999 rezultate për

mourinjo

Mourinjo humb kontrollin: Portierët vijnë këtu për tu... Jose Mourinho ka qenë i nervozuar me gazetarin në fund të sfidës ku ekipi i tij barazoi brenda në “Old Trafford” për të
5 lojtarët që Mourinjo do t'i largoj në Janar (FOTO LAJM) Manchester United po kalon një periudhë shumë të vështirë, gje që ka çuar në vendimin e largimit të disa lojtarëve njëhe
Mourinjo pikëllohet që tani: Të gjithë do të qajmë kur Messi të mbushë 34 vjeç Për t’i shpejtuar publikut minutat e pakët të Michael Carrick me Manchester Unitedin, trajneri Jose Mouinho ka marr shem
Mourinjo: Ja çfarë bën Ibrahimoviç çdo vit Mourinjo krijoi një raport mjaft të mirë me Ibrahimoviçin sa ishte te Interi ndërsa portugezi solli 34-vjeçarin te Manch
Ibra: Mourinjo më transformoi nga mace në luan Zllatan Ibrahimovic në cdo dalje mediatike lëshon perla që shërbejnë si lëndë e parë për gazetarët. Në një intervistë pë
CR7: Ky nuk është kulmi im Ylli portugez i Real Madrid, Cristiano Ronaldo insiston se është ende në zhvillim si lojtar, ndërsa shtoi se çdo gjë që
Mourinjo ka mall për tifozerinë e San Siros Reali i tij shënon dhjetë fitore rradhazi në kampionatin spanjoll dhe për më tepër ka tre pikë më shumë se Barcelona e G
Mourinjo i kënaqur me orarin e drekës Jose Mourinho ka thënë sendihet i kënaqur që ndeshja mes Real Madrid dhe Osasuna u zhvillua në orën 12:00 në mesditë.Rre
Mourinjo nuk do askënd Në një kohë kur të gjitha klubet po tentojnë të futen në merkaton e dimrit për të përmirësuar grupin e lojtarëve të tyre
Mourinjo: Ronaldo këtë vit më pak gola, më shumë trofe Tekniku portugez i Real Madridit, Jose Mourinjo, ka thënë se sulmuesi i skuadrës që ai drejton, Cristiano Ronaldo, do të
Ibra-Guardiolës: E bën në brekë nga Mourinjo Gazeta suedeze "Aftonbladet", ka publikuar një pjesë të librit autobiografik të sulmuesit të Milanit, pikërisht atë pjes
Mourinjo shet gazeta, Barça fiton ndeshjet Dani Alvesh tha se i priste deklaratat e Hoze Mourinjos mbi kundërshtarët e Barcelonës në Ligën e Kampionëve, pasi sipas
Mourinjo: Një ditë do të rikthehem te Interi Hose Mourinjo zotëron planin e shpëtimit për ish-klubin e tij, Interin, pasi është i gatshëm të rikthehet nëse dështimet
Mourinjo interesohet për Dzeko-n Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinjo ka sugjeruar drejtuesit e klubit që sërish të nisin bisedimet për transferimin e
Mourinjo: Epoka galaktike morri fund Trajneri i Real Madridit, Hose Mourinjo, ka filluar t’i tregojë dhëmbët e tij që në filli
Perez: Sa te jem gjalle, Mourinjo jo ne United? Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e ka përshëndetur hierarkinë e Old Trafford me një dek
Valdano: Jam sqaruar me Mourinjon Drejtori i Real Madridit, Jorge Valdano, ka thënë se ai i ka sqaruar të gjitha gjërat me Hose Mourin
Mourinjo kerkon Lampardin dhe Gerrard ne Real Trajneri në arritje i Real Madridit, Hose Mourinjo, thotë se yjet e kombëtares angleze, Steven Gerrard dh
Mourinjo: Tani e ka radhen Barcelona Pas fitores ndaj Parmës, trajneri zikaltër, ka filluar të mendojë për sfidën e Championsit
Mourinjo do te qendroje ne Inter Mourinjo qëndron tek Interi. Të paktën është vetë ai që e siguron diçka të