999 rezultate për

mona

Provoni këtë sfidë për 14 ditë nëse doni të humbisni 9 kg Këtu do ju ofrojmë një mënyrë se si të bini nga pesha në mënyrë të thjeshtë brenda 14 ditëve. Dhe gjëja më pozitive e kë
Lojtari i Monacos "shfryn" ndaj VAR-it, shkatërron me shkelm monitorin (VIDEO) Monaco u mposht nga Saint Etienne 1-0 në transfertë, ndeshje e vlefshme për javën e 12-të në Ligue1. Mirëpo përveç re
Mbappe ia bën të qartë Realit: Duhet të presësh për mua Kylin Mbappe do t’i bashkohet Real Madridit herët a vonë, pasi synimi i tij fillestar ka qenë të bëhet yll në Francë së
Monaco shteti i vogël që ka vendosur të zgjerohet në det, milionerët s’kanë vend për ndërtimin e vilave (VIDEO) Monaco ndoshta është shteti i dytë më i vogël në botë për nga madhësia, por është një nga vendet më të pasura në botë. A
Nis panairi i miliarderëve, aty ku luksi tejkalon çdo imagjinatë tuajën (FOTO LAJM) Monako është një magnet për elitën e pasanikëve, falë madhështisë dhe luksit. Çdo fillim shtatori, Monako organizon p
Marchisio firmos me gjigandët francezë Claudio Marchisio do të vijojë karrierën në Francë. Ish-lojtari i Juventusit dhe Zenitit, do të nënshkruajë për Monacon.
Njihuni me 5 çrregullimet hormonale që formojnë dhjamin rreth barkut Nëse keni shtuar disa centimetra në bel, jo domosdoshmërisht duhet të fajësoni mënyrën e të ushyqerit apo mungesën e akt
ZYRTARE: Bakayoko largohet nga Chelsea, rikthehet të gjigandët francezë (VIDEO) Tiemoue Bakayoko ka kompletuar kalimin e tij tek skuadra e Monaco. Bakayoko ka kryer testet mjekësore duke u rikthyer
Wanda: Icardi nuk do të shkojë te Monaco Monaco është përjashtuar si opsion për Mauro Icardin. Është gruaja dhe agjentja e sulmuesit që ka konfirmuar se Mauro
Limonada që lehtëson dhimbjen e kyçeve, inflamacionin dhe ndihmon në humbjen e peshës Trupi ynë përbëhet nga 60% ujë, kështu që ne duhet të pimë shumë ujë në mënyrë që të forcojmë qarkullimin e gjakut dhe t
Çmendet Monaco, ofertë faraonike për Shaqirin Me më pak se një ditë që mbetet në afatin kalimtar të Premier League, a do ta shes Liverpooli Xherdan Shaqirin? Blick
Falcao largohet nga Monaco, gati kontrata me gjigandët e Stambollit Radamel Falcao i transferuar në Principatë në vitin 2013, është shumë pranë transferimit në Turqi, të kampionët e Galata
Milani në "hall" të madh, Andre Silva nuk kalon testet mjekësore te Monaco "Calciomercato" dhe "RMC Sport" raportuan se Andre Silva ka përfunduar testet mjekësore, dhe se ai është gati tani të n
ZYRTARE/ Monalos nënshkruan me Napolin Kostas Manolas është lojtar i Napolit. Skuadra e Napolit ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me Romën, për transfer
I vetmi frut që përmirëson shëndëtin e zemrës, të flokëve dhe çrregullimet hormonale Edhe pse avokado ka hyrë shumë vonë në tregun tonë vendas krahasuar me atë evropian e më gjerë, është shndërruar shumë s
Shenjat e çrregullimeve hormonale te femrat: Si ndryshojnë në 30, 40 dhe mbi 50 vjeç Luhatjet hormonale janë një pjesë e pashmangshme e procesit të rritjes. Për të kuptuar pse ndodhin ndryshimet hormona
Provojeni këtë lëng i cili iu heq 9 kg për 14 ditë Do ju tregojmë një mënyrë se si të bini nga pesha në mënyrë të thjeshtë brenda 14 ditëve. Gjëja më pozitive e kësaj diet
Kjo është limonada e famshme që përdori Beyonce për të rënë në peshë (FOTO LAJM) Zhdukja e disa kilogramëve të bezdisshëm mund të jetë një stres i madh, dhe shpesh dieta duket si një rrugë e pafund. Kj
Rama: Mona, Luli, Saliu, e Iliri më sulmojmë se kanë frikë nga drejtësia Kryeministri Edi Rama ka thënë në Kuvend, se ish-kryeministri Sali Berisha dhe presidenti Ilir Meta kanë inskenuar gjith
Hamilton niset i pari në Monaco, Ferrari për "turp" Lewis Hamilton do të niset nga pole-position në Çmimin e Madh të Monacos. Anglezi i Mercedesit bëri gjithçka në sesio