999 rezultate për

monstra

Zaev dëshmon për rastin "Monstra", tregon takimin me familjet e viktimave Ish-kryeministri dhe drejtuesi aktual i LSDM-së, Zoran Zaev, dëshmoi sot në gjykatë se çfarë materialesh kishte dëgjuar
"Shpërthen" Nard Ndoka: Vetëm nëse e vrasim Ramën, ndryshe nuk ik prej pushtetit Pas shumë përpjekjeve me protesta dhe demonstrata, tashmë opozita është e bindur që Rama nuk mund të rrëzohet me keto fo
Rasti "Monstra", paralajmërohet për 50 dëshmitarë të rinj Procesi gjyqësor për lëndën “Monstra” vazhdon më 3 shkurt. Në seancën e sotme për vrasjen e pesëfishtë afër liqenit të S
Rasti "Monstra": Zaev, Aleksovski dhe Kostovaski ftohen si dëshmitarë Gjykimi për rastin “Monstra” për herë të tretë do të nisë nga fillimi, por kësaj radhe formalisht, pasi të gjitha palët
Vazhdon seanca gjyqësore për rastet “Monstra”, “Llaskarca” dhe “Trajektorja” Gjatë ditës së sotme në Gjykatën Penale të Shkupit, vazhdojnë seancat gjyqësore për rastet “Monstra”, “Llaskarca” dhe “T
"Monstra" e Peshkopisë tenton t'i japë fund jetës në burg Shpëtim Ziza, një i dënuar famëkeq në drejtësinë shqiptare ka tentuar të vrasë veten në burgun e Fushë-Krujës. Ziza,
Berisha krahason Ramën me diktatorin Hoxha: Monstra e dytë e kombit Ish-kryeministri Sali Berisha pas përgjigjes negative në lidhje me negociatat me BE-në i ka dërguar një mesazh të ashpë
Prokuroria: Monstrat e zarfeve nga Serbia janë dërguar jashtë Prokuroria e Kosovës po i vazhdon hetimet në lidhje me zarfet me vota të ardhura nga Serbia, pas raportimeve që më shumë
Rasti "Monstra": Familjarët e djemëve të eleminuar kërkojnë takim me Ministren e Drejtësisë Prokurorja Fatime Fetai kërkoi nga gjykata që të merret një përgjigje konkrete nga Ministria e Drejtësisë lidhur me ekst
Zhduket makina e rastit "Monstra" Gazetari maqedonas i cili shpesh herë bën bujë në opinion, Zoran Bozhinovski, së fundmi ka zbuluar disa detaje rreth vet
Pritet dëgjimi i "bombave" në seancën e re për rastin "Monstra" Sot në Gjykatën Penale të Shkupit, do të mbahet seancë e re për rastin “Monstra”, në të cilën ashtu si[ është paralajmër
Ky është mali Zao i mbushur me "monstra" bore (FOTO LAJM) Në Japoninë qendrore, erërat e ftohta dhe të lagështa nga Siberia përplasen për të krijuar një mrekulli natyrore në mali
Vrau 14 shqiptarë, lirohet para kohe nga qelia “monstra” serbe Miodrag Sholaja, "monstra" serbe, i cili u mori jetën 14 shqiptarëve të Kosovës, është liruar nga qelia 3 vite më herët
Kontradikta e Kodit Penal që amniston monstrat Nga Edvin Peçi Ka një kontradiktë deri në absurd mes dy neneve të Kodit Penal ku njëri përcakton masën e dënimit
Monstrat përdhunues duhen izoluar (VIDEO) Nga Klodian Tomorri Përdhunimet brenda familjes duhen klasifikuar si vepër që dënohet me burgim të përjetshëm.
Përdhunonte të bijën, arrestohet "monstra" nga Kurbini Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kurbin, ku një 48-vjeçar është arrestuar nga policia pasi ka kryer mardhënie me person
Albana Osmani ka një mesazh për "monstrat" e rrjeteve sociale (FOTO LAJM) Albana Osmani është një nga moderatoret më të preferuara të shqiptarve. Ajo gjithashtu është bërë shumë e njohur për kau
Ky është rrëfimi i dëshmitarëve për rastin Monstra Në seancën e sotme të rastit “Monstra” folën dy dëshmitarë, të cilët tashmë ishin dëgjuar në procesin e parë gjyqësorë.
"Monstra i Dibrës" sërish djeg qelinë Një tjetër zjarr i qëllimshëm, me synimin për të kryer vetëvrasje, është regjistruar mbrëmjen e së shtunës në Burgun e K
Sot është përvjetori i arrestimeve për rastin Monstra Sot mbushen 7 vjet që kur në një aksion policor u arrestuan më shumë se 20 persona të dyshuar për vrasjen e pesëfishtë n