999 rezultate për

motrat

Incidente në prag të shfaqjes së dokumentarit “Shqiptaret janë motrat tona” në Serbi Projeksioni i filmit dokumentar “Shqiptaret janë mostrat tona/Albanke su nase sestre” që është dashur sonte të shfaqet n
E tmerrshme, motrat e "djallit" kanë vrarë aq shumë njerëz sa hynë në librin e rekordeve Delfina dhe Maria Gonzales në vitet e pesëdhjeta dhe të gjashtëdhjeta kanë udhëhequr në një rrjet të madh prostitucioni
Shfrytëzonin vajzat e varfëra si prostituta, burg për motrat tutore Gjykata e Tiranës ka shpallur fajtore një 25-vjeçare si autore e shfrytëzimit për prostitucion e të paktën dy vajzave në
Irma dhe Eranda Libohova urojnë nga Burgu i Grave 1 qershorin (FOTO LAJM) Ndërkohë që të gjithë personazhet publikë zgjehdin të dalin me fëmijët dhe të urojnë përmes fotove të tyre të bukura, mo
Motrat binjake festojnë 100 vjetorin me një set fotografik (FOTO LAJM) Dy motra binjake nga Brazili kanë festuar ditëlindjen e 100-të duke realizuar një set fotografik. Fotografja Camila L
Kush është kunati i Erës dhe Nora Istrefit-partneri i Nitës (FOTO LAJM) Motrat Istrefi janë të parapëlqyerat për një pjesë të madhe të publikut. Por ndërkohë që njohim Robert Berishën burr
E rrallë, motrat binjake bëhen nëna në të njëjtën ditë dhe sjellin dy djem Motrat binjake 32-vjeçare nga New Jersey e kanë vazhduar lojën e binjakëzimit duke lindur djem në të njëjtën ditë, me nj
Si u bënë motrat nga Vlora të famshme në Instagram (FOTO LAJM) Ato vishen njësoj, kurojnë të njëjtën pamje, pozojnë si modele krah njëra tjetrës si binjake, edhe pse nuk janë të tilla
Motrat Istrefi seksi? Me shumë siguri nuk e njihni mamanë e tyre! (FOTO LAJM) Padyshim që Nora dhe Era Istrefi janë ndër këngëtaret më të njohura për shqiptarët port ë njohura edhe për bukurinë dhe
Kendall Jenner: Jam shumë ndryshe nga motrat e mia... (FOTO LAJM) Ajo është një nga supermodelet më të kërkuara në industrinë e modës. 21 vjeçarja Kendall Jenner kalon më të shumtën
Vipat që ngjasojnë shumë me motrat dhe vëllezërit e tyre (FOTO LAJM) Të famshmit shpesh shfaqen në publik me vëllezërit apo motrat e tyre. Disa prej tyre janë shumë të njohur dhe kanë m
Të braktisura nga babai i alkolizuar e abuzues, 3 motrat nga Librazhdi përlotin publikun Një histori e dhimbshme është trajtuar sot tek e “Diela Shqiptare” në “Ka një mesazh për ty”. Xhuliana, një vajzë 21
Arrestohet tutorja shqiptare, prostituonte motrat në Itali Janë vënë në pranga 3 shtetas në Itali ndër to dy shqiptarë për akuzën shfrytëzim prostitucioni. Mësohet se ngjarja k
E DHIMBSHME/ Dy motrat: Prindërit me skizofreni, po na rrezikohet jeta... (FOTO LAJM) Një histori e dhimbshme po zhvillohet në studion “Me zemër të Hapur”, ku dy motra nga Skrapari tregojnë historinë e dhim
Ja si e thërrasin njëra-tjetrën motrat Vjollca (FOTO LAJM) Motrat Vjollca kanë treguar gjithmonë se janë mjaft të lidhura me njëra-tjetrën. “Bisha” kështu thërrasin me “përkëdh
Ja shuma marramendëse që fiton Kim Kardashian nga Instagram Instagram njihet si rrjet social që sjellë të ardhura të mëdha për ata që kanë numër të madh ndjekësish. Revista e f
E TMERRSHME / 26-vjeçari përdhunon dy motrat nga Tetova Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur sot në Tetovë, pasi një shtetas nga Maqedonia me inicialet F.B., 26 vjeç, ka përdhuru
Motrat e vajzave të showbiz-it shqiptar që po "çmendin" rrjetet (FOTO LAJM) Disa prej personazheve më të famshme në botën e showbiz-it shqiptar kanë po ashtu edhe motrat shumë të bukura, të cilat
Çmenduri në Lushnje, vëllai dhunon motrat, djali rreh babanë Policia e Lushnjes bën me dije se një rast dhune është hasur në një familje në Lushnje ku djali i familjës ka ushtruar d
Njihuni me super motrat e Genta Ismailit! (FOTO LAJM) Këngëtarja Genta Ismajli ka tërhequr vëmendjen ditët e fundit me publikimin e disa fotove të saj të pazakonta. Këngët