999 rezultate për

monstra

Gara e "monstrave" të rrugës: AMG G63, përballë Porsche Cayman dhe Audi RS3 (VIDEO) Nëse do të vinit përballë Mercedes AMG të modelit të fundit, përkatësisht versioni G63, Audi RS3 dhe Porsche 718 Cayman
Ish-drejtuesi i Policisë për vrasjen e Jurgen Kurtit: Në ferr shkoftë Vrasja e Jurgen Kurtit mbrëmjen e djeshme në kryeqytet ka shkatuar një sërë reagimesh në rrjet dhe jo vetëm, lidhur kjo
Vëllezërit monstra, vrasin barbarisht motrën e tyre (FOTO LAJM) Dy vëllezër janë arrestuar në Indi, pasi dhunuan motrën e tyre 12 vjeçare, e cila më pas u pre me drapër, thonë policia
Mbahet seanca e rastit Monstra, priten bombat e prokurorisë Ka vazhduar edhe sot me dyer të mbyllura për opinionin gjykimi për rastin “Monstra”, në të cilin janë nxjerrë dëshmi nga
Vazhdon gjykimi për "Monstrën" Në Gjykatën Penale në Shkup sot do të vazhdojë gjykimi për vrasjen e pesëfishtë në Liqenin e Smillkovës më 12 prill 2012
Edhe sot mbyllet për publikun seanca e rastit Monstra Në Gjykatën Penale të Shkupit, mbrapa dyerve të mbyllura për opinionin, sot vazhdon gjykimi për rastin “Monstra”. Në sea
Edhe sot seanca për rastin Monstra mbyll dyert për publikun Në Gjykatën Penale të Shkupit edhe sot vazhdon gjykimi për vrasjen e pesëfishtë në liqenin e Smillkovës e cila ka ndodhu
Sot mbahet seanca e rastit Monstra Në Gjykatën Penale në Shkup do të vazhdojë gjykimi për rastin “Monstra”. Pritet që gjykatësi ta konfirmojë nëse seanc
Rasti Monstra mbyllet për publikun Seanca e rastit “Monstra” në Gjykatën Penale të Shkupit vazhdon pa praninë e gazetarëve, familjarëve të të akuzuarve si
Ekspertët e balistikës sot pyeten për rastin Monstra Sot në Gjykatën Penale do të vazhdojë gjykimi për rastin “Monstra”, në të cilin ekpertët e balistikës nga MPB do të dekl
Zhvillimet më të fundit për rastin Monstra Pas marrjes në pyetje të ekspertëve nga MPB, të cilit kishin kryer analiza dhe hetime të materialeve për rastin “Monstra
“Monstra”, në makinë ka pasur 4-5 persona, por MPB ka gjetur gjurmë vetëm nga Alil Demiri 4-5 persona janë vozitur me veturën “Opel Omega”, por prej 4 profileve të ADN-së nga gjurmët biologjike, vetëm njëri ësh
Fetai kërkon llogari se çfarë ndodhi me të ekstraduarit e rastit "Monstra" nga Kosova Prokurorja Fatime Fetai e cila po flet në seancën gjyqësore të rastit Monstra, kërkoi përgjigje nga gjykata lidhur me kë
Arrestohet monstra italiane në Tiranë, për çfarë akuzohet Policia e Shtetit ka finalizuar operacionin e përbashkët me Policinë italiane duke arrestuar në Tiranë një shtetas itali
Përfundon seanca për rastin Monstra Ka mbaruar seanca e sotme e rastit “Monstra” ku dëshmi dha dëshmitari E1. Pas prokurorëve të Prokurorisë Speciale, av
Dëshmitari i rastit Monstra merret në pyetje nga gjykata Pas prokurorëve të Prokurorisë Speciale, avokatëve dhe të akuzuarve për vrasjen e pesëfishtë në Liqenin e Smillkovës, dë
Edhe sot mbahet seanca e lëndës Monstra Në Gjykatën Penale në Shkup sot vazhdon gjykimi për lëndën "Monstra" të Prokurorisë Speciale Publike (PSP) mbi vrasjen e
Përdhunonin fëmijë të mitur, kapen "monstrat" shqiptare në Greqi Greqia është shokuar pas zbulimit të skandalit të 3 pedofilëve në Greqi. Dy prej tyre të rinj shqiptarë të cilët abu
Monstrat që të lënë gjithë natën pa gjumë, krijesat më të frikshme të detit Ato mund të duken si krijesa që vijnë nga një planet tjetër, por në fakt janë nxjerrë nga thellësitë e errëta të oqeanev
Monstrat që të lënë gjithë natën pa gjumë, krijesat më të frikshme të detit Ato mund të duken si krijesa që vijnë nga një planet tjetër, por në fakt janë nxjerrë nga thellësitë e errëta të oqeanev