999 rezultate për

muhamed

U rëndua gjendja, dërgohet drejt Turqisë myftiu i Shkodrës Rëndohet gjendja e myftiut te Shkodrës Muhamed Sytari. Myftiu prej disa ditësh është i infektuar me koronavirus. Siç
Infektimi i deputetit me COVID 19, vetëizolohen ministrat dhe zyrtarët e tjerë Deputeti shqiptar i LSDM, Muhamed Zekiri ka dalë pozitiv me Covid-19 dhe kjo ka sjellë menjëherë efektin zinxhir të izol
Deputeti shqiptar me koronavirus, infektohet bashkëshortja dhe vajza 3 muajshe (FOTO LAJM) Deputeti shqiptar infektohet me koronavirus, ai ka një porosi për të gjithë. Nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zekiri njoft
OFL mësyn në "bombën me sahat" të Shqipërisë, kush janë të fortët e Shkodrës që iu sekuestruan pasuritë sot Operacioni Forca e Ligjit ka vijuar operacionin në Shkodër duke i dërguar formularin e deklarimit të pasurisë përsonazhe
''Po ikin me vrap dhe superfuqitë'', Rama kujton thënien e profetit Muhamed Kryeministri Edi Rama ka kujtuar sot fjalët e profetit Muhamed dhe tha se me këtë betejë, sot “po ikin me vrap” edhe sup
Rama citon këshillën e Profetit Muhamed mbi karantinën, përshëndet vendimin e KMSH Kryeministri Rama i është referuar një këshille të Profetit Muhamed mbi karantinën duke përshëndetur edhe vendimin e KMS
Muhamed Veliu: Ravik Gurra është vrarë nga banda në Angli Vrasja e avokatit, Ravik Gurra është ende e pazbardhur ndërsa gazetari Muhamed Veliu ka dhënë një deklaratë të fortë mbr
Rama e nis ditën me një thënie të profetit Muhamed (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me një thënie të Profetit Muhamed mbi shpifjen dhe raportin me shoqërinë. "Ku
Muhamed Zekiri ka një lajm të mirë për të rinjtë shqiptarë Nënkryetari i LSDM, Muhamed Zekiri sot bëri të ditur se, Qeveria sot mori vendimin për themelimin e Teatrit Shqiptarë pë
Kryeministri Rama nis ditën me fjalët e shenjta të profetit Muhamed Tashmë të themi, u bë "zakon" që dita të nisë me mbledhjen e jashtëzakonshme që mban qeveria përsa i përet situatës në v
U divorcua nga gruaja, deputeti shqiptar martohet me ish-shefen e tij (FOTO LAJM) Deputeti dhe nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zekiri është kurorëzuar për herë të dytë në martesë. Zekiri është martuar
Letra e Profetit Muhamed që mahniti të krishterët (FOTO LAJM) Sipas traditës së murgjëve krishterë të manastirit ‘Shën Katerina’ në Sinaj, profeti Muhamet shpesh e vizitonte manastir
Zhduken në mënyrë misterioze princat e Arabisë Saudite Një numër ende i pacaktuar princash janë zhdukur gjatë javëvë të fundit në Arabinë Saudite duke nxitur debatet për një l
Aco Toshta e tërhoqi Selën nga turma, dëshmon Muhamed Zeqiri dhe ish-polici Alimi Pak ditë pas ngjarjes së dhunshme të 27 prillit në Kuvend, i akuzuari Aleksandar Janevski, i njohur si Aco Toshta, tha s
Seanca e radhës për dhunën ndaj Selës më 16 prill, pritet të dëshmojë Muhamed Zekiri Gjykimi për të akuzuarit për dhunën ndaj deputetit Ziadin Sela, që ndodhi më 27 prill në Kuvendin e Maqedonisë, do të va
KULISAT/ Mori të gjitha pushtetet, tani princi saudit do të bëjë goditjen finale Pasi mori në duar të gjithë pushtetin në Mbretërinë e Arabisë Saudite, princi i kurorës Muhamed bin Salman tashmë do të
Ndodh edhe kjo, Mbretëresha e Anglisë është pasardhëse e Profetit Muhamed (FOTO LAJM) Historianët besojnë se Mbretëresha e Anglisë është pasardhëse e themeluesit të Islamit – pasi e studiuan trungun e saj f
Njihuni me makinën e Vuçiçit që kushton miliarda lekë, ja falën arabët Vendimi i sigurimit të presidentit serb Aleksandar Vuçiç që ai nëpër Zagreb të vozitet me limuzinën presidenciale të mar
Mediat keniane dyshen Muguna-Muhamed e bëjnë të Tiranës Te Tirana preferojnë të flasin vetëm nëpërmjet zyrtarizimit por mediat Keniane e bëjnë fakt të kryer transferimin e Kene
Mesazhi i Gold AG: E dua Jezusin sepse jam musliman Gold Ag njihet si njëri prej reperëve më të suksesshëm shqiptar. Përveç kësaj, Goldi është edhe besimtar dhe praktiku