999 rezultate për

muharremi

U rrit dhe u martua në jetimore, tani Alfredi punon për të ndihmuar jetimët Alfred Muharremi bëri sot publike historinë e jetës së tij, prej jetimi. Ai zbuloi se e ëma i humbi jetën në momentin
Në makinë me prokurorin Ndoja kur iu bë atentati, si iu sekuestrua Audi "Rrumit" të Sukthit Ditën e djeshme i është sekuestruar makina edhe Landi Muharremit, i njohur me pseudonimin Rrumi i Sukthit. Operacioni
Pas lajmit që tronditi publikun, kolegët zbulojnë ç'po ndodh me Muharrem Ahmetin (FOTO LAJM) Në fillim të muajit tetor tronditi publikun lajmi se këngëtari shumë i dashur dhe i pëlqyer nga të gjithë, Muharrem Ahme
Nga "Rrumi" te "Dako", 4 identitetet e fshehta të Landi Muharremit Gazetari Spartak Koka ka zbardhur të tjera detaje nga atentati ndajt prokurorit Arjan Ndoja, shoferit të tij Andi Maloku
Rrumi vrau gjyqtarin Konomi? Artan Hoxha: Ishte i dyshuari kryesor Gazetari Artan Hoxha ka zbardhur detaje të reja në lidhje me të shkuarën e Landi Muharremit të njohur ndryshe si “Rrumi”
Zbardhen detajet! Atentati ku u tentua të eleminohej prokurori nuk iu bë atij? Ndonëse pista kryesore ku janë përqendruar hetimet për zbardhjen e atentatit mbetet detyra e prokurorit Arian Ndoja, duk
Familjarët e Landi Muharremit: Rama, përgjegjës për atentatin në Shkozet Akuza të rënda kanë hedhur mbi Kryeministrin Rama, disa familjarë të Landi Muharremit, i cili ka ndryshuar identitetin n
Atentati ndaj Prokurorit, cila është pista e re që po hetohet Pista kryesore ku është përqëndruar grupi hetimor për atentatin e realizuar të premten ndaj makinës me të cilën udhëtont
"I tmerrshmi i Sukthit", si reagoi Rama kur Fevziu i tregoi foton e tij në emision Landi Muharremi është një nga tre personat e plagosur sot në atentatin, ku mendohet se shënjestër ka qenë prokurori Arja
"I forti i Shijakut", kush është Landi Muharremi që ishte në makinë me prokurorin Ndoj Policia e Durrësit ka nisur hetimet në lidhje me atentatin e berë pak minuta më parë në Urën e Shkozetit, Durrës. Në
Muharremi akoma në gjendje të rëndë, fansat nuk i ndajnë lutjet (FOTO LAJM) I njohur ndryshe edhe si "Mbreti i Tallavasë", Muharrem Ahmeti aktualisht nuk është në gjendje të mirë shëndetësore madj
Belinda sikletos Muharremin: Je i keq në krevat Velina e “Xing me Ermalin”, Belinda kishte përgatitur një pyetje shumë të sikletshme për mbretin e muzikës tallava, Muha
Çifti i të moshuarve jeton me ato që mbledh në kazane, 7 vjet pa drita e ujë (VIDEO) Muharremi nga Kamza, për të siguruar jetesën mbledh mbetjet e riciklueshme në kazanet e plehrave. 60-vjeçari këtë e q
Shqiptari rrëfen se si kafsha serbe dogji një kamion me njerëz Dëshmi tronditëse nga krimet e luftës në Kosovë. Kadri Muharremi nga Krusha e Vogël dëshmoi kundër Darko Tasiç, ku ky i
E denoncuan të humbur, zbulohet e vërteta e habitshme e vajzës 17-vjeçare Ditën e djeshme dy prindër nga Fieri akuzuan dhe denoncuan në polici Shpëtim Muharremin pasi sipas tyre u ka rrëmbyer va
Kosova pa viza brenda dhjetë javëve Kosova pritet të mërkurën të marrë rekomandimin për liberalizimin e vizave, me të cilin qytetarët e Kosovës do të mundë
Fillojnë negociatat për MSA-në Të hënën fillojnë negociatat për Marrëveshjen e Stabilizim-Asocimit ndërmjet Kosovës dhe Bashkimit Evropian. Njohësi i i
Hivzi Muharremi, kandidat i VV-së në Pejë Qendra e Lëvizjes Vetëvendosje sot mbajti në Pejë një konferencë për media duke publikuar kështu rezultatin e zgjedhjeve
Pa investime, MSA nuk do të thotë asgjë Liderët kosovarë janë të bindur se shtetet e Bashkimit Evropian do të miratojnë kërkesën e Komisionit Evropian, për nisj
Kufi shtetëror apo administrativ Menaxhimi i integruar i kufirit ndërmjet Kosovës dhe Serbisë mund të bëhet pasi që të dyja vendet t’i njohin në mënyrë r