999 rezultate për

morina

Fjolla Morina e zhgënyer pas rrëzimit të qeverisë Kurti: Turp i madh (FOTO LAJM) Pas rrëzimit të qeverisë së Albin Kurtit në Kosovë, mjaft e zhgënjyer ka mbetur edhe këngëtarja Fjolla Morina, e cila e
"Mos hezito", Ballist Morina do të marrë pjesë në tubimin e dy marsit (FOTO LAJM) Na ndan vetëm një ditë nga tubimit i thirrur nga Presidenti Ilir Meta. Pretestës pritet t’i bashkohet edhe Ballist Morin
Të fortë e të rrezikshëm, cilat janë 4 historitë e dashurisë që u shuan nga vrasja (FOTO LAJM) Krimi dhe bandat e rrezikshme janë një realitet i hidhur për shqiptarët të cilët kanë humbur njerëz të dashur pas përpl
Kryebashkiaku ka qenë nën hetim për blerje votash, 5000 mijë lekë për çdo anëtarë Kryetari i Bashkisë së Hasit, Liman Morina ka qenë nën hetim penal për blerje votash në vitin 2017 por hetimi ndaj tij ë
E goditi me thikë e pastaj e hodhi në lumë, si shqiptari eliminoi kushëririn 20 vjeçar për 50 euro "U grindëm për 50 euro që i kisha dhënë borxh e nuk ma kish kthyer", kështu është shprehur shqiptari nga Kosova Musli Mo
Vrau kushëririn për 50 euro borxh, i riu tregon si ndodhi ngjarja e rëndë Musli Morina, 20-vjeçari shqiptar nga Kosova i akuzuar për vrasjen e kushëririt të tij Erion Morina, i të njëjtës moshë
Në 5 vjetorin e ndeshjes, Ballist Morina godet sërish (FOTO LAJM) Sot është data 14 tetor. Fiks 5 vite më parë u zhvillua në Beograd ndeshja mes Serbisë dhe Shqipërisë, e cila u ndërpre
Si Ballist Morina, lëshohet flamuri në ndeshjen e Europa League (VIDEO) Një incident i rëndë ka ndodhur në ndeshjen e Europa League mes Dudelange-Qarabag, i cili ka detyruar zyrtarët e takimit
Totalisht ndryshe, Fjolla Morina vjen me një tjetër look (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Fjolla Morina së fundmi po kalon disa ditë të mira pushimi. Fillimisht ajo udhëtoi drejt Francës, m
Fjolla Morina përfundon në spital: Nuk është e lehtë të ndahesh nga jeta (FOTO LAJM) Këngëtarja Fjolla Morina ka përfunduar në spital. Lajmi u bë publik nga vetë këngëtarja me anë të një postimi në Inst
“S’do të them kurrë lamtumirë”, Fjolla Morina do ju rrënqeth me dedikimin e ndjer (FOTO LAJM) Vazhdimisht në rrjetet sociale, këngëtarja Fjolla Morina kujton ish-partnerin e saj, i cili është ndarë kohë më parë nga
Në plazh me të voglën e saj, Fjolla Morina s'la gjë pa nxjerrë (VIDEO) Kohët e fundit Fjolla Morina ka bërë bujë në media për mënyrën se si u vesh në një prej koncerteve të saj ku pjesmarrës
Pas vendimit për të mos e ekstraduar Tomor Morinën, reagon Serbia Ministrja e Drejtësisë në Serbi, Nela Kuburoviq ka thënë se vendimi i Gjykatës Supreme të Maqedonisë së Veriut, për të m
Avokati: Tomor Morina lirohet sot Gjykata Supreme e Maqedonisë se Veriut ka marrë vendim që ish pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës Tomor Morina të
Lirohet nga burgu ish ushtari i UÇK-sw, Tomor Morina Është liruar nga burgu ish ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Tomor Morina. Lajmin për Klan Kosova e ka konfir
Gjykata Penale: Morina nuk duhet të ekstradohet në Serbi Ish Ushtari i UÇK-së Tomor Morina nuk duhet të dorëzohet në Serbi. Kështu vlerëson Gjykata Penale e Shkupit e cila thotë
"Me ty e kom me ty", Fjolla Morina publikon prapaskenat e klipit të ri (VIDEO) Fjolla Morina ka pak ditë që ka publikuar projektin e ri “Nace Nace”, i cili po pëlqehet nga fansat e saj. Këngëtarja
Në pranga kryeshefi i ndërmarrjes së pastrimit në Mitrovicë Kryeshefi i ndërmarrjes së pastrimit në Mitrovicës, Gazmend Morina, është arrestuar sot nga Policia e Kosovës. Ai dys
Institucionet maqedonase zvarrisin procedurën gjyqësore, Morina ende prapa grilave Gjasat që Tomor Morina të lirohet nga paraburgimi sot, janë të vogla pavarësisht optimizimit të shprehur ditë më parë ng
Gjakovë, lirimi i Tomorr Morinës u kërkua me protestë Sot në Gjakovë të Kosovës është mbajtur protestë, ku u kërkua lirimi i ish pjesëtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës