999 rezultate për

mount

Koronavirusi po përhapet me shpejtësi, New Yorku ndërton spitale të përkohshme (VIDEO) Disa spitale janë ngritur në Parkun Qendror të New York, dhe do të hapet ditën e sotme për të trajtuar pacientët që ja
Panik në Londër, dy yjet e Premier League thyejnë rregullat e izolimit dhe dalin në park për të luajtur futboll Liga Premier ka ndaluar çdo aktivitet për shkak të pandemisë coronavirus që ka prekur edhe futbollistët në shumë vende t
Chelsea shkatërron Evertonin, debuton talenti shqiptar (VIDEO) Chelsea arriti të mposhtë bindshëm Evertonin e Ancelottit me rezultatin 4-0 në Stamford Bridge. Vetëm 14 minuta i mja
Chelsea zhbllokon rezultatin ndaj Everton (VIDEO) Chelsea ka arritur të zhbllokojë shumë shpejt ndeshjen përballë Evertonit. Për "Blutë Londrës" ka shënuar talenti Mo
Zgjidhet misteri i "MH 370": Ky është përgjegjësi për zhdukjen Eksperti i MH370, David Learmount pretendon se di se kush fshihet pas zhdukjes së avionit Boeing 777. Fluturimi 370 i
Pas 5 vitesh, eksperti tregon misterin që fshihet pas zhdukjes së avionit "Malaysia Airlines" (FOTO LAJM) Eksperti i MH370, David Learmount pretendon se di se kush fshihet pas zhdukjes së avionit Boeing 777. Fluturimi 370 i
Chelsea zhbllokon rezultatin përballë Licester (VIDEO) Blutë e londrës e kanë filluar në mënyrën më të mirë të mundshme sfidën e dytë të Premier Leagur përballë Licester. T
The Mountain i Game Of Thrones ka një të dashur sa gjysma e tij (FOTO LAJM) Kush është fans i Game Of Thrones e njeh mirë The Mountain. Ama “Gjiganti” i jetës reale ika diçka të re me të cilën
Evakuohen mbi 100 mijë persona nga zona përreth vullkanit në Indonezi Nga momenti në moment po pritet shpërthimi i vullkanit Mount Agung. Zyrtarët indonezianë po i druhen një shpërthimi t
1.2 tonnes of cannabis seized in Kruja, 6 people detained Police forces seized today an amount of 1.2 tonnes of cannabis in Derven, Kruja in a warehouse. The state police said
Vullkani më i famshëm në botë pritet të shpërthejë në çdo moment Autoritetet italiane janë në përfundim të një plani emergjent për të evakuuar 700,000 njerëz, pas paralajmërimeve se vul
Vullkani “Mount Aso” në Japoni shpërthen për herë të parë pas 36 vitesh (VIDEO) Vullkani më i madh aktiv në Japoni ka shpërthyer duke shpërndarë një shtëllungë të madhe pluhuri dhe hiri më shumë se 11
Kushëriri i parë i mbretëreshës Elizabeth deklaron se është gay Kushëriri i Mbretëreshës Elizabeth, lordi Aivar Mountbatten, është anëtari i parë i familjes mbretërore që publikisht de
Huge amount of drugs seiazed at the Durres port. A substantial amount of drug was seized today at the port of Durres. Still unconfirmed sources have suggested that it is
Huge amount of money stolen at the Tirana Airport Three armed people entered a cargo terminal at Nene Tereza Airport where they robbed a huge amount of money that were to
VMRO spends millions of euros for "Skopje 2014" project The ruling VMRO-DPMNE continues to spend millions of euros for "Skopje 2014" project. These last days the government
As tension mounts, Rama - Vucic will (not) meet in Belgrade The situation in the Balkans, and particularly the relations between Serbia and Albania have been the focus of an articl
Putin "slaps" Vucic for not doing what he wants Russian President Vladimir Putin has decided to give Serbia a slap in the face. This is how his decision to reduce gas s
Huge amount of Marijuana destroyed in Lazarat State police operations continue in Lazarat for the control of the territory and facilities, in order to find the destru
Italian police seize 1350 kg of drugs Italian police has seized 1.350 kg of marijuana in the Port of Bari. They have also arrested the driver of the vehicle t