999 rezultate për

motta

Zyrtare: Thiago Motta me post të ri tek PSG Thiago Motta është bërë trajner i ri i ekipit U19 të PSG-së. Lajmi është konfirmuar nga klubi francez të cilët në një
Motta: Kroos i duhuri për PSG Thiago Motta thotë se mesfushori i Real Madridit, Toni Kroos, do të ishte transferimi perfekt për Paris Saint-Germainin.
Rinovimi i Thiago Mottas me PSG ironizohet nga mediat në Spanjë "Kërkuan: Mbappe, Coutinho, Alecandre Lacazzete dhe në fund siguron të ardhmen e mesfushës me rinovimin e Thiago Mottas"
Thiago Mottas i plotësohet dëshira nga PSG Thiago Motta ka nënshkruar një kontratë të re për të zgjatur qëndrimin e tij tek PSG deri në vitin 2018. Mesfushori I
Motta njofton largimin nga PSG Martesës Motta dhe PSG i vjen fundi, rruga ndahet mbas 7 vitesh. Agjenti i Thiago Motta ka konfirmuar për L'Equipe s
Motta në negociata për një kontratë të re me PSG Tiago Motta është takuar me drejtuesit e parisjenëve, të cilët i kanë ofruar një zgjatje kontrate. Sipas L'Equipe në
“Ëndërroj ta shoh Messin të veshur me këtë fanellë” Mesfushori i Paris Saint-Germain, Thiago Motta, ka thënë se do të dëshironte shumë që ylli i Barcelonës, Lionel Messi, t
Humbja huton lojtarin e PSG-së, përplas me makinë tifozin pas ndeshjes (VIDEO) Thiago Motta nuk mundi të bëhej protagonist në fushën e lojës mbrëmë ndaj Barcelonës, por ai e bëri mjaft mirë jashtë fu
3 yjet me këmbë "të arta", gabojnë më pak se të gjithë Toni Kroos, Elneny dhe Thiago Motta janë cilësuar sipas statistikave si pasuesit më të saktë në Evropë. Disa mesfushorë
Zyrtare/ Italia humbet lojtarin më të mirë për Europian Tashmë është zyrtare, Italia humbet lojtarin më të rëndëishëm. Bëhet fjalë për Marco Verratin, i cili pësoi sërish një
Motta: Ne e kemi në dorë kualifikimin Mesfushori i Paris Saint-Germainit, Thiago Motta, është shprehur optimist për fitoren dhe kualifikimi ndaj Manchester Ci
Drogë dhe armë nga Shqipëria, ja rruga që përdoret nga trafikantët Prokurori i Antimafias i Leçes, Cataldo Motta ka pohuar se rruga e trafikut të drogës Shqipëri-Itali, është ende shumë e
Thiago Motta rikthehet në ish-ekipin e tij Pasi kanë mbyllur marrëveshjen për blejern e Jackson Martinez, Athletico Madrid është shumë pranë blerjes së Thiago Mott
Ja 3 yjet që kërkon Mancini në verë (FOTO LAJM) Trajneri i Interit, Roberto Mancini, duke se i ka zgjedhur tre futbollistët të cilët dëshiron t’i ketë në skuadër në s
Thiago Motta pranë divorcit me PSG-në, Interi shpreson Divorci mes Paris Saint Germain dhe mesfushorit Thiago Motta duket i paevitueshëm. Pëtej deklaratave zyrtare, klubi fran
Messi, Ibra e Motta argëtohen në tunelin e "Camp Nou" (VIDEO) Zlatan Ibrahimoviç dhe Thiago Motta u rikthyen dje në ish stadiumin e tyre, "Camp Nou" dhe duke parë që të dy ekipet, Ba
Një muaj burg për Brandaon pas sulmit mbi Tiaggo Mottan (VIDEO) Sulmuesi i Bastias, Brandao është dënuar me një muaj burg, pasi e ka goditur me kokë mesfushorin e Paris Saint-Germainit
Goditi Thiago Mottan, 6 muaj pezullim për Brandaon (VIDEO) Jo dy vjet, jo një vit, por 6 muaj. Është ky ndëshkimi për një futbollist fajtor për faktin se gjuajti me qëllim me kokë
PSG-Bastia: Sherr në tunel, gjakoset Thiago Motta (VIDEO) Tension i lartë në tunelin e Parc des Princes në Paris. Menjëherë pas përfundimit të ndeshjes PSG-Bastia, e fituar nga k
Italy investigates "The drug plane" file Lecce's anti-mafia prosecutor, Cataldo Motta announced today that Italy is conducting an investigation into drug traffic