999 rezultate për

moratĂn

Chelsea kërcënon Atleticon për Alvaro Moratan Chelsea i Londrës kërcënon Atleticon e Madridit për Alvaro Moratan. Klubi londinez ka bërë të ditur se do kthejë në Prem
Sarri vlerëson Moratan dhe Hazardin Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri, ka vlerësuar Alvaro Moratan dhe Eden Hazardin pas fitores 3-1 në shtëpi ndaj Crysta
Chelsea mund ta shesë Moratan në merkaton e janarit Alvaro Morata mund të largohet nga Chelsea gjatë afatit kalimtar të transferimeve të janarit. Spanjolli po vazhdon me
Milan po tenton të transferoj Moratan Pas Juventusit dhe Napolit duket se edhe Milan është duke tentuar për ta transferuar sulmesin spanjol, Alvaro Moratan.
Chelsea ofron Moratan + 40 milionë euro për Mauro Icardin Sipas mediave spanjolle dhe italiane Chelsea ka ofruar Alvaro Moratan plus 40 milionë euro për sulmuesin e Interit, Maur
Marca ndihmon Lopetegun: Lër jasht Moratan, Pedron dhe Suson Trajnerin Julen Lopetegui do ta ketë të vështirë të zgjedh futbollistë që do të marrë me vete në Rusi. Një ndihmë ia ka
Tifozët e Barcelonës ofendojnë Moratan, por shikoni si i përgjigjiet sulmuesi (VIDEO) Alvaro Morata ka qenë në shënjestër të koreve të tifozëve të Barcelonës gjatë sfidës së mbrëmshme mes Barcelonës dhe Che
Conte motivon Moratan edhe pas shpërdorimit të rasteve Sulmuesi Morata humbi tri raste ballë për ballë me portierin në barazimin prej 2-2 në Emirates, por Antonio Conte, i ka
Statistikat tregojnë që Mayoral rezulton më i sakti tek Real Madrid, lë mbrapa dhe Moratan Borja Mayoral vazhdon të shfrytëzojë në maksimum çdo mundësi që i ofrohet nga Zidane. Sulmuesi Madrilen ka luajtur ve
Spanja humbet Carvajal dhe Moratan ndaj Shqipërisë Probleme për trajnerin e Spanjës Julen Lopetegui para ndeshjes me Shqipërinë, në program të premten e ardhshme. Alvaro M
Torres: Unë e këshillova Moratan të transferohet në Chelsea Transferimi i Alvaro Moratas në Chelsea kishte bërë bujë të madhe gjatë kësaj merkatoje të verës. Sipas mediave angle
Conte lavdëron Moratan Chelsea mundi 2:0 Evertonin në xhiron e tretë në Premierligë, ku shkëlqeu sulmuesi spanjoll, Alvaro Morata. Ai shënoi
Chelsea nuk kënaqet vetëm me Moratan, sulm për një tjetër sulmues Përkundër konfirmimit të ardhjes së Alvaro Morata, Antonio Conte është ende duke pritur për sulmues. Sipas todomercat
Murinho pyetet për Moratan, flet për Lukakun Jose Mourinho këmbëngul se nuk është i interesuar për faktin se Chelsea ka nënshkruar me Alvaro Morata. Manchester Un
Milan e shikon si të vështirë Moratan, por jo sulmuesin tjetër madrilen Pasi Aubameyang, Belotti, Kaliniç dhe Morata nuk po arrihen dotë në një përfundim. Milan ka drejtuar sulmin tek Karim Be
Milan ka një super lajm për Moratan Drejtori Sportiv i Milanit, Massimiliano Maribelli e ka pranuar se janë duke biseduar për transferimin e sulmuesit të Re
Bonucci bën punën e parë si milanist, i telefonon Moratas Dera e Manchester United është mbyllur për Alvaro Moratan, por sulmuesi spanjoll mund të largohet nga Real Madridi këtë
Murinho flet për Moratan: Jam i gëzuar kur shikoj evoluimin e tij José Mourinho ka folur edhe për Alvaro Morata pas miqësore kundër Galaxy. "Është një turp, ai është një lojtar i cili
Fassone mendohet dhe vendos, dua vetëm Alvaro Moratan Drejtorët sportiv të Milanit kanë bërë një punë të shkëlqyer këtë merkato vere duke arritur 10 nënshkrime. Sipas Tutt
Murinho drejtuar presidentit: E dua Moratan, ofro sa të duash Jose Murinho i trembet negociatave Real- Morata për ta bindur lojtarin për të qendruar. Murinho i është drejtuar preside