999 rezultate për

monaco

Reali bën gati "çekun" për të rrëmbyer yllin e Monacos Reali i Madridit kërkon që të përforcohet dhe ka vendosur nën shënjestër një prej talenteve më të mëdha të futbollit eur
Ylli i Juves: Të lumtur që shmangëm Real Madridin Gjatë ditës së premte është hedhur shorti i Ligës së Kampionëve, ku në gjysmëfinale do të përballen Juventus – Monaco dh
Parashikimi, ja dy çiftet gjysmëfinaliste në Champions Real Madrid, Juventus, Monaco dhe Atletico Madrid janë katër skuadrat gjysmëfinaliste të Champions Leagues. Në rrjete
Formacioni i çerekfinaleve në Champions, dominon Juvja (FOTO) Juventus, Real Madrid, Atletico Madrid dhe Monaco janë katër ekipet gjysmëfinaliste për sezonin 2016/17 në Uefa Champion
Monaco kualifikohet në gjysmëfinale (VIDEO) Skuadra e Monacos ka mposhtur edhe në ndeshjen e kthimit Borussia Dortmundit 3:1, për tu kualifikuar në gjysmëfinale me
Monaco – Dortmund, formacionet zyrtare Monaco dhe Borussia Dortmund kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të çerekfinales së Ligës
Reali 100 milionë euro për talentin 18-vjeçar Real Madrid nuk kërkon që të humbasë terren në garën për të afruar super talentin e Monacos, Kylian Mbappe. Lajmin e ka
Monaco shokon Dortmundin (VIDEO) Skuadra franceze, Monaco ka fituar çerekfinalen e parë të Ligës së Kampionëve ndaj Borussia Dortmundit me rezultat 2:3.
Anulohet ndeshja Dortmund – Monako? Ndeshja çerekfinale e Ligës së Kampionëve ndërmjet Borussia Dortmund dhe Monaco është shtyrë për shkak të një shpërthimi
Dortmund-Monaco, sfida që premton spektakël (FOTO) E gjithë vëmendja sot në Ligën e Kampionëve është përqendruar te dueli Juventus-Barcelona, por mjaft interesant do të je
United çmenduri për yllin e Monacos, bën dy oferta ... Paul Pogba nga vera e ardhshme mund të mos jetë më futbollisti më i shtrenjtë në botë. United është gati që të marrë në
Bayerni 80 milionë euro për yllin e Monacos Bayerni i Mynihut pas Renato Sanchez ka gati një tjetër goditje me vlerë 80 milionë euro. Bëhet fjalë për Bernardo Silvë
Reali garë me Barcelonën për yllin e Monacos Kylian Mbappe përfundon në listën e Realit pas shkëlqimit në Ligën e Kampionëve ndaj Manchester City-it. Trajneri Zinedi
Monaco mund Cityn, kualifikohet në çerekfinale (Video) Skuadra e Monacos ka shënuar fitore 3:1 ndaj Manchester Cityt, për të siguruar kualifikimin në çerekfinale të Ligës së K
Monaco-City, do të zhvillohet në një stadium të veçantë (FOTO) "Stade Louis II" në Monte Karlo, quhet stadiumi ku do t’i zhvillojë ndeshjen e vlefshme për çerekfinale Manchester City
Sonte priten dy biletat e fundit për në çerekfinalet e Championsit, ja shanset Sonte në mbrëmje do të zhvillohen dy ndeshjet e fundit të fazës së 1/8-ve për të zbuluar dhe dy skuadrat që do t'i bashk
Tronditet Monaco, Falcao bën me dhimbje koke francezët Radamel Falcao po bën të pamundurën për të qenë ndeshjen vendimtare të Monakos në Ligën e Kampionëve. Skuadra franceze ë
Guardiola çmendet për yllin e Monacos, ofron 60 mln euro skuadra e Manchester City është gati të ofrojë 60 milionë euro për të mundur konkurrencën e Barcelonës dhe Borussia Dort
Sane i humbi skedinën 34 mijë euro një tifozi, i kërkon falje Të martën u shënuan shumë gola në Champions League ku Manchester City, Monaco, Bayer Leverkusen dhe Atletico Madrid dhur
Falcao 44 gola në 48 ndeshje, më mirë se Ronaldo dhe Messi Radamel Falcao ka rilindur gjatë këtij sezoni. Pas një periudhe të vështirë te United dhe Chelsea, ai ka rigjetur formën
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së