999 rezultate për

motit

Parashikimi i motit, reshje dëbore e shiu Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës java në Kosove do të ketë reshje bore e shiu. Pritet të mbajë mot i vr
Amerika po përjeton dimrin më të keq, ngrin në temperatura ekstreme (FOTO LAJM) Stuhia e dëborës që goditi Bregun Lindor të SHBA-së ka bllokuar rajonin mne temperatura nën zero, duke sjell dëborë dhe
Temperaturat rriten, ky është parashikimi i motit për sot Paraditja dominohet nga kthjellime dhe vranësira kalimtare në pjesën më të madhe të tij, më të dukshme vranësirat paraqi
I ftohti polar shkakton 16 viktima në SHBA Të paktën 16 persona kanë humbur jetën që nga dita e martë si pasojë e kushteve ekstreme të motit të ftohtë në SHBA.
Parashikimi i motit në pesë ditët e ardhshme Sonte priten reshje të dobëta bore, në fundjavë mot i butë. Temperaturat e ajrit do të vazhdojnë të rriten ndjeshëm mbi
Parashikimi i frikshëm: SHBA mund të goditet nga një "ciklon bombë" Bregdeti lindor i Amerikës mund të goditet nga një stuhi e frikshme e quajtur "ciklon bombë". Shtetet Lindore kanë ka
Aksident zinxhir në autostradë, 75 makina shkatërrohen plotësisht (VIDEO) Të paktën 75 makina janë aksidentuar në dalje të autostradës së Nju Jorkut të martën. Për pasojë një person humbi jet
A do të bie dëborë sot? Mësoni parashikimin e motit Vranësira dhe kthjellime të shkurtra karakterizojnë motin në veri dhe qendër ndërsa kthjellime të shkurtra dhe vranësira
Rikthehen reshjet e shiut, ky është parashikimi i motit për sot Vijon me vranësira dhe reshje në ekstremet Veri – Jug ndërsa shira të izoluar në pjesën tjetër të Shqipërisë. Pasdi
Mësoni parashikimin e motit deri në fundjavë Po vijnë ditë të akullta, në fillim të javës kohëpaskohe me borë Sot do të mbajë mot kryesisht me vransira, vende-vende
Shirat do të pushtojnë Shqipërinë, ky është parashikimi i motit për sot Paraditja paraqitet me kthjellime të shkurtra dhe vranësira të shpeshta në zonat Jugore e Qendrore ndërsa vranësira të d
Vazhdon i acarti në Shqipëri, ky është parashikimi i motit për sot dhe nesër Meterologët japin lajme të këqija në lidhje me motin. Dita e sotme dhe e nesërmja pritet të shoqërohet me reshje shiu, d
Reshje shiu e dëbore, ky është parashikimi i motit për sot Orët e para të ditës mbeten me vranësira dhe reshje të pakta shiu e dëbore në Veri të vendit dhe ekstremin Jugor por duk
Temperaturat nën zero e erëra të forta, ky është parashikimi i motit për sot Në gjithë territorin shqiptar dominojnë kthjellimet ndërsa vranësira kalimtare do të ketë herë pas here në zonat malore
3 fshatrat e Vlorës në errësirë për shkak të situatës problematike të motit Kushtet ekstreme të motit kanë bërë që 3 fshatra të Vlorës të qëndrojnë në errësirë. Mungesa e energjisë ka sjellë
Shembet çatia e spitalit e pezullohet mësimi, moti i keq sjell kaos në Shqipëri Shqipëria është zgjuar sot me mot të keq, rrëbeshe shiu e erë të fortë. Rrebeshet e shiut që kanë pushtuar vendin ka
Nisin reshjet e ulen temperaturat, ky është parashikimi i motit për sot Kthjellime dhe vranësira të lehta do të ketë në zonat Qendrore por vranësira më të shpeshta do të ketë në ekstremet Veri
Rusia humb kontaktin me satelitin e ri të motit Rusia ka humbur kontaktin me një satelit të lëshuar moti vetëm disa orë pas nisjes së saj nga një kozmodrom i ri. “Ko
Diell por temperaturat nën zero, ky është parashikimi i motit për ditën e sotme Ultësira perëndimore dominohet nga kthjellime e vranësira kalimtare ndërsa vranësira të shpeshta e reshje të pakta, do t
A do të ketë reshje shiu? Ky është parashikimi i motit për sot Kthjellimet dominojnë të gjithë vendin përjashtuar ekstremin Veriperëndimor gjatë paradites ku do ketë vranësira kalimta