999 rezultate për

moyes

West Ham prezanton një emër të famshëm si trajner të ri për tu "shpëtuar jetën" Pas eksperiencave me Evertonin, Manchester United dhe Sunderland për David Moyes nis një aventurë e re. Skocezi u prezan
Statistikat/ Mourinho më i keq se Van Gaal, por edhe se Moyes! Manchester United ka përjetuar edhe një tjetër humbje në Fenerbahce (1: 2) në raundin e katërt të Ligës së Evropës.
E pabesueshme/ Mourinho më keq se Moyes dhe Van Gaal Me ardhjen e Mourinhos u mendua se United do të ringrihej sërish, por në fakt nuk ka ndodhur kështu. Rezultatet e arrit
Januzaj tregon se kush e bindi të transferohet te Sunderlandi Adnan Januzaj është shprehur se prezenca e David Moyes ka luajtur rol të madh në vendimin e tij për t’iu bashkuar Sunder
Januzaj largohet nga United, bashkohet me "macet e zeza" Futbollisti me origjinë kosovare, Adnan Januzaj nuk do të jetë më pjesë e Manchester Unitedit. Mësohet se futbollisti do
E pabesueshme, ja sa yje kanë mbetur nga ekipi i Ferguson (FOTO LAJM) Në dy vitet e fundit Manchester United ka ndryshuar shumë nga përbërja e skuadrës që në sezonin 2013 u shpall kampione e
Moyes: Januzaj më kujton Johan Cruyff-in Njeriu që besoi shumë tek Adnan Januzaj shikon hijen e legjendës holandeze Johan Cruyff te talenti i Manchester United.
Januzaj në janar te Sociedadi i Moyes-it? Adnan Januzaj me shumë mundësi do të ndërrojë skuadër që në merkaton e janarit. Mediat britanike shkruajnë se 19-vjeçari
Tripletë e Vela-s, Moyes e nis me fitore (VIDEO) Një super Carlos Vela merr për dore Real Sociedadin në fitoren e tretë rradhazi në La Liga. Në ndeshjen hapëse të javës
Januzaj ndjek Moyesin te Real Sociedad? David Moyes është zyrtarisht tekniku i ri i Real Sociedad. Emërimi i tij pritet të pasohet me risi të tjera në klubin ba
Mancini ose Moyes nëse ikën Mazzarri Roberto Mancini mund të rikthehet te Interi nëse klubi italian vendosë ta shkarkojë trajnerin aktual Walter Mazzarri.
Moyes: Januzaj do bëhet "njëshi" në botë Ish-tekniku i Manchester United, David Moyes, nuk i kursen elozhet për 19-vjeçarin me origjinë shqiptare, Adnan Januzaj.
Johan Cruyff kritikon Barcelonën Ish-trajneri i Barcelonës, Johan Cruyff ndien se klubi ka bërë hap pas në vitet e fundit, lidhur me paaftësinë e trajner
Man.United, 50 milionë sterlina dëm nga Moyes Manchester United do të zbulon se shkarkimi i David Moyes pas 11 muajve në stolin e "Djajve të Kuq" i ka kushtuar plot 5
Moyes apo Van Gaal? S'ka ndryshim Unitedi prap nuk fiton (VIDEO) Manchester United nuk ka arritur më shumë se një pikë në fushën Sunderlandint që përfundoi me rezultat 1-1. Ndeshja n
Moyes në Stamboll, tekniku i ri i Galatasaray? (FOTO LAJM) David Moyes do të jetë tekniku i ri i Galatasaray. Tekniku skocez, i cili u shkarkua nga të qënurit teknik i Manchester
Rreh 23-vjeçarin, Moyes nën hetim Nuk kanë të përfunduar telashet për David Moyes. Tekniku skocez, i shkarkuar para një muaji nga stoli i Manchester Unite
Van Gaal te United: 25 milionë në 3 vjet Louis Van Gaal pritet të zyrtarizohet si trajneri i ardhshëm i Manchester United brenda kësaj jave. E përditshmja britan
Moyes harron gjithçka, plazh në Miami (FOTO LAJM) Nuk ka më bukur se dielli i Floridas për të lënë pas krahëve një sfidë përfunduar shumë keq. I shkarkuar pak ditë më par
Ja cili do të jetë pasuesi i Moyesit tek Manchester United Trajneri Louis Van Gaal pritet të jetë pasardhësi i David Moyes tek skuadra e Manchester United për sezonin e ardhshëm.