999 rezultate për

montella

Montela opsion serioz për stolin e Kombëtares italiane Ende pa u shuar jehona e shkarkimit nga drejtimi i stolit të Milanit, një tjetër lajm ka filluar të qarkullojë për Vince
Bacca kënaqet me shkarkimin e Montellas nga Milani Shkarkimi i trajnerit Vinçenco Montela nga drejtimi i Milanit, ka qenë sot lajmi i ditës sot në botën e futbollit italia
Montella reagon pas shkarkimit: Më dhemb shumë, por dështova! Ish-trajneri i Milanit, Vincenco Montella ka reaguar sëfundmi pas vendimit për shkarkimin e tij nga drejtimi i skuadrës,
Iku Montella, vjen një emër i dashur për milanistët Barazimi i fundit me Torinon në San Siro ishte epilogu i një marrëdhënie që pothuaj nuk ngjiti kurrë. Shkarkimi vjen par
Montella: Janë 2 prej futbollistëve më teknikë që kemi Montella ka disa fjalë të mira për dy nxënësit e tij, Susos dhe Bonaventuran. Trajneri i Milanit, Vincenzo Montella,
Montela flet para ndeshjes me Torinon: Jemi më të përqendruar Montela ka folur para ndeshjes së nesërme kundër Torinos. Trajneri i Milanit, Vincenzo Montella ka deklaruar se ndaj T
Lajme të mira për Montellan, rikthehet nga dëmtimi xhevahiri i ekipit Spanjolli Suso ka qenë e vetmja gjë e bukur e Milanit, në këto javë të para të kampionatit, të mbushura me rezultate asp
Milani me statistika të turpshme kundër Napolit, për 45 minuta nuk preku top në zonë Vetëm 7 pikë të grumbulluara në shtatë javët e fundit në Serinë A, ku në katër prej tyre kuqezinjtë janë mposhtur. Rikth
Montella optimist për supersfidën me Napolin: Fillon kthesa Vincenzo Montella është optimist. Trajneri i Milanit e di që skuadrën e tij e pret një ndeshjë shumë e vështirë në San P
Montella stërvitje speciale lojtarëve para ndeshjes së "jetës" Milani vijon përgatitjet për sfidën e të shtunës në mbrëmje, përballë Napolit. Kuqezinjtë do të luajnë shansin e fundit
Montella: Pas një kohe, ne u kthyem në rrugën e duhur dhe në fund morëm pikë Vincenzo Montella ka "besim të madh" se Milani dhe emrat e yjeve të tyre "do të përmirësohen në mënyrë të pashmangshme"
Milani fiton kundër Sassuolos dhe shpëton Montellan nga shkarkimi (VIDEO) Milani ka mposhtur Sassuolon me rezultatin 0-2 në takimin e vlefshëm për javën e 12-të të Serisë A. Një fitore kthes
Montella i sigurtë: Nga nesër fillon kthesa e madhe Vincenzo Montella është rikthyer të flasë, në konferencën për shtyp, në vigjilje të ndeshjes me Sassuolon, që mund të re
Një ish-milanist mund ta zërë vendin e Montellas Sfida e kësaj të diele ndaj Sassuolos është shansi i fundit për Vincenzo Montellën. Në rast të një tjetër rezultati nega
Moontela është i "vetëdijshëm" se shkarkimin e ka afër Trajneri italian, Vincenzo Montella pas barazimit kundër AEK-ut i është afruar edhe më shumë momnetit të shkarkimit. Ai
Mediat italiane parashikojnë sharkimin e Montelas pas dy ndeshjesh Pushimet e klubeve mund të jenë koha ideale për Milanin që ta largojë nga puna Vincenzo Montellan, nëse nuk arrin fitore
Milan humb besimin tek Montella, kontakton me teknikun portugez Vincezo Montella duket se i ka ditët e numëruara në postin e trajnerit të Milanit. Kjo e fundit pësoi humbje para shikue
Humbi me Juven, Montella “përndiqet” nga hija e trajnerëve të tjerë Humbja 0-2 me Juventusit në “San Siro”, ka rivënë në diskutim të ardhmen e Vincenzo Montellas në krye të stolit “kuqezi”
Montella: Diferenca u bë nga Higuain Vincenzo Montella këmbëngul se Milani ka luajtur "në nivel me Juventusin, por jo të gjithë kanë një sulmues si Gonzalo H
Allegri tregon respekt për ish-skuadrën e tij, por objektivin e ka të qartë Massimiliano Allegri këmbëngul se përplasja e Juventusit me Milanin të shtunën nuk është një pikë kthese, por lë të kupt