999 rezultate për

modelja

E çmendur pas Maradonës, modelja joshëse: Dua t'ju takoj patjetër (FOTO LAJM) Të gjithë e njohin Diego Armando Maradonën dhe të gjithë do dëshironin ta takonin të paktën një herë në jetë. Këtë gjë e
Plot 7 milion ndjekës, kjo është modelja që "përvëlon" rrjetin me fotot e saj (FOTO LAJM) Ajo është një nga modelet me format më bombatsike në Instagram. Katya elise Henry ka arritur t’i shtojë ndejkësit në
Refuzoi Ronaldon dhe Neymar, modelja joshëse pozon provokuese (FOTO LAJM) Viki Odintcova është një nga modelet më të ndjekura dhe të komentuara të momentit. Modelja ruse çmend gjithnjë me fot
Vapë e madhe, modelja joshëse zhvishet në Instagram (FOTO LAJM) Modelja e njohur amerikane, Ana Cheri ka publikuar një foto të ‘nxehtë’ ku shihet gjysmë e zhveshur. Modelja shfaqet
Prindër të ardhshëm, Gigi publikon si rrallëherë foto intime me Zayn (FOTO LAJM) Modelja Gigi Hadid dhe këngëtari Zayn Malik kanë konfirmuar në muajin prill se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë
A është i dhimbshëm? Modelja shqiptare bën tamponin e COVID-19 dhe tregon çfarë ndjeu Prej disa muajsh koronavirusi ka përfshirë gjithë botën dhe sa shkon e përhapet akoma më shumë. E prej disa muajsh s
60 mijë dollar për tu dukur si Kim Kardashian, modelja indiane po korr suksesin (FOTO LAJM) Një modele Instagrami, e njohur edhe si sozia indiane e Kim Kardashian ka zbuluar se ka shpenzuar thuajse 60 mijë dollar
"Të merr në qafë", e pabesueshme si dukej modelja para 50 operacioneve (FOTO LAJM) Modelja e Playboy gati nuk njihet në foton e disa viteve më parë. Iasmin Santos, nga Brazili, ka bërë më shumë se 50 ope
Më të dashuruar se kurrë, Oriola publikon momentet intime me Grezdën (FOTO LAJM) Pasi hoqën njëri tjetrin nga Instagrami dhe rrjetit nuk mund t'i shpëtonte ky detaj, Eros Grezda la një koment në fotot
Ekspozon të pasmet, modelja i tregon edhe njëherë Kim Kardashian se është rivale e fortë (FOTO LAJM) Rivalja e Kim Kardashian ka treguar edhe njëherë format trupore bombastike. Modelja ruse, Anastasia Kvitko, konsidero
"Çmendet" modelja, publikon pamjet e bashkëshortit nudo (VIDEO) Modelja super seksi Chrissy Teigen dhe këngëtari i njohur John Legend janë një nga çiftet më simpatikë dhe të pëlqyer ng
U lidh me stilistin e njohur, modelja "zapton" Instagramin me pozat joshëse (FOTO LAJM) Që kur u lidh me stilistin e njohur stilistin e famshëm gjerman Philip Plein, modelja Justyna Gradek po korr një sukses
E bukur dhe miliardere: Modelja ruse që shëtit Londrën me "bishën" e zezë (FOTO LAJM) Daria Radionova është 26 vejeçarja ruse e cila ka studiuar në Londër dhe tashmë për menaxhim bizens tani meret me stilim
Refuzoi Cristiano Ronaldon dhe Neymar, modelja joshëse pozon nudo (FOTO LAJM) Asgjë nuk e lidh me sportin në punën e saj, por Viki Odintcova ka qenë e përfolur me emra të mëdhenj të sportit si Crist
Nga karantina e "nxehtë" e mbesës së ish-presidentit Nishani, guxon modelja (FOTO LAJM) E lindur në Durrës në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali, 29­ vjeçarja Beniada Nish
Një nga 5 më të bukurat e kontinentit, modelja shqiptare bën namin në rrjet (FOTO LAJM) Iva Xhelili është shpallur një ndër 5 vajzat më të bukura të kontinentit. Modelja seksi shqiptare ka deklaruar se e k
Plot 7 milion ndjekës, kjo është modelja që "përvëlon" rrjetin me fotot e saj (FOTO LAJM) Ajo është një nga modelet me format më bombatsike në Instagram. Katya elise Henry ka arritur t’i shtojë ndejkësit në
"U bë deti kos", Oriola Marashi tërbon rrjetin me bikini minimaliste (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Oriola Marashi, nuk di të ndalet dhe nuk njeh limite me postimin e fotove provokuese në rrjetet social
Më në fund, Gigi Hadid del publikisht me barkun e rrumbullakosur (VIDEO) “Ja ku është barku im”. Ishte kjo fjalia që entuziazmoi të gjithë fansat e Gigi Hadid, pasi më në fund modelja tregoi
Vapë e madhe, modelja joshëse zhvishet në Instagram (FOTO LAJM) Modelja e njohur amerikane, Ana Cheri ka publikuar një foto të ‘nxehtë’ ku shihet gjysmë e zhveshur. Modelja shfaqet