999 rezultate për

muaji

Numerologu zbulon: Çiftet e Horoskopit më me fat dhe më problematikë për muajin mars Na ndajnë vetëm tre ditë nga muaji mars dhe duket se surprizat janë të shumta. Numerologu Jofiel Koço ka zbuluar në n
Nisi me acar, temperaturat në fund të shkurtit do t'ju ngjajnë me verën Pavarësisht se shkurti nisi me temperatura acari, pritet të mbyllet me temperatura pranverore, shumë më normale për muaj
20 pyetje me alternativa e 40 me zhvillim, si do të realizohen provimet e maturës Me mijëra maturantë do të japin provimet e fundit, tri me detyrim e një lëndë që do ta zgjedhin vetë. Ndonëse në kush
Cilat janë 3 shenjat që do e mbyllin me dhimbje koke muajin shkurt Demi: Dielli do të udhëtojë nëpër shtëpinë tuaj të fshehtë në mbyllje të datës 17 shkurt, ndërsa karma dhe prapaskenat d
Prokuroria e Hagës tregon muajin kur do nisi gjyqi ndaj ish-eprorëve të UÇK-së Përmes parashtresës drejtuar gjyqtarit të procedurës paraprake lidhur me konferencën e tretë mbi ecurinë e çështjes gjyq
Man. City nuk heq dorë nga Messi, nis bisedimet muajin e ardhshëm Manchester City ende shpreson ta transferojë sulmuesin e Barcelonës, Lionel Messi në fundin e edicionit. Skuadra e Pe
9 veshje që përmbledhin të gjitha trendet e muajit Shkurt (FOTO LAJM) Pas një janari “të gjatë”, të gjithë jemi gati për mbërritjen e shkurtit. Shkurti është një përsëri një muaj i ftohtë
Antonela pa komplekse, zbulon operacionin plastik të bërë muajin e fundit (FOTO LAJM) Antonela, vajza e re që iu bashkua “PërPuthen”, u vu në qendër të vëmendjes këtë javë, pas publikimit të disa fotove të
Tre shenjat e horoskopit më me fat për muajin shkurt Astrologu, Jorgo Pulla, bëri një ditë më parë në emisionin "Shqipëria Live", parashikimin e 12 shenjave për muajin shkur
Në muajin e fundit të shtatzënisë, Aferdita Dreshaj i nënshtrohet testit të Covid-19 (FOTO LAJM) Duke qenë se kohët e fundit ka udhëtuar shumë dhe për të parandaluar çdo rrezik të mundshëm gjatë shtatzënisë, këngëtarj
HOROSKOPI/ Cila është shenja më me fat e këtij muaji Dashi Nënat e ardhshme të kësaj shenje duhet të kenë kujdes të veçantë gjatë ecjes dhe nëse është e mundur të shmangin
Java nis me reshje, si do të jetë moti gjatë muajit shkurt Muaji shkurt sipas meteorologëve pritet të ketë një mot të qëndrueshëm dhe me temperatura të larta. Meteorologia Adio
Bëri publike lidhjen me biznesmenin, vajza e Eli Farës shijon "muajin e mjaltit" (FOTO LAJM) Vajza e vetme e Eli Farës, Marina, vjen shpesh në qendër të vëmendjes së mediave rozë me historitë e saj të dashurisë.
Conte: Jam i kënaqur, si trajner kurrë nuk kam fituar ndaj Juves Trajneri i Interit, Antonio Conte, ka reaguar pas fitores së ekipit të tij në Derby d’Italia kundër Juventusit. Inter
Sony zbulon se kur do t’i prezantoj lojërat më të reja të PlayStation 5 Kompania e madhe "Sony", ka zbuluar se kur do t’i zbulojë më të rejat e playstation-it. Kohët e fundit u konfirmua se
Kjo është e vetmja shenjë horoskopi me fat për muajin janar! Peshorja, ajo është shenja më me fat e këtij muaji është ende fiks në gjysmën e tij. Pas saj në radhën e fatlumëve janë:
Bruno Fernandes "lojtari i muajit" dhjetor, thyen rekordin e Premier League Mesfushori i Manchester Unitedit, Bruno Fernandes është emëruar lojtari më i mirë i Premier League për muajin dhjetor –
Pse 11 janari është dita më me fat e muajit Në kalendarin e ri rrethoni datën 11 janar sepse sipas astrologjisë dhe numerologjisë, është dita më me fat e këtij muaj
Në muajin e 8 të shtatzënisë, Afërdita Dreshaj zbulon sekretin e formave perfekte (FOTO LAJM) Afërdita Dreshaj është në muajin e 7 të shtatzënisë dhe deri më tani duket në formën më të mirë fizike. Përveçse nuk duk
Parashikimi i yjeve për 2021 për të gjitha shenjat: Shenja më perfekte në punë Astrologu Jorgo Pulla tregoi dha parashikimin e tij për 12 shenjat e horoskopit sipas yjeve për 2021, në “Shqipëria live