999 rezultate për

moggi

Moggi: Ibrahimovic rikthehet në Itali Kur mungon ende një muaj nga çelja e merkatos së dimrit, ka nisur tashmë prej kohësh telenovela dhe spekulimet mbi atë q
Moggi thumbon Interin: Kanë rrugë të gjatë për tu barazuar me Juventusin Pas derbit të Italisë, ish-drejtuesi i Juventusit, Luciano Moggi, ka "thumbuar" drejtuesi e zikaltërve për blerjen e sul
Luciano Moggi: Icardin nuk e duan lojtarë, Interi do të humbasë zonën Champions nëse vazhdon kështu Luciano Moggi, ish-drejtori i Juventusit dhe Partizanit, ka folur në lidhje me çështjen e nxehtë te Interi, "Icardi". Pa
Moggi vendos bast: Juventusi e përmbys Atleticon Ish-drejtori sportiv i Juventusit Luciano Moggi është i bidur që Juventusi do të përmbysë rezultatin 2-0 që pësoi skuadr
Mogi shpërfill Icardin: Akoma nuk e kanë kuptuar, unë do e lija në tribunë Luciano Moggi edhe pse tashmë është larg futbollit kur flet ai shpesh herë shkakton polemika. Ai është i mendimit se
Luciano Moggi rikthehet te Juventusi pas shumë vitesh si vizitor (FOTO LAJM) Ish-drejtori i përgjithshëm dhe këshilltari i presidentit Gazmend Demi te Partizani , Luciano Moggi kishte kohë që nuk d
Moggi: Në fund të sezonit Allegri largohet nga Juventusi Ish-drejtori i përgjithshëm i Juventusit, Luciano Moggi, ka komentuar së fundmi ecurinë e Juventusit në Serinë A dhe në
Moggi kundër Juventusit: Arbitri e favorizoi Dy penalltitë e kërkuar nga Torino në derbin e fundit kundër Juventus vazhdojnë të diskutohen. Për këtë ka folur edhe is
Ronaldo “molla e sherrit” në ndarjen e Raffaella Ficco-s (FOTO LAJM) Modelja seksi, Raffaela Fico i doli në mbrojtje pak më parë yllit portugez Cristiano Ronaldo kur ky i fundit akuzohej pë
Moggi bën për ujë të ftohtë Pogba-n Ish-drejtori i përgjithshëm i Juventusit, Luçiano Moxhi e ka kritikuar së fundmi yllin e Manchster United, Paul Pogba. N
Shokon Moggi: Futbolli italian në krizë, e dëshmon Ronaldo Luciano Moggi, ish-drejtuesi i Juventus, vijon të bëhet kryefjala e mediave sportive me deklaratat e tij, pavarësisht se
Ish-drejtuesi i Juventus "thumbon" keq Ronaldon Luciano Moggi, ish-drejtuesi i Juventus, vijon të bëhet kryefjala e mediave sportive me deklaratat e tij, pavarësisht se
Ish-drejtuesi i Juves: Rikthimi i Bonucci-t ishte një gomarllëk Luciano Moggi, ish-drejtuesi i Juventus, vijon të bëhet kryefjala e mediave sportive me deklaratat e tij, pavarësisht se
Ish-drejtuesi i Juves tregon kush e fiton titullin në Seria A Ish-drejtuesi i bardhezinjve të Juventusit Luciano Moggi ka folur për “Corriere Dello Sport” duke parashikuar sipas tij
Moggi i mbyll derën Icardit tek Juventusi Luciano Moggi, ish-drejtori i përgjithshëm i Juventusit dhe aktualisht këshilltari i presidentit të Partizanit, ka bërë
Moggi i shpall luftë trajnerit me emër: Ti nuk di asgjë, nuk fiton kurrë trofe Luciano Moggi është duke vijuar jetën e tij në Itali dhe së fundmi është bërë protagonist. Ai teksa u intervistua nga “
Fitorja ndaj Kamzës, Starova i izoluar bashkë me Moggin dhe Preitin (FOTO LAJM) Trajneri Sulejman Starova, i detyruar nga pezullimi 8-javor i Disiplinës, nuk ka qenë në drejtim të skuadrës ndaj Kamzës
Gruaja e Casanos zbulon menaxherin e tij të ri (FOTO LAJM) Antonio Casono nuk ka ndërmend t’i varë këpucët në gozhdë, pasi do akoma që të vazhdojë të luaj. Ish-sulmuesi i komb
Moggi parashikon ndeshjen me Juves dhe Interit Juventus-Inter do jetë supersfida e javës së 16-të e Serisë A. Sot, zikaltrit do përpiqen të mbrojnë vendin e parë n
Moggi: Interi favorit për të fituar Serie A Luciano Moggi beson se Interi është favoriti kryesor për të triumfuar në Itali këtë edicion. Ish menaxheri i Juventus