999 rezultate për

morena

Morena Taraku gdhend në trup portretin e njeriut të zemrës (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Morena Taraku, është shumë aktive në rrjete sociale. Përmes fotove të publikuara
Kokë e këmbë me "Gucci", Morena Taraku bën gjestin e pahijshëm para 900 mij ndjekësve (FOTO LAJM) Morena Taraku vjen e zhytur në “Gucci” në fotografinë e fundit. Morena Taraku vazhdon të jetë aktive me publikimin e
Morena Taraku pranë fëmijëve: Nuk kam qarë kaq shumë qëkur më vdiq mami (VIDEO) Morena Taraku është ndër artistet shqiptare që është shprehur e gatshme për ti ndihmuar të prekurit nga tërmeti që në di
Morena Taraku: S’më ndalen lotët, jam me ju çdo moment (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe modelja shqiptare Morena Taraku po e bashkëndjenë dhimbjen me të prekurit nga tërmeti nëpër zonat e Shqip
"E di sa e vështirë është", Morena Taraku zgjedh të ndihmojë këta të prekur nga tërmeti (FOTO LAJM) Personazhet e njohur në vend u janë gjendur pranë të gjitha familjeve të prekura nga tërmeti i fuqishëm që shkaktoi 50 v
Morena Taraku rikthehet në Instagram e zhgënjyer: E vërteta flet një ditë (FOTO LAJM) Pasi publikoi këngën e saj më të re të titulluar “Missed Call”, Morena Taraku vendosi të bëjë një ndryshim të rëndësishë
Rezultoi e vjedhur, policia i sekuestron makinën super luksoze Morena Tarakut (VIDEO) Mediat kosovare prej disa ditësh kanë transmetuar lajmin se këngëtarja Morena Taraku ka shmangur taksën doganore prej 14
Morena Taraku me dosje në prokurori, vazhdojnë hetimet për zbardhjen e detajeve (FOTO LAJM) Mediat kosovare prej disa ditësh kanë transmetuar lajmin se këngëtarja Morena Taraku ka shmangur taksën doganore duke ma
Postimet luksoze në Instagram, Morena Taraku merr vendimin drastik (FOTO LAJM) Morena Taraku shquhet për fotografitë e saj provokuese dhe stilin e kuruar që ka. Ajo preferohet dhe është shumë e k
"Jam zhgënjyer shumë", Morena Taraku merr vendimin që i mërziti të gjithë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Morena Taraku ndonëse po tregohej mjaft aktive në rrjete sociale, ka marrë së fundmi një vendim që p
Syri i keq! Pak orë pasi publikoi klipin e ri, Morena Taraku përfundon në spital (FOTO LAJM) Morena Taraku ishte duke festuar publikimin e këngës së saj më të re, kur papritur njoftoi se kishte përfunduar në spita
Syzet dhe çanta e Morena Tarakut kushtojnë një pasuri Morena Taraku, tashmë një këngëtare e njohur,është një ndër femrat më të kërkuara në trojet shqiptare. Ajo njihet më
Pas fotove intime, vazhdojnë ngacmimet publikisht mes Morenës dhe Jason Derulo (FOTO LAJM) Këngëtari me famë botërore, Jason Derulo vijon të tërheqë vëmendjen me komentet e tij ndaj Morena Tarakut. Dje bëri b
Pas komenteve dyshuese, Morena Taraku dhe Jason Derulo shfaqen vetëm në dhomë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme këngëtari me famë botërore, Jason Derulo ka festuar ditëlindjen e tij. Artisti i njohur ka mbushur 30
Me kë e ka Morena, rekalamon të pasmet seksi me një mesazh të koduar (FOTO LAJM) Morena Taraku është një ndër këngëtaret më të komentuara në mediat rozë si për shkak të profesionit ashtu edhe për jetën
Morena Taraku e fiksuar pas luksit, ble "bishën" e re (FOTO LAJM) Morena Taraku ka vendosur “ta çmendë” Instagramin jo veç me fotot seksi, por edhe me jetën luksoze që ajo shfaq. Një
Morena Taraku heq të gjithë kolegët nga Instagramin, përveç njërit (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku, është goxha aktive në rrjetet sociale ku vazhdimisht poston foto nga përd
Morena Taraku nuk po gjen rehat, si duket me look-un e ri (VIDEO) Morena Taraku kohët e fundit ka bërë disa herë eksperimente në flokët e saj dhe duket se nuk po gjen rehat. Pasi u sh
E ka në terezi Morena, shijon pishinën luksoze pa rroba banjo (VIDEO) Morena Taraku palajmëroi se kënga e saj do të jetë një bombë dhe me të vërtetë ashtu ishte. Kënga ëhtë publikuar 4 d
Morena Taraku provokuese në klipin e ri, publikon trailerin (VIDEO) Këngëtarja nga Kosova Morena Taraku po bënë kohë që na ka treguar se është në përgatitje të klipit të ri por pa dhënë de