999 rezultate për

muajit

Nuk humb kohë, Haaland lojtari i muajit në Bundesligë Haaland u transferua nga Salzburg drejt Dortmund vetëm gjatë afatit kalimtuar të janarit dhe menjëherë ka treguar aftësi
Aguero zgjidhet lojtari më i mirë i muajit janar dhe thyen rekord në Ligën Premier Sergio Aguero ka thyer një rekord të mëdha në Ligën Premier, pas zgjedhjes si lojtari i mirë i muajit janar. Forma e
Fillimi i muajit, çfarë do të ndodhë me temperaturat Sipas MeteoAlb, paraditja në vendin tonë do të mbizotërohet nga kthjellimet dhe vranësirat e pakta në zonat Lindore.
Nuk ka shënuar asnjë gol me Napolin, flet Hysaj Elseid Hysaj shprehet se për shkak të rolit në fushë e ka të vështirë të besojë kur shënon gol. Në një prononcim për
Shenjat më me fat për sot, mësoni çfarë ka rezervuar fati në ditën e fundit të muajit Dashi Dashuria do të bëjë që të harroni problemet që ju shqetësojnë. Ka disa probleme që të cilat nuk ju lënë rehat,
E ardhmja e Hysajt te Napoli mbetet peng Elseid Hysaj me ardhjen e Gattusos ka nisur të luajë dhe të arrijë nivelin e tij të zakonshëm. Mbrëmjen e kaluar mbro
Messi, më i miri i muajit nëntor në La Liga Më i miri në La Liga për muajin nëntor Para startit të takimit mes Barcelonës dhe Alavesit, Leo Messi ka pranuar çmim
Rama dorëzohet: S’merrem më me Bashën (VIDEO) Mbrëmjen e sotme Rama ka dalë në një video-live në Facebook-un e tij ku ka dhënë një mesazh për të gjithë ata të prekuri
Super goli i De Bruyne zgjidhet më i miri i muajit, shijojeni "perlën" (VIDEO) Premierliga angleze sot dhuroi çmimet për më të mirët e muajit nëntor. Liverpooli e dominoi totalisht muajin nëntor d
I katërti në botë shpallet lojtari i muajit në Premier League (FOTO LAJM) Premierliga e ka zgjedhur lojtarin më të mirë të muajit nëntor. Pa asnjë fije dyshimi dhe me plot meritë, Sadio Mane ësh
Rashica garon për çmimin Lojtari i Muajit në Bundesligë Sulmuesi kosovar i Werder Bremenit, Milot Rashica, është në mesin e gjashtë futbollistëve të nominuar për t’u zgjedhur l
Tifozët e Bayernit zgjedhin golin e shqiptarit si më të bukurin e muajit tetor (VIDEO) Faqja zyrtare e klubit më të madh në Gjermani, Fc Bayern Muchen” ka prezantuar fituesin e çmimit "Goal of the month", e
Mbreti i një prej vendeve më të varfra blen makina luksi për 14 gratë (FOTO LAJM) Anëtarët e opozitës kanë thënë se me këtë veprim, mbreti u ka nxjerrë gishtin e mesit të varfërve në vendin e tij, Zvazi
Po shënon vazhdimisht, ylli i Licester shpallet lojtari i muajit në Premierligë Jamie Vardy ka zhvilluar një muaj fantastik me fanellën e Leicesterit. Sulmuesi anglez, aktualisht golashënuesi më i
Ditë të vështira për Liverpoolin, e presin 10 ndeshje në 30 ditë (FOTO LAJM) Liverpooli po vazhdon pa humbje në Premierligë dhe është në garë për pesë kupa (EFL, FA Cup, Premierliga, Liga e Kampion
Çfarë na pret në Nëntor: Parashikimi i motit do t'ju habisë Moti vazhdon të jetë i ngrohtë, diçka e pazakontë për stinën në të cilën jemi. Pas shirave të rrëmbyeshëm të fund Sh
Agjenti i Hysajt: Rikthehet brenda muajit, në janar kompletojmë transferimin Elseid Hysaj pësoi një rënie të rrezikshme ditën e diel në sfidën mes Torinos dhe Napolit, që do ta lërë jashtë ndeshjev
Vetëm gjatë muajit gusht kanë qarkulluar 288 miliard lekë jashtë bankave Gjatë muajit gusht të këtij viti paratë që qarkullojnë jashtë bankave kanë pësuar një boom. Sipas statistikave të Ban
5 karakteristika të veçanta për të lindurit e muajit tetor Ndoshta nuk besoni shumë në të tilla gjëra, por shkenca ka provuar që ka një lidhje mes muajit të lindjes dhe karakteris
Vidhet dy herë brenda muajit Ministria e Brendshme, nisin hetimet Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet për vjedhjen që dyshohet se ka ndodhur në datë 2 tetor në parkun e ministrisë së B