999 rezultate për

monacos

Pritjes i vjen fundi, Neymar pritet të startojë sot Pas plot tre muajve larg futbollit, pritjes së gjatë për rikthimin e Neymarit mund t’i vijë fund sot ndaj Monacos. Br
Manchester United dhe Barcelona duan mesfushorin e talentuar të Monacos Manchester United dhe Barcelona mund të marrin në konsideratë transferin e yllit të Monacos, Youri Tielemans. Sipas g
Henry nuk ngopet me Fabregas, kërkon dhe një tjetër mesfushor që luan në Premier League Monaco po përjeton një sezon ferri teksa si rrallë herë vittet e fundit po lufton për mbijetesë. Pas blerjes së Fabr
Ish ylli i Realit pranë Monacos Ish mbrojtësi i Realit të Madridit, Pepe është shndërruar në objekt dëshirash për shumë skuadra europiane, në këtë periu
Një fazë e parë për tu harruar për skuadrën e Monacos Monacon si rrallë herë jemi mësuar ta shohim të paktën këto vitet e fundit në krizë të thellë rezultatesh. Klubi nga pri
Atletico Madrid dyfishon rezultatin ndaj Monacos (VIDEO) Atletico Madrid ka dyfishuar rezultatin ndaj Monacos në "Wanda Metropolitano". Këtë herë është sulmuesi francez, Ant
Atletico Madrid kalon në avantazh ndaj Monacos(VIDEO) Atletico Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Monacos në "Wanda Metropolitano". Është një autogol nga mbrojtësi Badiash
Skandal, arrestohet presidenti rus i ekipit të Championsit Skuadra e Monacos po kalon sezonin më të vështirë të viteve të fundit, por si të mos mjaftonte kjo, mbrëmjen e kaluar ës
Henry zyrtarizohet si trajner i gjigandit europian Legjenda e futbollit francez, Thierry Henry është zyrtarisht trajner i skuadrës së Monacos që militon në kampionatin fra
Atletico Madrid fiton me përmbysje ndaj Monacos (VIDEO) Atletico Madrid ka fituar me përmbysje kundër Monacos në "Stade Louis II". Të parët që kalonin në avantazh sihin ven
Real Madrid i vihet pas sulmuesit të Monacos Edhe 12 ditë na ndajnë nga mbyllja e merkatos në Spanjë, megjithatë duket se Real MAdrid do të tentojë deri në ditën e f
Me sytë tek Modriçi, Interi blen yllin e Monacos E ndërsa tifozët e Interit po presim me padurim blerjen e Luka Modricit nga Reali i Madridit (kroati ka kërkuar takim me
Nuk ndalet PSG, i shënon golin e tretë Monacos (VIDEO) PSG ka shënuar edhe golin e tretë kundër Monacos në ndeshjen e vlefshme për Superkupën e Francës. Goli tretë për PSG
Superkupa e Francës, PSG dyfishon rezultatin ndaj Monacos (VIDEO) Paris Saint-Germaini ka shënuar golin e parë në finalen e Superkupës së Francës kundër Monacos me anë të një goli fantas
PSG "poker" ndaj Monacos (VIDEO) PSG ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Monacos në "Parc des Princes". Është ai që shënoi golin e parë, Lo Celso duk
PSG nuk ndalet, i shënon edhe golin e tretë Monacos (VIDEO) PSG nuk po ndalet së shënuari ndaj Monacos në "Parc des Princes". Këtë herë është sulmuesi argjentinas, Angel Di Mar
PSG shënon dy gola të shpejtë ndaj Monacos (VIDEO) PSG ka arritur të shënojë dy gola për 2 minutë ndaj Monacos në "Parc des Princes". Goli i parë u shënua nga Lo Celso
City sfidon Arsenalin për shërbimet e Lemar The Sun raporton se Pep Guardiola dëshiron ta përforcojë repartin ofensivë dhe Lemar shihet si futbollisti i duhur. Sulm
Mourinho këmbëngul për lojtarin e Monacos Jose Mourinho do ta mbyllë merkaton e verës pa afruar një mbrojtës tek Manchester United. Trajneri portugez përlqen
Lizarazu: VAR-i? Si të bësh seks pa dëshirë Ish-futbollisti i Bayernit dhe i Kombëtares Franceze, Bixente Lizarazu, është shfaqur tepër kritik mbi përdorimin e tekn