999 rezultate për

moise

Pas Moise Kean, PSG prezanton edhe një tjetër lojtar Paris Saint Germaini ka siguruar dy blerje në ditën e fundit të afatit kalimtar. Kampionët e Francës në formë huazimi
Tuchel u ankua, PSG prezanton Moise Kean Kur kanë mbetur vetëm disa orë nga mbyllja e merkatos së futbollistëve, PSG zyrtarizon afrimin e Moise Kean, i cili u tr
Punonjësi vdes në punës, mbulohet me çadra dhe marketi vijon biznesin Trupi i një punonjësi të ndjerë që vdiq gjatë turnit të punës, u la në dyshemenë e një supermarketi i mbulur me çadra te
Moise Kean merr një gjobë të majme për festën e shthurur me modelet Klubi i Evertonit ka vendosur të marrë masa kundër futbollistit të tij Moise Kean. Mediat britanike shkruajnë se pas
Kean shkel rregullat e karantinës, Everton i përgatit gjobën dhe largimin Everton pagoi plot 42 milionë euro verën e kaluar, për të marrë sulmuesin e talentuar italian Moise Kean nga Juventusi,
Van Dijk po i ndal kundërshtarët pa iu afruar Mbrëmë Liverpooli mposhti Evertonin me rezultat 5-2 në ndeshjen e xhiros së 15-të të Premierligës. Kampionët e Evropë
Moise Kean në telashe, u dërgua në tribunë për arsye disiplinore Ish-sulmuesi i Juventusit, Moise Kean, në telashe. Sikurse njofton e përditshmja “Liverpool Echo”, sulmuesi i Evertonit
ZYRTARE/ Moise Kean firmos me skuadrën e Everton Klubi i Everton ka arritur të nënshkruaj një marrëveshje me Moise Kean Kean do të firmos një kontratë pesë-vjeçare. K
Moise Kean i "hyn" muzikës, video po bën namin në Youtube (VIDEO) Sulmuesi i talentuar i Juventusit, Moise Kean, i është futur dhe muzikës. Italiani ka publikuar këngën në "Youtube",
Moise Kean thyen rekordin e Balotelit Adoleshenti Moise Kean i Juventusit është krahasuar shpesh me Mario Balotelin, dhe këtë të shtunë hyri në librat e rekor
Moise Kean "tund" rrjetën, afron Juventusin drejt titullit (VIDEO) Juventusi po shkondrejt titullit të 8 radhazi në Serina A. Bardhezinjtë kanë kanë kaluar në avantazh në transfertë nd
Juventusi nuk ka ndërmend ta humb talentin e saj, e blindon me kontratën e re Po tani, kush e ndal atë? Pyetja është e natyrshme, bëhet nga "Corriere dello Sort", duke iu referuar tetë ditëve të fun
Moise Kean: Nuk jam as Messi as Roanaldo, një ditë shpresoj të bëhem si ata Juventus rikthehet pozitivisht nga pushimet e diktuara nga aktiviteti i përfaqësueseve, pasi ka fituar 1-0 në shtëpi nda
Moise Kean i mjaftojnë 3 minuta në fushë për të kaluar në avantazh Juventusin (VIDEO) Juventus ka arritur të gjejë golin e avantazhit përballë Empolit vetëm në minutën e 71’. Ka qenë njëriu i momentit të
Babai i Moise Kean: Është interist, simpatizonte Oba Martins dhe Balotellin Moise Kean është njeriu i momentit në Itali, pasi debutoi me gol në përfaqësuesen e Mancinit, ndërsa në javët e fundit k
Bonucci për Moise Kean: Po i bindim mos largohet nga Juventusi Mbrojtësi i kombëtares dhe i Juventusit, Leonardo Bonucci, ka folur sot, në prag të ndeshjes që Italia do të luajë ndaj
Moise Kean: Çdo ditë mësoj nga Ronaldo Debutimi si titullar me fanellën e Italisë ka qenë i jashtëzakonshëm për 19-vjeçarin Moise Kean, që realizoi gol në fito
Juventusi i thotë jo Milanit për Moise Kean Juventusi nuk ka ndërmend të shesë telentin Moise Kean. Klubi bardhezi po negocion për ti rinovuar kontratën italian
Nga Moise Kean tek Jadon Sancho, njihuni me telentet që premtojnë shumë për të ardhmen (FOTO LAJM) Disa të njohur dhe disa janë pak. Përmes galerisë ju do të niheni me futbollistët që kanë lindur pas vitit 2000 teksa t
Juventusi përfshin në negociatat Moise Kean, për ti rrëmbyer yllin Ajaxi-t Juventusi nuk heq dorë nga mbrojtësi Ajax MaTthijs de Light. Së fundmi bardhezinjtë kanë përfshirë në negociata Moise Ke