60 rezultate për

motorola

Moto G telefoni mė i ri nga Motorola (FOTO LAJM) Motorola vjen me njė telefon tė ri nė treg, pjesė e serisė sė telefonave Moto G. Modeli i ri Moto G Turbo Edition, do t
Motorola Droid Turbo 2, telefon i pathyeshėm (FOTO LAJM) Motorola Droid Turbo 2, ėshtė njė telefon inteligjent i cili cilėsohet si i pathyeshėm. Telefoni ka ekran 5.4 inē q
Motorola sjell dy telefona tė rinj (FOTO LAJM) Motorola ka gati dy modele tė rinj telefonash Droid Turbo 2 dhe Droid Maxx 2. Droid Turbo ėshtė njė pajisje me ekran
Motorola prezanton modelin e ri Moto X Play (FOTO LAJM) Motorola duket seka gati modelin mė tė ri Moto X Play. Pritet qė versioni 16GB i pajisjes tė kushtojė 278 dollarė, ndėrk
Motorola sjell modelin Moto G (FOTO LAJM) Motorola Moto G ėshtė telefoni mė i ri i dalė nė treg. Telefoni vjen me ekran 5 inē, ai sjell 2GB RAM, por jo tė gjitha
Ja si duket Moto X Motorola pritet qė tė prezantojė telefonat mė tė Android Moto X dhe Moto G. Moto X (2015) me siguri se do tė jetė njėri
Motorola prezanton modelin Moto X 2015 (FOTO LAJM) Motorola publikon njė fotografi tė modelit mė tė ri Moto X 2015. Imazhi i kėtij modeli ėshtė publikuar nė rrjetin social
Motorola Moto X me ekran 5.2 inē (FOTO LAJM) Motorola prezanton karakteristikat kryesore tė linjės mė tė re Moto X. Moto X ėshtė njė model qė do tė ketė ekran 5.2 in
Motorola sjell modelin e ri Moto G Motorola prezanton versionin e ri tė telefonit Moto G, qė pėrkrah rrjetin 4G. Telefoni i ri vjen me sistemin e ri Androi
Motorola nxjerr nė treg modelin Moto E (FOTO LAJM) Motorola sjell nė treg pėr tė gjithė telefonin Moto E, nė versionin dy ngjyrėsh tė bardhė dhe tė zi. Telefoni ėshtė i
Motorola prezanton telefonit Moto E (FOTO LAJM) Telefoni i ri Motorola ėshtė njė pajisje me ekran 4.5 inē, pėrkrah rrjetin 4G dhe vjen me sistem operativ Android 5.0 Lo
Moto E, telefoni mė i fundit Motorola (FOTO LAJM) Motorola po punon pėr nxjerrjen nė treg tė modelit tė ri Moto E. Sipas informacioneve, pajisja e gjeneratės sė dytė Mot
Ora Orbis modeli mė i ri i Samsungut (FOTO LAJM) Ora mė e re Samsung do tė ketė njė ekran tė rrumbullakėt dhe do tė quhet Orbis. Samsung Orbis do tė jetė ora e parė inte
Motorola sjell risi nė orėn Moto 360 Motorola sjell risi tė reja nė modelin e orės Moto 360, kėtė herė ajo sillet nė versionin e rripave me lėkurė. Moto 3
Pajisjet Motorola sė shpejti me Android 5.0 Lollipop Motorola ka pohuar se do tė pajisė tė gjidhė pajisjet e saj tė prodhuara nė vitin 2013-2014 me sistemin e ri operativ An
Cili ėshtė smartphon-i mė i mirė?! Ja alternativat...(FOTO LAJM) Me daljen e celularėve tė rinj intelegjent nga Apple, tregu i smartphonėve ėshtė bėrė shumė konkurrues. Por cili ėsht
Motorola nxjerr nė treg orėn inteligjente Moto 360 (VIDEO) Motorola nxjerr nė treg orėn inteligjente Moto 360 e cila do tė vijė me njė ēmim prej 249,99 dollarė. Ajo ka njė ekran 1
Motorola nxjerr nė treg orėn inteligjente Moto 360 (VIDEO) Nė muajin korrik Motorola pritet tė nxjerrė nė treg orėn Moto 360 me sistemin operativ Android e cila do tė kushtojė 2
Microsoft-Motorola, marrėveshje pėr licencimin e patentave Microsoft dhe Motorola kanė bėrė njė marrėveshje nė licencimin e patentave tė cilat mbulojnė pajisjet Android dhe Chrome
Motorola tani edhe me orė inteligjente Motorola i shtohet listės sė kompanive tė cilat prodhojnė orė inteligjente. Motorola ka njoftuar se po punon pėr njė sėr
 
Serish tensione ne Kuvendin e Kosoves, nderkohe qe deri tani jane arrestuar 3 deputete te Opozites: Fisnik Ismaili, Haxhi Shala dhe Ismail Kurteshi

Serish tensione ne Kuvendin e Kosoves, nderkohe qe deri tani jane arrestuar 3 deputete te Opozites: Fisnik Ismaili, Haxhi Shala dhe Ismail Kurteshi

albeu