradi
Dikur aktivist, sot i jep këshillë Albinit për Astrit Deharin Ish-aktivisti i Vetëvendosjes në Pejë, tash koordinator i PDK-së në këtë qytet, Arton Muhaxheri, ka thënë se partia e Al