999 rezultate për

modric

Politikani shqiptar merr një dhuratë të veçantë nga Luka Modric (FOTO LAJM) Luka Modric padyshim që ëhstë një nga lojtarët më të mirë në botë. Pas është shpallur “The Best” nga FIFA dhe UEFA p
Lajm "bombë", Reali ofron 40 milionë plus Modriç për shërbimet e Icardit Në merkaton e verës, Luka Modriç ishte futbollisti që kërkonte më së shumti skuadra e Interit megjithëse futbollisti nuk
Modric: Nuk do të luaj kurrë me Messin Luka Modric ka mohuar lajmet se marrëdhëniet e tij me Cristiano Ronaldon janë të këqija dhe ka thënë se ai kurrë nuk e s
Modric: Asnji nuk e priste se Zidane dhe Ronaldo do largoheshin nga Reali Mesfushori kroat i Real Madridi, Luka Modric, e ka pranuar se skuadra nuk mendonte se sulmuesi portugez, Cristiano Ronal
​Guardiola: Modric te Interi? Nuk ka për të ndodhur kurrë Trajneri spanjoll i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka thënë se transferimi i mesfushorit kroat të Real Madridit, Luka
Modric: Nuk e prisja largimin e Zidane dhe Ronaldos Mesfushori i Los Blancos, i cili ishte lidhur me një largim të tij në verë, ka pranuar se ai kurrë nuk kishte pritur që
Modric: Do më pëlqente të kisha luajtur me Zidane Mesfushori kroat i Real Madridit, Luka Modricit, ka bërë të ditur se ai do të dëshironte të ishte bashkëlojtar i ish-tra
Modric i "mërzitur" në Bernabeu, kërkon transferimin te Interi Luka Modric ka qenë shumë afër transferimit te Interi në merkaton, por Reali nuk e lëshoi futbollistin e tyre. Por e
Modriç flet për dënimin e UEFA-s Sonte në mbrëmje do të zhvillohet super dueli mes Kroacisë dhe Anglisë. Një sfidë kjo e velfshme për Ligën e Kombeve. Ka
Interi vazhdon ndjekjen e Modricit, Ausilio synon ta transferojë në merkaton e janarit Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio vazhdon ta ndjek me kujdes mesfushorin e Real Madridit, Luka Modric. Një pë
Akuza për dëshmi të rreme ndaj Mamiç, gjykata kroate merr vendimin për Modriç Gjykata e Zagrebit i ka quajtur të pa baza akuzat e ngritura nga Luka Modriç për dëshmi të rreme në gjyqin për korrupsio
Modric: Jemi të zhgënjyer Mesfushori i Real Madridit, Luka Modrici, e ka pranuar se disfata e mbrëmshme në Champions League i erdhi si befasi skua
Deri 5 vite burg, jepet vendimi për Modriçin Luka Modriç është lojtari më i mirë në botë tani sipas FIFA-s dhe UEFA-s, por kjo s'do të thotë se gjykatat do ta falin
Ancelotti: Cristiano duhet të fitojë Topin e Artë, por Modric… TRajneri i Napolit, Carlo Ancelotti, ditën e nesërme e pret një transfertë e vështirë kundër kampionëve të Italisë, Juve
Modric: Pas botërorit nuk mund të luaja Mesfushori i Real Madrid, Luka Modriç po kalon një periudhë ëndërrash me madrilenët. Pas triumfeve të një pas njëshme në
E pabesueshme, kaq para kushton celulari i Luka Modriç Luka Modric padyshim që është një nga futbollistët më të mirë në botë dhe këtë është velrësuar si nga FIFA edhe nga UEFA
"Newcastle refuzoi Luka Modric dhe Karim Benzema" Ish-trajneri i Neëcastleit, Kevin Keegan, në librin e tij të publikuar së fundmi, hedh akuza mbi drejtuesit e Neëcastel
Mesazh i koduar për Modriç? Kjo shkruhet në muzeun e CR7 Muzeu ku mbahen te gjitha trofetë e Cristiano Ronaldos së fundmi ka publikuar një foto në instagram, ku në sfond shihen
Modric: Nëse mbaj këtë formë, do të ishte e jashtëzakonshme Pasi që ka marrë çmimin për lojtarin më të mirë në botë nga FIFA, Luka Modric ka dhënë një sërë intervistash ku shpreh k
Modric i drejtohet Ronaldos dhe Messit: Kush është më i miri tani? (FOTO LAJM) Protagonist i Karikaturës së Ditës të Goal.com për ditën e martë është mesfushori kroat i Real Madridit, Luka Modric, i