999 rezultate për

monroe

Marilyn Monroe lidhje me politikanët e njohur, si u vra nga bosi i mafies për sekretin (FOTO LAJM) Edhe pse kanë kaluar shumë vite nga vdekja tragjike e Marilyn Monroe, ende mbeten mister shkaqet. Ikona e bukurisë femër
Ditët e trishta të Marilyn Monroe! Kush është bosi i mafias që abuzonte me të (FOTO LAJM) Largimi i parakohshëm nga jeta i yllit të kinemasë, Marilyn Monroe, la shumë pikëpyetje pas. Aktorja e shndërruar në ik
Prapaskenat sensuale të fotos ikonë të Marilyn Monroe në pishinë (FOTO LAJM) Fotografi që realizoi fotot e zhveshura të Marilyn Monroe në ‘Diçka duhet të jap’ përshkruan skenat në një dokumentar pë
Dalin imazhe të kufomës së Marilyn Monroe në morgun e Los Angeles (FOTO LAJM) Në një dokumentar kushtuar Marilyn Monroe janë publikuar imazhe të kufomës së saj. Një dokumentar i ri mbi vdekjen e
Faktet më interesante nga jeta e ikonës Marilyn Monroe Marilyn Monroe lindi më 1 qershor 1926 në Los Angeles. Vdekja e parakohshme i dha një fund edhe karrierës së saj. Ajo u
Vidhet statuja e Marilyn Monroe Një statujë e Marilyn Monroe është vjedhur nga shëtitorja e famës në Hollivud, duke shkaktuar habi dhe zemërim. Statuja
Dalin pamjet kur ikona Marilyn Monroe ishte shtatzënë në vitin 1960 (VIDEO) Marilyn Monroe është padyshim ikona më e madhe e bukurisë në të gjitha kohërat, transmeton Indeksonline. Një fotograf
Jeni të mërzitur sot? Njihuni me 20 thënie frymëzuese nga Marilyn Monroe Marilyn Monroe, lindi në Los Anxhelos, më 1 qershor 1926. Ajo mposhti një fëmijëri të trazuar për t’u bërë një nga yjet
Gjuetari i UFO-ve hedh tezën tronditëse: Monroe u vra nga CIA për këtë arsye Një gjuetar UFO-sh është shprehur se modelja dhe aktorja e famshme Marilyn Monroe është vrarë nga CIA që të mos zbulonte
Sherri mes Luanës dhe Roza Latit, flet pas kaq kohësh moderatorja Disa kohë më parë Roza Lati ka pasur një konflikt me Luana Vjollcën kur Roza ishte e ftuar në “E diell”. Në një nga rubr
Gjendet një skenë nudo e Marilyn Monroe nga filmi 'Të martuarit' Një skenë nudoje me protagoniste Marilyn Monroe, e cila konsiderohej e 'shkatërruar', është gjendur pas shumë vitesh.
"Pse më urren dielli?" Njihuni me 5-vjeçaren që nuk del kurrë jashtë (FOTO LAJM) Shumica e pesëvjeçarëve nuk duan asgjë më shumë se të dalin jashtë me familjen dhe miqtë e tyre dhe të jënë të lirë.
Roza Lati sqaron sherrin me Luana Vjollcën Ajo është ndër moderatoret më të pëlqyera dhe sidomos për të rinjtë. Bëhet fjalë për Roza Latin e cila njihet për natyrë
Sherr mes Roza Latit dhe Luana Vjollcës?! E ftuar në emisionin "Thumb", duket se Roza ka treguar detaje nga një sherr që ka pasur me moderatoren e njohur Luana Vj
10 mijë euro për t’u dukur si Marilyn Monroe! (FOTO LAJM) Një djalë i cili adhuron kirurgjinë plastike ka zbuluar se ai është kaq i varur nga botoksi dhe fryrja e buzëve saqë ka
Më e mirë se Monroe, kjo shqiptare është gruaja më e bukur në botë! (FOTO LAJM) Ajo është cilësuar si fëmra më e bukur në botë dhe pavarësisht se kurrë nuk mori një kurorë bukurie, ajo mbetet një ikon
Dalin për herë të parë fotot nudo të ikonës së Hollivudit, Marilyn Monroe (FOTO LAJM) Janë zbuluar edhe disa fotografi të papara të ikonës së pavdekshme të Hollivudit, Marilyn Monroe. Dymbëdhjetë foto in
Këngëtarja e njohur shqiptare si Marilyn Monroe (FOTO LAJM) Ajo është njëra ndër këngëtaret më zërin më të veçantë. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Teuta Selimi. Së fundmi
Shpat Kasapi i surprizon të gjithë, vesh fustanin e Marilyn Monroe (FOTO LAJM) Shpat Kasapi i ka surprizuar të gjithë javë pas jave në YFSF. Jo vetëm për zërin që ia ka përshtatur çdo timbri që i ka
Del në shitje shtëpia përrallore e Marilyn Monroe (FOTO LAJM) Ka dalë në shitje shtëpia e ikonës së bukurisë Marilyn Monroe. Monroe ka jetuar në një shtëpi të stilit të fermës mek