E FUNDIT/ Tërmeti trondit Shqipërinë
999 rezultate për

mongomery

SHBA do të vazhdojë të mbështesë FSK-në Admirali Amerikan Mark Mongomery, zëvendësdrejtor i Politikave Planeve dhe Strategjive në Komandën Amerikane për Evropë