999 rezultate për

motrave

Shyhrete Behluli kundërpërgjigjet ndaj akuzave të motrave Mustafa duke zbuluar diçka Këngët ‘Je e vetmja’ dhe ‘Çika e nanës’ për Shyhrete Behlulin dhe Motrat Mustafa u bën mollë sherri. Për rreth një mu
Zbulohet lidhja e motrave Vjollca me shef Alfion Marina Vjollcën dhe Alfio Rrotanin kurrë nuk i kemi parë së bashku, por ata të dy duket se kanë një marrëdhënie e cila n
Hajdut për mbijetesë, 13-vjeçari vjedh ushqim për vaktet e 5 motrave të vogla Shumë fëmijë do ta kalojnë mbrëmjen e Vitit të Ri në tryeza të gëzueshme e të bollshme. Me mijëra të tjerë janë të rreth
Dhuratat luksoze të motrave Hoxha, Lori i bën Sarës pantofla Louis Vuitton Sara Hoxha ka marrë një dhuratë për festa nga motra e saj, Lori. Ajo i ka bërë dhuratë një palë pantofla në ngjyrë v
Zaimina hedh poshtë zërat, poston foton e vajzave të burrit Këngëtarja Zaimina Vasjari ka prezantuar në Instagram vogëlushen Khloe e cila akoma nuk e ka mbushur vitin. “E vogla
Foto e rrallë e motrave Ismaili me Ibrahim Rugovën (FOTO LAJM) Babai i këngëtares Adelina Ismaili Rexhep Ismaili ka publikuar një fotografi të rrallë të vajzave të tij bashkë me ish-p
Drama e motrave: Jetojmë në tendë në mes të Tiranës Një tendë e sajuar me plastmas e llamarinë pas shkollës ‘Servete Maçi’ në Tiranë është ngushëllimi i vetëm për dy motra
Më në fund: Era dhe Nora sjellin një bashkëpunim Era Istrefi duket nuk do të ndalet së sjelli projekte dhe suksese të reja. Burime për 'Prive' kanë zbuluar se këngëta
Pas mbeti vetëm buzëqeshja e tyre (FOTO LAJM) Të paktën 24 persona kanë humbur jetën dhe dhjetëra të tjerë janë plagosur pasditen e së dielës kur një tren që udhëtont
Jeta luksoze e motrave Hoxha, këtë herë shfaqen në resortin e famshëm Lori dhe Sara Hoxha ndodhen akoma në rivierën franceze. Franca ishte destinacioni i Vis Bajraktarit për të festuar d
Historia e vështirë e 6 motrave vë Ramën përballë një paneli Rama ka mbërritur mbrëmjen e sotme në Tv Klan ku dhe do të përballet me disa histori të dhimbshme të familjeve në nevojë
Më të bukura se nënat, i njihni vajzat e motrave Bregu (FOTO LAJM) Deputetja e Partisë Demokratike Majlinda Bregu është padyshim një nga politikanet shqiptare më në formë. Kujdesin nd
Drama e 3 motrave me probleme mendore në Lezhë: Na kanë përdhunuar! Tre motra me probleme mendore janë abuzuar seksualisht prej shumë vitesh në Lezhë. Madje njëra prej tyre ka një fëmijë e
"Dukesh sikur sa ke dalë nga burgu", sherr mes motrave Vjollca (FOTO LAJM) Motrat Vjollca janë dy prej femrave më të përmendura në shoëbizin shqiptar. Sot janë dy moderatore mjaft të dashura
Plas "sherri" mes motrave Vjollca (FOTO LAJM) Marina dhe Luana Vjollca janë dy nga moderatoret me popullore dhe më simpatike të ekranit. Por duket se Marina na ka
Kim ju nxjerr sekretet motrave një për një Kim Kardashian West ka zbuluar të gjitha pikat e forta dhe të dobëta të motrave të saj, në një intervistë për revistën V
"Balena Blu" i merr jetën motrave, hidhen nga kati i 10-të (FOTO LAJM) Policia ruse po heton nëse vdekjet tragjike të dy motrave ishin të lidhura me të ashtuquajturën loja "Balena Blu". Ma
Vëllezërit binjakë identikë, u propozojnë në të njëjtën kohë motrave binjake identike (FOTO LAJM) Josh dhe Jeremy Salyers, 34 vjeç nga Tennessee u takuan me të fejurat e tyre Brittany dhe Briana Deane, të 31 vjeç në në
1300 franga vetëm për një natë, pushimet luksoze të motrave Vjollca (FOTO LAJM) Teksa kanë mbyllur që të dyja sezonet e dy emisioneve të suksesshme motrat Vjollca i kanë dhuruar vetës një palë pushime
Magji e kërcënime me gjak, sherri i tmerrshëm në familjen vlonjate Një sherr mes motrave dhe vëllait në një familje të Vlorës për pak sa nuk ka përfunduar në tragjedi. Debatet mes tyr