999 rezultate për

moderatori

Ardit Gjebrea në zi, humb njeriun e rëndësishëm Moderatori i njohur Ardit Gjebrea ka humbur nënën e tij. Këtë lajm të zi e ka bërë publike vetë ai nëpërmjet një njo
Arditi publikon foton domethënëse me Anën dhe rrjeti u ëmbëlsua Ardit Gjebra është padyshim një nga moderatorët dhe fytyrat më të dashura për publikun. Madje tashmë e gjithë familj
Aksidentohet me makinë moderatori i njohur shqiptar (FOTO LAJM) Moderatori i njohur Labinot Gashi ka pësuar ditën e sotme një aksident me makinë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 'Arban
Moderatori ngacmon gazetaren: Hajde me mua me pushime Moderatori i Fiks Fare, Dorian Ramaliu është ndaluar nga gazetarja Valbona Mhilli në shesh teksa shihte ndeshjen, dhe ës
Deklarata fanatike e moderatorit shqiptar: Vajza ime do lidhet 45 vjeç Ai është një nga moderatorët më të njohur në televizionin shqiptar. Me emisionet e tij ka qenë i pranishëm në shtëpinë e
Moderatori i fut duart live, të ftuarës i ikën truri (VIDEO) Në një emision televiziv në Angli, moderatori Louis Walsh i fut duart të ftuarës së tij, Mel B-së. Ndërkohë që janë d
Ndahet nga jeta moderatori i njohur, vuante nga kanceri Moderatori i njohur britanik ka tronditur Britaninë pasi ka humbur jetën në moshën 55 vjecare. Sipas burimeve të afër
Gjesti i moderatorit shqiptar gjatë tërmetit kapërcen kufinjtë (VIDEO) Ditën e djeshme i gjithë kryeqyteti u trondit pas tërmetit të fuqishëm me magniturë 5.2 ballë të shkallës Rihter, i cili
Ishin LIVE në Top Channel, si reaguan moderatori dhe e ftuara gjatë tërmetit (VIDEO) Tërmeti 5.2 ballë që ra në Durrës tronditi gjithë Shqipërinë duke shkaktuar dëme materiale dhe panik tek qytetarët, një
Sherr mes dy këngëtarëve të njohur dhe fajin e paska Ardit Gjebrea "Kënga Magjike" është kthyer në një "mollë sherri" mes këngëtarëve. E ftuar tek moderatori Ermal Peçi në programin “N
Shifër me shumë zero, Gena tregon sa paguhet në një koncert Gena ka qenë i ftuari special i ditës së sotme në "Një kat më lartë" dhe ka folur ndër të tjera për karrierën dhe bashkë
Pas puthjes në buzë, Bleona i plotëson edhe një dëshirë tjetër Çanit Këngëtarja e njohur Bleona Qereti mbrëmjen e kaluar ishte e fuar në emisionin "Zonë e Lirë" të Arian Çanit. Teksa fol
Moderatori shqiptar për Nevinën: Është aq e ëmbël sa dua ta puth Si nga portretet më të ëmbla dhe më të dashura të ekranit shqiptar, ajo ka treguar se prezantimi është terreni i sigurt
A do të paguhet tek Klan sa Blendi Fevziu? Flet Turjan Hyska Pas 14 vitesh qëndrim në Vizion Plus, moderatori Turjan Hyska vendosi që të zhvendosej në një tjetër televizion, për të
“Nuk ke punë ti me vajzën time”, Eli Fara i kthehet moderatorit Marina është vajza juriste e këngëtares Eli Fara, që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Fëmija i vetëm i këngëtare
Moderatorin shqiptar e kërcënojnë me jetë: Do të të vras! Kelvi Kadilli, moderatori i “Pop Culture” sapo ka eksperimentuar dhe në muzikë. Këto ditë ka publikuar klipin “Vajzat e
Moderatori shkon me biçikletë në emision (VIDEO) Rrugët e Tiranës po fillojnë të vishen gjithnjë e më shumë me ngjyrën portokalli të biçikletave. Brenda pak ditëve b
I zë vendin moderatorit të njohur, Fevziu shkakton tërmet në Top Channel Kalimi i Ylli Rakipit me emisionin e tij "Të paekspozuarit" në Top Channel bëri shumë bujë në media, por si duket marrëd
Bëri këngën e parë, fansat sulmojnë moderatorin shqiptar E kemi fjalën për moderatorin simpatik e jo vetëm, transparent dhe mbi të gjitha, mistrec në ekran, Kelvi Kadilli! A
Kelvi Kadilli i futet muzikës, së shpejti kënga e parë e moderatorit! (VIDEO) E kemi fjalën për moderatorin simpatik e jo vetëm, transparent dhe mbi të gjitha, mistrec në ekran, Kelvi Kadilli! A