999 rezultate për

moderatorja

"Gjërat i marrim falas me një tag", moderatorja shqiptare tregon si i është lehtësuar jeta (VIDEO) Moderatorja Fjoralba Ponari ka rrëfyer dje një pjesë të jetës së saj. Si pjesë e debatit në rubrikën "Trotuar" në E D
Habit moderatorja shqiptare: Pas takimit të parë, shkova tek shtëpia e tij (VIDEO) Moderatorja shqiptare Elona Duro ishte këtë të premte e ftuar në emisionin "Rudina". Ajo ka folur rreth jetës profesiona
Alketa shuan dyshimet: Zbulohet ç'do të bëjë në Mediaset (VIDEO) Që pas suksesit në “Sanremo”, moderatorja shqiptare Alketa Vejsiu tashmë është një emër mjaft i kërkuar nga bota e telev
"A kanë ftohtë këto femra", Kiara Tito me super minifund i kthen komentin epik ndjekësit (FOTO LAJM) Moderatorja Kiara Tito njihet në rrjet edhe si një prej blogereve dhe fashionisteve më të ndjekura shqiptare. Kiara g
Siç nuk e keni parë ndonjëherë, moderatorja shqiptare imiton Loredanën dhe do të kënaqeni (VIDEO) Loredana tashmë ka "krijuar" stilin e saj të veçantë dhe po pëlqehet shumë jo vetëm në shqipëti dhe gjermani po edhe ndë
Moderatorja i dha fund jetës, Rita Ora reagon me fjalët më të ndjera Caroline Flack i dha fund jetës ditën e djeshme, duke tronditur botën e televizionit. Moderatorja e famshme u gjet e paj
E lodhur dhe pa makeup, a po e përballon Anjeza Maja punën si "kameramane" e Ramës? (FOTO LAJM) Moderatorja Anjeza Maja braktisi ekranin për të punuar në ERTV, ekrani në Facebook i Kryeministrit Rama. Aty moderat
"Mbi 10 orë luftë", moderatorja e njohur viktimë e sulmeve kibernetike (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Klea Huta është bërë pjesë e sulmeve kibernetike. Nëpërmjet një postimi në “Instagram” moderator
"Përshëndeteni hundën time të re", Aulona Musta ndan me ndjekësit rezultatet e operacionit (VIDEO) Moderatorja e njohur Aulona Musta para disa ditësh ka bërë një ndërhyrje plastike në hundë dhe dje ajo ka treguar rezult
Flet gruaja e aksidentuar nga moderatorja Ilda Bejleri: U largua duke i dhënë gaz makinës Një ditë më parë moderja e njohur sportive Ilda Bejleri ka aksidentuar 63-vjecarja Enriketa Gjuzi, e cila ndodhet aktual
Pasi e quajti shpifje, Ilda Bejleri pranon se ka goditur me makinën 63-vjeçaren në Tiranë Ilda Bejleri ditën e sotme ka shkaktuar një aksident në Tiranë ku akuzohet se ka goditur me makinë një shtetase dhe më p
Moderatorja shqiptare e thotë live: Më hoqën nga puna akoma pa filluar emisioni (FOTO LAJM) Arjola Shehu, e cila prezantonte prej kohësh “Kush vjen për drekë” në TV Klan, u largua papritur nga moderimi i këtij em
U bë nënë për herë të dytë, Floriana Garo zbulon nëse do kthehet në ekran Moderatorja Floriana Garo në dhjetor të vitit 2019 u bë nënë për herë të dytë. Ajo solli në jetë një djalë të cilit
Alketa flet për herë të parë pas "sherrit" me moderatoret: Ishte ironi, askush s'mendoi për mua (FOTO LAJM) Moderatorja Alketa Vejsiu pak kohë më parë ishte në fokus të mediave për shkak të dy postimeve për Xhemin dhe motrat Vjo
Alketa Vejsiu zbulon planet pas kthimit nga Sanremo (VIDEO) Para se të ngjitej në festivalin prestigjioz të Sanremos dhe të vihej në qendër të vëmendjes nga mediat italiane, modera
Në pritje të ëmbël, Jonida Vokshi konfirmon publikisht shtatzëninë (VIDEO) Prej ditësh në media është përfolur se moderatorja Jonida Vokshi është në pritje të ëmbël, mirëpo ajo e ka konfirmuar sh
Moderatorja e njohur "sfidon" koronavirusin, shkon në restorant kinez (FOTO LAJM) Prezantuesja e njohur e Canale 5 e bëri këtë veprim për të luftuar paragjykimet pas shfaqjes së Koronavirusit. Barbar
Përlotet në skenë, Alketa rrëqeth me fjalimin në mes të Sanremos (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme moderatorja shqiptare Alketa Vejsiu bëri realitet ëndrrën për t'u ngjitur në skenën prestigjioze të S
Fatma ndan momentet e ëmbla të Alfios krah të birit: Gjëja më e bukur që kam parë (FOTO LAJM) Tashmë që është bërë mami, moderatorja Fatma Methasani po shijon ditët më të bukura të saj. Djali i saj Noah duket se i
"Si ja del?", Dojna rrëfen ku e gjen forcën vetëm 1 muaj pas humbjes së të atit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Dojna Mema humbi babain e saj dhjetorin që lamë pas. Këtë lajm te hidhur e ka dhënë vetë Dojna në