999 rezultate për

mourinhon

Pamjet flasin vetë, sa kanë ndryshuar kohërat për Mourinhon dhe Lampard (VIDEO) Ndonjëherë futbolli di të jetë i "padrejtë". Sporti më i dashur në botë, shpesh ka vënë si kundërshtarë njerëz që kan
Ancelotti mposht Mourinhon (VIDEO) Everton ka mposhtur në shtëpi 0-1 Totttenhamin. Golin e vetëm e shënoi Clavert-Lewin në minutën e 55 pas një asistimi
Ylli i "spurs" sherr me Mourinhon, zotohet se nuk do të luaj deri sa portugezi të jetë trajner Tangui Ndombele duket se do t’i shtohet serisë së gjatë të lojtarëve në listën e Jose Mourinhos me të cilët portugezi ka
Ish-arbitri spanjoll: Ju tregoi marrëdhëniet e mia me Mourinhon dhe Guardiolan Në shtatëmbëdhjetë vjet karrierë, Eduardo Iturralde Gonzalez ka gjykuar qindra ndeshje dhe i është dashur të përballet m
Diego Milito thur elozhe për Mourinhon: Është një nga trajnerët më të mirë në histori Ish-sulmuesi i Interit, Diego Milito ka folur me superlativa për trajnerin portugez, Jose Mourinho. Dyshja patën fati
Dhimbje koke për Mourinhon, Son mungon ndaj Leipzig Tottenham do të përballet me Leipzig me disa mungeësa të rëndësishme, përvec Kane që dihej "spurs" nuk do të kenë në dis
Alarm në stadium, por Mourinhon nuk e tremb as zjarri (VIDEO) Dikush tentoi të gjejë një mënyrë për të ndalur së foluri trajnerin portugez Jose Mourinho, por nuk ia doli mbanë. Gj
Katër ndeshja pa fitore, Tottenham i "turbullt" edhe me Mourinhon Jose Mourinho duket se ende nuk ka arritur t’i bëjë ndryshimet e duhura në skuadrën e Tottenhamit pasi që nuk po arrinë
Nëse kualifikon Tottenhamin në Champions, për Mourinhon ka një shpërblim të madh Jose Mourinho është i sigurt se do ta dërgojë Tottenham-in në Champions League sezonin e ardhshëm. Këtë e konfirmon një
Klopp tallet keq me Mourinhon (VIDEO) Jurgen Klopp njihet si një nga trajnerët më të suksesshëm në futboll, teksa ia ka dalë ta rikthejë edhe Liverpoolin në m
Lajm i hidhur për Mourinhon, Harry Kane do të mungojë gjatë Harry Kane do të qëndrojë jashtë fushave të lojës deri në muajin prill. Sulmuesi i klubit londinez Tottenham Hotspur do
Muriqi i shpreh dëshirën agjentit të tij për të punuar me Mourinhon E përditshmja turke, Aksam, raporton se sulmuesi kosovar i Fenerbahces Vedat Muriqi ia ka bërë të qartë agjentit të tij
Kane është i pazëvendësueshëm për Mourinhon Nuk ka një tjetër si Kane, thotë Mourinho Jose Mourinho ka deklaruar se asnjëri Lucas Moura e Son Heung-Min nuk janë
Lampard paralajmëron Mourinhon: Do e shijoj edhe më shumë fitoren Trajneri i Chelseat, Frank Lampard, e ka pranuar se ka motivim shtesë për të siguruar fitore këtë fundjavë në ndeshjen k
Britanikja e "çmendur" pas Mourinhos (FOTO LAJM) Ajo është 62 vjeçe, por prej shumë kohësh është e dashuruar me Jose Mourinhon, të cilit i ka kushtuar përveçse shumë koh
Nuk po gjenë hapsira as me Mourinhon, Eriksen larg Premierligës Ulja e Jose Mourinhos në stol ka dhënë efekt pozitiv te Tottenham. Klubi ka filluar të fitojë dhe lojtarët ndihen të lum
Tottenham nuk njeh rezultat tjetër përveç fitores me Mourinhon (VIDEO) Tottenham ka arritur edhe fitoren e dytë në Premierligë nën drejtimin e Jose Mourinhos dhe të tretën në përgjithësi.
Kane optimist: Me Mourinhon do të fitojmë trofe Kapiteni i Tottenham, Harry Kane, beson se trajneri i ri Jose Mourinho do t’i japë fund pritjes 11-vjeçare të klubit për
Ky është formacioni i mundshëm i Tottenham me Mourinhon (FOTO LAJM) Jose Mourinho ka nisur punën si trajneri i ri i Tottenhamit. Tekniku portugez është rikthyer në Premier League duke marr
Ky postim për Mourinhon, mund ta fundosi ylli e Tottenham (FOTO LAJM) Mourinho u zyrtarizua si trajner i Tottenhamit mëngjesin e djeshëm dhe tashmë vetëm se ka filluar të stërvis skuadrën.