999 rezultate për

monika

"Dashuri deri ne amshim", Monika Lubonja rrëqeth me urimin për të bijën (FOTO LAJM) Aktorja e mirënjohur Monika Lubonja ka marrë sot vëmendjen e të gjithëve në rrjete sociale me një urim super të veçantë
Kryemadhi: Dalim vetëm si parti në zgjedhjet e 25 prillit Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi tha se LSI do të ketë kandidatët e vet në të gjitha qarqe
"Pata një ballafaqim", aktorja tregon se çfarë ndodhi pasi imitoi Monika Kryemadhin (FOTO LAJM) Lisa Kujofsa është një nga aktoret më të dashura të humorit shqiptar. Prej disa kohësh, ajo jeton në Itali dhe ka zgjedh
Vizita e Ramës në Turqi, Monika Kryemadhi: Azil politik për veten e tij! “Mos të guxojë askush të bëjë pazare ne kurriz të Shqipërisë për të tërhequr vëmendjen apo për të krijuar azile politike
Monika Kryemadhi: Opozita e bashkuar merr 100 mandate në zgjedhje Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka zbuluar se do të hyjë së bashku me PD në disa zona të caktuara në zgjedhjet e 25
Kryemadhi s'i ka problem "femrat" e Metës: S*ksi është thjesht eksperiencë, rëndësi ka dashuria Monika Kryemadhi me sa duket nuk e ka problem që Ilir Meta të shkojë me femra të tjera. Të paktën këtë ka lënë të kup
Monika Kryemadhi zbulon ku ia ka dhënë puthjen e parë Metës Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, në një intervistë të dhënë pa dorashka për Top Albania Radio, ka folur midis të tj
Nuk është Tirana! Zbulohet ku do të kandidojë Monika Kryemadhi Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zbuluar se qarqet ku do të kandidojë për zgjedhjet e 25 Prillit janë Fieri dhe E
Monika Lubonja pranon për herë të parë publikisht lidhjen e saj të dashurisë (FOTO LAJM) Aktorja Monika Lubonja ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Shiko Kush LUAN”. Aktorja e njohur pranoi publikisht se n
Monika Kryemadhi: Lleshaj u largua se kishte konflikte me Ramën Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi beson se dorëheqja e Sandër Lleshajt nga posti i ministrit të Brendshëm nuk erdhi si pa
Protesta për Klodian Rashën, Rama nuk i ndahet Lleshajt: Dha dorëheqjen pa faj! Kryeministri Edi Rama vazhdon ta sulmojë protestën e të rinjve në Tiranë e cila u mbajt për vrasjen e Klodian Rashës i v
Monika Kryemadhi tregon se kur u infektua nga Covid-19 Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi tregoi detaje nga "lufta" e saj përballë koronavirusit, të cilin pohoi se e mposhti në
Habit Monika Kryemadhi: Metën e kam puthur në buzë, por nuk e infektova me COVID-19 Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka zbuluar se ka kaluar koronavirusin, por nuk pa pasur asnjë simptomë. Këtë e ka
Zgjedhjet në LSI, sa vota mori Monika Kryemadhi Monika Kryemadhi është konfirmuar si kryetare e Lëvizjes Socialiste për Integrim, proces i zhvilluar një ditë më parë.
LSI voton nesër: Monika Kryemadhi kandidatja e vetme për kryetare Lëvizja Socialiste për Integrim nesër do të aplikojë për herë të parë votimin online. Luan Rama u shpreh se Kryemadhi
Zgjedhjet në LSI, Monika Kryemadhi pa asnjë rival Lëvizja Socialiste për Integrim (LSI), do t’i drejtohet kutive të votimit për të zgjedhur strukturat drejtuese për katër
U gjobit se doli maskë, Monika Kryemadhi zbulon si qëndron e vërteta Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi përgënjeshtroi lajmin se ajo është gjobitur për mosmbajtjen e maskës. Në një reagim
Doli pa maskë, policia gjobit Monika Kryemadhin Policia ka ndëshkuar me gjobë kryetaren e LSI, Monika Kryemadhi. Kryemadhi dhe ish-deputetja e LSI, Floida Kërpaçi, j
A do të bëhet xheloze Monika? Meta poston foton me bjonden e Arian Çanit (FOTO LAJM) Kreu i Shtetit Ilir Meta ka postuar një foto me Marinelën, "Sofinë" e re të "Zonë e Lirë", te Arjani Çani. Por në fot
Topalli krijoi parti të re kundër partive të mëdha, reagon Monika Kryemadhi Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi i ka uruar suksese Jozefina Topallit në partinë e saj të re, Lëvizja për Ndryshim. S