999 rezultate për

mosha

Mosha ikën talenti mbetet, shijoni super golin e Mehës (VIDEO) Edhe pse po mbush 34-vjeç, Alban Meha nuk e ka humbur aftësinë për të goditur nga distanca. Kështu ndodhi dhe në ndes
Dikur ikonë, modelja zhgënjen fansat me fotot nga plazhi (FOTO LAJM) Ajo vendosi muajt e fundit që të ndryshonte stilin e jetesës, duke i dhënë fund konsumimit të pijeve alkoolike. Super
Fantastik talenti shqiptar, shënon dhe i jep vendin e parë Chelsea-t U23 (VIDEO) Armand Broja nuk di të ndalet. Sulmuesi kombëtares ka shënuar golin e fitores për Chelesan ndaj Blackburnit për mosha
Ronaldo sfidon moshën: Vitet për mua janë thjesht numër Është 34-vjeç dhe në shkurt të vitit 2020 do të mbushë 35, por Cristiano Ronaldo nuk e ka ndërmend t’i varë edhe për shu
Dhunuan bashkëmoshatarin në shkollë, procedohen 5 adoleshentë në Cërrik 5 adoleshentë janë proceduar pasi dhunuan në ambjentet e shkollës një bashkëmoshatar të tyre. Jan proceduar në gjendj
16 vite diferencë, bashkëshortja e Gaz Pajës feston ditëlindjen e do habiteni nga mosha Bashkëshortja e Gaz Pajës, Ira Seferi ka festuar ditëlindjen mbrëmjen e djeshme. Ira ka ndarë me ndjekësit disa foto nga
1 e mban e 2 të tjerë e rrahin, nxënësit 12 vjeçarë dhunojnë bashkëmoshatarin në Cërrik (VIDEO) Bullizmi është një nga fenomenet më negative me të cilin përballen me miliona persona në botë, kryesisht të rinj dhe ado
Shqiptarët me zemrën më të dobët, vdekjet sa katërfishi i mesatares europiane: Alarm moshat e reja Më shumë se gjysma e vdekjeve gjatë vitit të kaluar në Shqipëri kanë ardhur si rrjedhojë e problemeve me zemrën. Sipas I
69-vjeçarja e cila e vërteton se “mosha është vetëm një numër” (VIDEO) Njoftohuni me Geraldën. Ajo është një gjyshe 69-vjeçare, që fitoi shumë ndjekës në Instagram falë videove të ushtrime
Shumë vite në karrierë, mosha e Ermal Fejzullahut do ju çudisë (FOTO LAJM) Karriera e tij ka nisur që kur ai ishte akoma fëmijë. Shumë nga këngët e tij u kthyen në hite që këndohen dhe pëlqe
Alkool pa fund dhe "schiuma party", të rinjtë shqiptarë e "djegin" në jug (FOTO LAJM) Jemi në sezonin e verës, ku shumica marrin pushimet. Pjesa e bregdetit të jugut është nga më të frekuentuarat në kët
400 të vdekur nga vapa, bilanc lufte në Holandë I nxehti ekstrem në korrik mendohet se ka ndikuar në vdekjen e parakohshme të rreth 400 personave në Holandë. Temperatur
Mosha e duhur kur duhet të filloni të përdorni produkte kundër rrudhjes Sipas dermatologëve kjo është mosha kur duhet të filloni. Numri i produkteve të disponueshëm në ditët e sotme për rr
A është e rëndësishme diferenca në moshë për një lidhje të suksesshme Kur është fjala për lidhjet serioze, ka disa rregulla të pathëna rreth asaj se sa është e pranueshme diferenca në moshë
Kjo është mosha kur përjetoni më shumë kënaqësi seksuale Ju falet nëse mendoni se jeta seksuale është më së miri gjatë viteve tuaja të 20’ta. Pas së gjithash, këto janë vitet e
Tjetër shqiptar tek Lazio, Igli Tare "rrëmben" 17-vjeçarin që luan për Zvicrën Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare ka afruar një tjetër shqiptar tek skuadra e “Shqiponjave”. Skuadra ka arritur ma
Afërdita Dreshaj feston ditëlindjen, kjo është mosha e këngëtares (FOTO LAJM) Modelja dhe këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj sot feston ditëlindjen, duke mbushur kështu plot 33 vite. Shqiptar
Shkurtime masive nga puna! Mosha dhe sa do të jetë pensioni i policëve që hidhen në rrugë Ashtu siç kishte paralajmëruar kryeministri Rama, qeveria pritet të nxjerrë nga puna në numër të madh punonjësish polici
10 vite diferencë, kjo është mosha kur piqen meshkujt dhe vajzat Kanali britanik Nickelodeon vendosi të zhvillojë një studim mbi pjekurinë e burrave, kështu që ata organizuan një studim
Temperaturat e larta shtojnë infeksionet, këto janë disa këshilla të mjekëve Rreth 20 raste në ditë paraqiten për të marrë ndihmë nga sëmundjet që shkaktojnë temperaturat e larta thonë mjekët pedia