999 rezultate për

montolivo

Montolivo nuk largohet nga Milani Milan nuk po munden të sjellin edhe një mesfushorë të ri për shkak se Riccardo Montolivo po refuzon që të largohet 33
Montolivo nervozohet me Gattuson, gati divroci me Milanin Ricardo Montolivo u la jashtë për zgjedhje teknike nga turneu amerikan. Mesfushori është acaruar keqazi me klubin, pasi
Erdhi dita dhe për derbin e Milanos, formacionet e mundshme “San Siro” ëstë gati dhe data 4 mars ka ardhur, ndeshja që u shty për shkak të vdekjes së papritur tragjike të Davide As
Montolivo parashikon 2018-tën: Do jetë viti i Cutrones Milani nuk po kalon aspak periudhë të mirë në Serinë A, por në gjirin e kuqezinjve po shkëlqen një djalosh i ri, Patrick
Formacionet zyrtare: Milan - Bologna Milan dhe Bologna përballen sonte me njëra-tjetrën në "San Siro" për javën e 16-të në Serie A Kuqezinjtë kërkojnë fit
Milan merr lajmit tjetër të zi, dëmtohet lojtari tjetër Milani ka konfirmuar se është lënduar mesfushori, Riccardo Montolivo. Ai pësoi një dëmtim në ndeshjen e fundit, prej ku
Milani shënon tre gola kundër Shkëndijës në San Siro (VIDEO) Milan ka shënuar edhe golin e tretë për 28 minuta ndaj Shkëndijës në fazën e play-offit të Europa Leagues, ku sërish gol
Pas Montolivos, edhe një tjetër kapiten i Milanit mbyll sezonin Mbrojtësi i Milanit, Ignazio Abate nuk do të zbresë më në fushë për këtë sezon. Kapiteni i Milanitu dëmtua në sy gjatë n
Dëmtimi i Montolivos, Milani kërkon mesfushorin e Juves Mesfushori italian, Riccardo Montolivo ka pësuar një dëmtim të rëndë që do ta mbajë jashtë fushave për thuajse gjithë s
Mesfushori i Italisë 6 muaj jashtë fushave, humbet dhe sfidën me Shqipërinë Italia dhe Milani marrin në lajm tronditës nga grumbullimi i kombëtares së të kalëtrve. Rikardo Montolivo do të qëndroj
Italia me "paterica" në Euro 2016, dëmtohet edhe ... Antonio Conte vazhdon të ketë probleme me dëmtimet. Sikur të mos mjaftonin dëmtimet e si Markizios e Verrati, që nuk do
Krahasimi i bukuroshes Nina Moriç: Nëse Hernanes dhe Montolivo ... Në finalen e Kupës së Italisë, Milan-Juventus, në fushë ishin Hernanes në radhët e bardhezinjve dhe Montolivo te kuqezij
De Jong e ka vendosur të ardhmen De Jong ka rinovuar me klubin kuqezi. Mesfushori holandez, i cili u ble nga Mançester Siti në vitin 2012, ka rinovuar d
Milani në telashe, shtohen të dëmtuarit (FOTO LAJM) Problemet te Milani nuk kanë të sosur. Pas dëmtimeve të disa futbollistëve Filippo Inzaghi tashmë duhet të bëjë edhe pa
Lady Montolivo: Një bebe? Nuk vendosim limite (FOTO LAJM) Cristina De Pin, prezantuesja e emisionit të modës "Tacco12" dhe bashkëshortja e futbollistit të Milanit Riccardo Montol
Milan, Montolivo: Bocchetti e Destro, futbollistë të mëdhenj Merkatoja e dimrit i dhuroi Milanit dy përforcime që japin shpresë siç janë Salvatore Bocchetti dhe Mattia Destro. Për k
Milan, Montolivo blindon El Shaarawy-n Po flitet shumë për Stephan El SHaarawy-n gjatë gjatë kësaj merkatoje janari. Por kapiteni i Milanit, Riccardo Montolivo
Montolivo: Balotelli? Sa më pak flasim aq më mirë për të Riccardo Montolivo beson te ky Milan dhe mbi të gjitha beson te misioni Champions që kuqezinjtë i kanë vetes në këtë sez
Më në fund Montolivo, cilësia që priste Inzaghi Ricardo Montolivo është shumë pranë rikthimit në fushën e lojës, pas një mungese të gjatë. Nëse në ditët në vazhdim do t
Honda e Montolivo sfidojnë Audi R8 të pilotuar nga Inzaghi (FOTO-VIDEO) Toyo Tyres, partneri i Milanit, ka realizuar një video me të vërtetë argëtuese ku protagonistë kanë qënë Honda, Montoliv