999 rezultate për

morata

Juventus nuk heq dorë, kërkon përsëri sulmuesin spanjoll Raportohet se Juventusi është i interesuar që të sjellë këtë verë në "Allianz Stadium" sulmuesin e Chelseat, Alvaro Mora
Morata tek Bayern për të zëvendësuar Lewandowskin Sipas gazetës spanjolle AS, Bayerni e sheh Moratan si një zëvendësim të mundshëm për Robert Lewandowskin, i cili është n
Antonio Conte beson se Morata do të luaj në Botëror Antonio Conte beson se Alvaro Morata do t’ia dalë që të fitojë besimin e teknikut të Kombëtares së Spanjë, Julen Lopeteg
Marca ndihmon Lopetegun: Lër jasht Moratan, Pedron dhe Suson Trajnerin Julen Lopetegui do ta ketë të vështirë të zgjedh futbollistë që do të marrë me vete në Rusi. Një ndihmë ia ka
Costa: Më mungon shumë Morata Diego Costa i ka ofruar mbështetjen e tij sulmuesit të Chelseat, Alvaro Morata dhe shpreson se të dy do të lidhen me Spa
Lopetegui: Morata duhet të meritojë vendin stratues në Kombëtare Trajneri i Spanjës, Julen Lopetegui, ka thënë se Morata duhet ta meritojë vendin e titullarit në kombëtaren spanjolle.
Publikohet lista e lojtarëve të ftuar në Kombëtaren e Spanjës Diego Costa është rikthyer në Kombëtaren e Spanjës për miqësorët kundër Gjermanisë dhe Argjentinës, por sulmuesi i Chels
Dani Carvajal mendon se Morata duhet të rikthehet në Madrid Dani Carvajal mendon se Alvaro Morata mund të rikthehet përsëri në Real Madrid, me sulmuesin që aktualisht po lufton për
Tifozët e Barcelonës ofendojnë Moratan, por shikoni si i përgjigjiet sulmuesi (VIDEO) Alvaro Morata ka qenë në shënjestër të koreve të tifozëve të Barcelonës gjatë sfidës së mbrëmshme mes Barcelonës dhe Che
Conte ia nxin më shumë jetën Moratas me këtë deklaratë Alvaro Morata vazhdon të mbetet Morata. Edhe pse la Realin për të mos qenë një zëvendësues ai sëhrish po kalon momente t
Shevchenko: Morata duhet të përmirësohet, Conte të qëndrojë tek Chelsea Pas një startimi mbresëlënës të karrierës së tij në Chelsea pas transferimit të tij prej 60 milionë paund nga Real Madri
Zidane i përgjigjet pakënaqësive publike të Moratas "Fituam La Ligan dhe Champions League. Kam luajtur shumë ndeshje por në skuadrën B. Unë nuk kërkoja të jem titullar, Mad
Morata i trembet Messit para ndeshjes me Barcelonën Alvaro Morata është një njohës i mirë i emocioneve në përballje me Barcelonën e Lionel Messit. Ai ka paralajmëruar bashk
Jashtë fushave deri në fund të sezonit? Alvaro Morata nervikos keq tifozët e Chelseat (VIDEO) Alvaro Morata ka qenë i padisponueshëm për Chelsean që nga mesi i janarit, duke lënë një boshllëk në majën e sulmit. Sul
Benzema po largohet, Morata i shkel syrin Realit: Mbetesh i njëjti Sulmuesi i Chelseat, Alvaro Morata, nuk e ka përjashtuar mundësinë e rikthimit në Real Madrid gjatë merkatos së verës.
Antonio Conte flet për mungesën e Moratës Alvaro Morata ende nuk po mundet të tregojë potencialin e tij që ka dëshmuar në kampionatet si Serie A dhe La Liga. S
Morata e ka vendosur, nëse shkarkohet Conte largohet dhe ai Sipas mediumit spanjoll Diario Gol, Morata është gati të ndryshojë karrierën e tij nëse Chelsea liron Conten nga detyrat
PSG hedh sytë nga Londra, kërkon sulmuesin spanjoll PSG është vënë pas sulmuesit të Chelseat, Alvaro Morata. Sulmuesi më i mirë i të gjitha kohërave për Paris Saint Germ
Conte motivon Moratan edhe pas shpërdorimit të rasteve Sulmuesi Morata humbi tri raste ballë për ballë me portierin në barazimin prej 2-2 në Emirates, por Antonio Conte, i ka
Shikoni edhe njëherë momentin ku Morata gaboi përpara portës (VIDEO) Arsenali dhe Chelsea kanë barazuar këtë pjesë të parë në "Emirates Stadium". Momenti më vendimtar i ndeshjes ishte k