999 rezultate për

motorola

Motorola së shpejti me telefonin “Moto M” që do të mbajë 1 muaj bateri Nëse ka një problem me telefonat e zgjuar pavarësisht se sa të sofistikuar janë , është jëtëgjatësia e baterisë se tyre
Lista e modeleve të Motorola që do të marrin Android Nougat Motorola e ka konfirmuar listën e pajisjeve telefonike të saj që do të marrin Android Nougat, listë kjo që përfshin Moto
Keni celularë të vjetër? Tani mund t'i shisni dhe të fitoni shumë prej tyre Keni celularë të vjetër dhe nuk i keni hedhur? Tani ka ardhur koha që me anë të tyre ju të fitoni një shifër jo të vogël
Moto G4 dhe G4 Plus së shpejti në treg (FOTO LAJM) Motorola së fundmi ka nxjerr në treg modelet e saj më të rinj Moto G4 dhe G4 Plus. Sipas një njoftimi më të fundit të nx
Motorola prezanton telefonin që bën foto më të mira se iPhone 6 (FOTO LAJM) Moto G e Motorola-s do të marrë dy anëtarë të rinj këtë vit duke përfshirë Moto G4 dhe Moto G4 Plus. Telefonat janë iden
Motorola ka gati modelet Moto G4 dhe G4 Plus (FOTO LAJM) Motorola pritet që me 17 maj të prezantojë smartfonin e saj Moto G4 (i gjeneratës së katërt) dhe Moto G4 Plus. Këto janë
Motorola në maj vjen me dy telefona të rinj Motorola mësohet se në muajin maj do të vijë në treg me dy telefona të rinj. Në një event që do të zhvillohet me 17 maj
Moto X3 telefoni më i ri nga Motorola (FOTO LAJM) Motorola po punon për të përgatitur modelin e ri të telefonit edhe pse nën pronësinë e kompanisë Lenovo. Telefoni i ri q
Moto X Force me ekran të pathyeshëm (VIDEO) Kompania Motorola, ka prezantuar smartfonin e ri me ekran të pathyeshëm, Moto X Force, në Indi me çmim prej rreth 675 eu
Ja sa kushton Motorola Moto X Pure Moto X Pure është një telefon me ekran 5.7 inç dhe për këtë kosto ofron ekranin Quad HD prej 2560 x 1440 pikselëve, si d
Motorola prezanton Moto G Turbo Edition (FOTO LAJM) Moto G Turbo Edition është telefoni më i ri i nxjerrë në treg nga Motorola. Moto G është një telefon me ekran 5 inç me r
Moto G telefoni më i ri nga Motorola (FOTO LAJM) Motorola vjen me një telefon të ri në treg, pjesë e serisë së telefonave Moto G. Modeli i ri Moto G Turbo Edition, do t
Motorola Droid Turbo 2, telefon i pathyeshëm (FOTO LAJM) Motorola Droid Turbo 2, është një telefon inteligjent i cili cilësohet si i pathyeshëm. Telefoni ka ekran 5.4 inç q
Motorola sjell dy telefona të rinj (FOTO LAJM) Motorola ka gati dy modele të rinj telefonash Droid Turbo 2 dhe Droid Maxx 2. Droid Turbo është një pajisje me ekran
Motorola prezanton modelin e ri Moto X Play (FOTO LAJM) Motorola duket seka gati modelin më të ri Moto X Play. Pritet që versioni 16GB i pajisjes të kushtojë 278 dollarë, ndërk
Motorola sjell modelin Moto G (FOTO LAJM) Motorola Moto G është telefoni më i ri i dalë në treg. Telefoni vjen me ekran 5 inç, ai sjell 2GB RAM, por jo të gjitha
Ja si duket Moto X Motorola pritet që të prezantojë telefonat më të Android Moto X dhe Moto G. Moto X (2015) me siguri se do të jetë njëri
Motorola prezanton modelin Moto X 2015 (FOTO LAJM) Motorola publikon një fotografi të modelit më të ri Moto X 2015. Imazhi i këtij modeli është publikuar në rrjetin social
Motorola Moto X me ekran 5.2 inç (FOTO LAJM) Motorola prezanton karakteristikat kryesore të linjës më të re Moto X. Moto X është një model që do të ketë ekran 5.2 in
Motorola sjell modelin e ri Moto G Motorola prezanton versionin e ri të telefonit Moto G, që përkrah rrjetin 4G. Telefoni i ri vjen me sistemin e ri Androi