999 rezultate për

monchi

Sevilla në kërkim të zëvendësuesit te Banega, Ceballos kryeson listën Sevilla po mendon herët për zëvendësuesin e Banegas pasi ky i fundit do të mbyllë aventurën me andaluzinët dhe do të ves
Monchi: Nëse do të anulohej edhe goli 2 i De Jong, do ta kisha nxjerrë ekipin nga fusha (VIDEO) Drejtori sportiv i Sevillas Monchi, ka shprehur pakënaqësinë e tij për anulimin e golit të Luuk de Jong në pjesën e parë
Monchi kërkon edhe Di Francescon te Sevilla Drejtori Sportiv i Sevillas, Monchi ka takuar Eusebio Di Francescon, me të cilin kanë punuar bashkë te Roma dhe duket se
Monchi kërkon t’i rrëmbejë Romës turkun Under Drejtori Sportiv i Sevillas, Monchi kërkon t’i shkëpusë ish-ekipit të tij, Romës, talentin Cengiz Under. Sulmuesi, pa
Monchi nis merkaton e Sevillas, synon sulmuesin e Milanit Monchi u rikthyer sërish si drejtor sportiv te Sevilla pas dy vitesh dhe tashmë ai por përpiqet të bëjë një skuadër të d
Sevilla zyrtarizon Monchi-n (VIDEO) Ramon Rodriguez Verdeje, i njohur shkurt si Monchi është rikthyer si drejtor sportiv i Sevilla në Spanjë, menjëherë sapo
Rrëfehet Nainggolan: Monchi më largoi nga Roma Radja Nainggolan ka luajtur në 26 ndeshje me Interin teksa ka shënuar dhe 4 gola. Por mesfushori belg ka shpjeguar arsye
U largua nga Roma, Monchi rikthehet tek Sevilla Pasi dha dorëheqjen nga Roma pak ditë më parë tashmë Monchi do të rikthehet tek Sevilla vetëm pas dy vitesh. Lajmin e
U largua nga Roma, Monchi pranë skuadrës lodineze Vetëm një ditë pasi u largua nga posti i drejtorit sportiv të Romës dukë dhënë dorëheqjen tashmë Monchi është pranë Arse
Dalin emrat te Roma për të zëvdedësuar të larguarin Monchi Tek Roma kanë nisur ditët e revulicionit qw pas eleminimit nga Liga e Kampionëve,shkruan Albeu.com. Pas shkarkimit të
U largua nga Roma, plas gallata në rrjetet sociale me Monchi-n (FOTO LAJM) Roma po kalon një moment të vështirë rezultatesh teksa eleminimi nga Liga e Kampioneve ka tensionuar jashtë mase klubin
Zyrtare: Monchi largohet nga Roma Drejtori sportiv i Romës Monchi ka zgjidhur kontratën me konsensus me klubin italian, pas largimit të trajnerit Eusebio
Çfarë po ndodh tek Roma? Pas Di Francesco ikën dhe Monchi Tërmet tek Roma. Pas shkarkimit të trajnerit Eusebio Di Francesco, tashmë dhe drejtori sportiv Monchi është pranë largi
Tifozët e Romës akuzojnë Monchin, Totti i del në mbrojtje Rreth pesëmbëdhjetë tifozë të Romës kanë vënë në shënjestër drejtorin sportin në aeroportin e Portos. "Ju duhet të
Monchi pranë largimit, Roma synon të rikthejë Sabatinin Zërat për një largim të drejtorit sportiv të Romës Monchi vazhdojnë të shtohen. Spanjolli duhet ta mbyllë aventurën e
Monchi pranë largimit, Roma synon Ausilion e Interit Monchi duket gjithnjë e më pranë largimit nga Roma. Ai ka marrë një ofertë tunduese nga Arsenali dhe pritete të shkojë n
Monchi: Dzeko ndihet mirë tek Roma Drejtori sportiv i Romës Monchi, ka hedhur poshtë mundësinë që Edin Dzeko të largohet nga Roma, shkruan Albeu.com. "N
Këto janë fjalët e Monchit pas turpërimit kundër Fiorentinas Roma është eliminuar nga Fiorentina në kuadër të çerek-finales së Kupës së Italisë të mërkurën në “Artemio Franchi” me r
Monchi drejtor sportiv i Arsenalit? Zgjedhja e parë për drejtor sportiv për Arsenalit do të jetë drejtori i ri i Romës, Monchi Sipas gazetës "The Indepen
Roma piketon Ben Yedder për sulmin Performanca e dobët e Patrik Schik dhe largimi i mundshëm i Edin Dzeko ka detyruar drejtorin sportiv Monchi që të kërk