999 rezultate për

mourinho

Mourinho: Vendimi për Manchester City në të dyja rastet është i turpshëm Trajneri i Tottenham, Jose Mourinho, ka thënë se dënimi i Manchester City me para, pasi ju largua dënimi prej dy vitesh
Mourinho: Europa League? Si t’i thuash Hamiltonit të fitojë në Formula 2 Tottenhami fitoi me rezultatin 2-1 derbin e Londrës përballë Arsenalit dhe tani është më pranë objektivit për të sigurua
Mourinho kërkon nga "spurs" reflektimin e mentalitetit të tij Tottenham Hotspur do të kenë punë mjaft të vështirë në përballjen kundër Arsenal dhe Jose Mourinho e di mirë këtë. ‘S
Plas keq te Tottenham, përplasje fizike mes Son-Lloris, Mourinho ul kokën nga turpi (VIDEO) Te Tottenhami nuk ka qetësi. Pas rezultateve të dobëta ku janë me një këmbë jashtë zonës Champions, në fund te pjesë
Sneijder: Mourinho na lejonte cigare dhe verë Jose Mourinho një trajner diktator? Jo sipas Wesley Sneijder. Ish-ylli holandez tregon detaje se si e menaxhonte grup
Mourinho respekt maksimal për Ancelottin, i gatshëm të thyej rregullat për ta takuar Tottenham do të presë sonte Evertonin e Carlo Ancelottit, për të cilin trajnerin i "spurs" ka vlerësim maksimal. Që t
Ylli i "spurs" sherr me Mourinhon, zotohet se nuk do të luaj deri sa portugezi të jetë trajner Tangui Ndombele duket se do t’i shtohet serisë së gjatë të lojtarëve në listën e Jose Mourinhos me të cilët portugezi ka
Formacionet zyrtare: Tottenham-West Ham, Mourinho mban gjallë shpresat për Champions (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Tottenham – West Ham. Skuadra e Jose Mourinhos kërkon fitoren për të m
Mourinho-kritikëve: Shikoni sa kanë shënuar sulmuesit e mi ndër vite Pas një dëmtimi që e mbajti për disa muaj jashtë fushave, Harry kane përfitoi nga ndërprerja e kampionatit për shkak të
Plotësohet dëshira e Mourinhos, "spurs" rinovojnë me dy futbollistë Jose Mourinho merr një lajm të mirë. Tottenham është një nga klubet e Premier League që ka më shumë futbollistë në skade
"Gjakrat u nxehën aq shumë sa u desh ndërhyrja e lojtarëve", Modric tregon sherrin: Mourinho e bëri CR7 të qajë Luka Modric ka ndërprerë dominimin europain të Leo Messi-t dhe Cristiano Ronaldo-n në 2018-ën, duke fituar Topin e Artë.
Ish-arbitri spanjoll: Ju tregoi marrëdhëniet e mia me Mourinhon dhe Guardiolan Në shtatëmbëdhjetë vjet karrierë, Eduardo Iturralde Gonzalez ka gjykuar qindra ndeshje dhe i është dashur të përballet m
Mourinho i mbyll "derën" një transferimi të mundshëm të Coutinhos Nuk do të jetë Tottenham Hotspur destinacioni i radhës në karrierën e Philippe Coutinhos. Jose Mourinho trajneri i gj
Coutinho mund të përfundojë nën urdhërat e Mourinhos Interesimi i skuadrave të Premierligës për shërbimet e Philippe Coutinho vazhdon të jetë ekzistent, por Barcelona mund t
Fabregas zbulon trajnerin më të mirë që e ka trajnuar Mesfushori spanjoll, Fabregas e ka bërë të qartë se trajneri më i mirë që e ka trajnuar është portugezi, Jose Mourinho.
Mourinho jep "dritën e jeshile" për transferimin e Muriqit Vedat Muriqi mund të shkojë te Tottenham. Është vetë Jose Mourinho që i ka hapur rrugën sulmuesit të Kosovës. Sip
Mourinho tregon çfarë i tha në vesh Guardiolës në ndeshjen Barça-Inter të Champions Kanë kaluar 10 vite që nga "Triplete" e famshme e Interit, kur skuadra nën drejtimin e Jose Mourinhos fitoi gjithçka në
Khedira: Mourinho trajneri më i mirë që kam pasur, Ronaldo prej më i madhi në histori Mesfushori i Juventusit, Sami Khedira, përmes një rrëfimi në Instagram, ka folur për shumë gjëra rreth karrierës së tij
Sanchez flet hapur: Prej Mourinhos humba besimin Në vitet e para të dekadës së fundit ai u konsiderua një nga sulmuesit më të talentuar në skenën botërore. Më pas karrie
Solskjaer dhe Mourinho në garë për Zaniolon Manchester United dhe Tottenham synojnë transferimin e yllit të Romës, Nicolo Zaniolo, raporton Leggo. Giallorosët nu