monaco

5 "yjet" e Monaco-s kundër 55 fëmijëve (VIDEO) Klubi i Monacos vetëm pak orë më parë ka publikuar në profilin e tyrë zyrtarë në Facebook një video të veçantë. Në kë
Thyhen rregullat e Formula Uno, Monaco rikthen modelet Pas marrjes në pronësi të Formula Uno nga korporata Liberty Media, pati edhe disa ndryshime në rregulloren e këtij kompe
Franca publikon listën e lojtarëve për në Kupën e Botës (FOTO LAJM) Kombëtarja franceze ka publikuar ditën e sotme listën me 23 lojtarë që do të marrin pjesë në Kupën e Botës. Didier De
Milani nis negociatat për të shkëmbyer sulmuesit me Monacon Milani ka filluar negociatat për një shkëmbinm të mundshëm midis Andre Silvas dhe sulmuesit të Monacos, Radamel Falcao,
Është harruar tek Chelsea, Monaco kërkon mbrojtësin brazilian E ardhmja mbrojtësit brazilian, David Luiz në “Stamford Bridge” lidhet ngushtësisht me atë që do të ndodhë me Antonio Co
PSG shkatërron Monacon dhe fiton titullin kampion (VIDEO) PSG shkatërroi Monacon me shifrat 7-1 në "Parc des Princes" pasi u shpall edhe kampione e Francës për sezonin 2017/18.
PSG shpartallon Monacon (VIDEO) PSG ka shënuar edhe golin e pestë ndaj Monacos në "Parc des Princes". Ai që ka shënuar është Angel Di Maria në mintë
Monaco i shënon golin e parë PSG (VIDEO) Monaco i ka shënuar golin e parë PSG në "Parc des Princes". Ai që ka realizuar është portugezi, Rony Lopes në minutë
PSG "poker" ndaj Monacos (VIDEO) PSG ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Monacos në "Parc des Princes". Është ai që shënoi golin e parë, Lo Celso duk
PSG nuk ndalet, i shënon edhe golin e tretë Monacos (VIDEO) PSG nuk po ndalet së shënuari ndaj Monacos në "Parc des Princes". Këtë herë është sulmuesi argjentinas, Angel Di Mar
PSG shënon dy gola të shpejtë ndaj Monacos (VIDEO) PSG ka arritur të shënojë dy gola për 2 minutë ndaj Monacos në "Parc des Princes". Goli i parë u shënua nga Lo Celso
City sfidon Arsenalin për shërbimet e Lemar The Sun raporton se Pep Guardiola dëshiron ta përforcojë repartin ofensivë dhe Lemar shihet si futbollisti i duhur. Sulm
Mourinho këmbëngul për lojtarin e Monacos Jose Mourinho do ta mbyllë merkaton e verës pa afruar një mbrojtës tek Manchester United. Trajneri portugez përlqen
Lizarazu: VAR-i? Si të bësh seks pa dëshirë Ish-futbollisti i Bayernit dhe i Kombëtares Franceze, Bixente Lizarazu, është shfaqur tepër kritik mbi përdorimin e tekn
PSG fiton Kupën e Ligës ndaj Monacos (VIDEO) Paris Saint-Germain ka fituar ndaj Monacos në finale të Kupës së Ligës me rezultat 3-0. Gjiganti parisien ka koleksio
Lemar i mërzitur tek Monaco, pret oferta nga Arsenali dhe Liverpooli Arsenali dhe Liverpooli dëshirojnë të transferojnë yllin e Monacos, Thomas Lemar, edhe pse bën oferta në merkaton e dimr
Manchester City hedh sytë tek talenti i Monacos Manchester City është vendosur të bëjë një lëvizje të madhe për të marrë edhe anësorin e Monacos, Thomas Lemar që të pë
Pep Guardiola hidhet në sulm për anësorin e Monacos Pep Guardiola është hedhur në sulm për anësorin e Monacos, Thomas Lemar. Manchester City i ka plotësuar çdo dëshirë t
Pellegri reagon ndaj atyre që than se ka bërë gabim që u bashkua me Monacon Pietro Pellegri ishte transferimi rekord për një 16-vjeçar, teksa shkoi te Monako, por pas vetëm 4 minutash lojë me skua
Monaco e "terrorizuar" nga merkato e verës, përgatit blindimin Joao Moutinho, një nga lojtarët më interesantë në Europë, është në listën e futbollistëve që mund të largohen me paramet