999 rezultate për

morrison

E dhimbshme, zjarri më i madh i viteve të fundit shkatërron një fshat të tërë Fotografitë e Eerie tregojnë dëmet e qytetit Balmoral që u dogj javën e kaluar. Pasojat e shkatërrimit në qytetin mal
Ndahet nga jeta aktorja e serialit të famshëm (FOTO LAJM) Aktorja me origjinë spanjolle Shelley Morrison ka ndërruar jetë në moshën 83 vjeçare. Shelley u bë e njohur për të gj
Kjo vezë është në kokën e një kryeministri (VIDEO) Kryeministri i Australisë, Scott Morrison është sulmuar me vezë gjatë një takimi me delegate në Albury. Ndërsa autorj
"Vdekjen e kishte 45 minuta larg", gruaja i shpëton jetën kapitenit të Cardiff City Kapiteni i Cardiff City, Sean Morrison mësohet se ka kaluar një gjendje jashtzakonisht të frikshme, ku iu rrezikua edhe
Zbulohet veprimi qesharak i Merkel, si u turpërua Australia Një veprim i kancelares gjermane ka zemëruar qytetarët në Australi. Angela Merkel ka studiuar biografinë e kryeministrit
Chelsea e bën sefte në Premier League (VIDEO) Chelsea më në fund gjen fitoren e parë në Premier League. Skuadra e Jopse Mourinhos vuan shumë, por fiton me rezultatin
Nëse do të ishin ende gjallë (FOTO LAJM) Disa nga talentet më të mëdha të muzikës moderne janë shuar në kulmin e tyre duke lënë fansat të supozojnë se çfarë këng
Morrison bën të ëndërrojnë, super-gol me thembër (VIDEO) Ravel Morrison vazhdon ti bëjë të ëndërrojnë tifozët e Anglisë. Talenti i ri i futbollit britanik dhuron një tjetër magj
Mantisi frikëson "për vdekje" lojtarin (VIDEO) Logan Morrison, i Florida Marins u sulmua nga një mantis në lojën kundër Washington Nationals. Mantisi u hodh tek Mor
Tornadoja shkatërron kamionin, shpëton shoferi (VIDEO) Nëse sheh këtë video dhe mënyrën se si tornadoja shkatërron gjithë këtë kamion, mendon menjëherë se askush nuk do mbijet
Shuhet nga jeta Elizabeth Taylor Elizabeth Taylor, një nga yjet më të mëdha të Hollivudit, ka vdekur në moshën 79 vjecare. Taylor vdiq të mërkurën në spi