E FUNDIT/ Milani nuk i ndahet kreut, triumfon pastër ndaj Veronës (VIDEO)
999 rezultate për

modeli

"Bluza e vaksinës" po bëhet trend: E gjeni dot çfarë modeli ka? (FOTO LAJM) Kush do e mendonte që procesi i vaksinimit do sillte trende mode? Ky model i bluzave është 100% praktik dhe tregon se je
Diplomacisë Shqiptare- Midis Europianizmit e Sovranizmit, larg modelit sui generis Evropian Prof. Lisen BASHKURTI Edhe në takimin e përpara pak ditësh në Bruksel të Këshillit të Asocimit midis KE dhe Shqipëris
Hyundai nxjerr modelin Ioniq 5 "Hyundai" ka shpalosur veturën e parë tërësisht elektrike nën brendin "Ioniq". Me disenj të veçantë që paralajmëron elek
Porsche tregon datën e lansimit të modelit të ri Taycan jiganti gjerman i veturave, Porsche, më 4 mars do të lansojë modelin Taycan me një variant të ri, Cross Turismo. Vetu
Ish ylli i Playboy-t heq dorë nga modelingu: Bëhet mjeke për të luftuar koronavirusin (FOTO LAJM) Ish-modelja e Playboy ka marrë një vendim "drastik" duke hequr dorë nga modelingu e duke marrë një tjetër drejtim, atë t
Jaguar kthen në vitin 2021 modelin e para 70 viteve Marka britanike Jaguar rikthehet të prodhojë makinën e saj klasike C-Type. Jaguar C-Type është një nga makinat më të
Vendet me më shumë gjasa për t'u infektuar me koronavirus Një pjesë e vogël e vendeve ku njerëzit shkojnë shpesh, përbën një shumicë të madhe të infeksioneve të koronavirusit në
Tesla "cabriolet", modeli i bukur i veturës elektrike (FOTO LAJM) Industria e automobilave mund të ketë humbur imagjinatën e saj të dizajnit në vitet e fundit, por krijuesit italianë po
Bëhuni gati: Rikthehet modeli i preferuar i flokëve këtë dimër Vija ne mes, dhe një shkallëzim pothuajse i padukshëm. Kjo është prerja e re që po praktikohet nga yjet botërore, Olivia
Audi sjell modelin ekskluziv "Panteri i Zi" (FOTO LAJM) Audi ka përgatitur modelin R8 RWD Panther Edition për vitin 2021, me serinë e kufizuar në vetëm 30 njësi. Makina përd
Mentor Kikia: Sulmi ndaj "Turgut Ozal" është inkuizicion ndaj modelit më të mirë të shkollës Nga Mentor Kikia: Prokuroria e Shqipërisë ka nisur një hetim për “pastrim parash” ndaj rrjetit të shkollave “T
Vendet me më shumë gjasa për t'u infektuar me koronavirus Një pjesë e vogël e vendeve ku njerëzit shkojnë shpesh, përbën një shumicë të madhe të infeksioneve të koronavirusit në
"Mund t'ju blej ushqime", Modeli që i duhet botës vjen nga një futbollist, 21-vjeçari tregon zemrën e artë Arritjet në futboll shoqërohen edhe me bollëk në xhepat e lojtarëve, të cilët asnjëherë nuk hezitojnë ta tregojnë luksin
Kështu nuk e kishim parë kurrë, Ronaldo i surprizon të gjithë me modelin e ri të flokëve (VIDEO) Cristiano Ronaldo është i njohur për modelet e tij të flokëve, kështu që këtë herë ai ndryshoi përsëri flokët e tij dhe
Nuk besonte se COVID-19 ekziston, vdes modeli i njohur (FOTO LAJM) Një model i njohur në Instagram, ka humbur jetën në moshën 33-vjeçare, pasi u infektua me Covid gjatë një udhëtimi në Tu
Çantat e vjeshtës 2020 i përshtaten pandemisë, gjeni modelin tuaj në këto koleksione (FOTO LAJM) Sezoni i ri dhe pandemia kanë vënë në punë edhe markat e mëdha, edhe emrat më në zë të dizenjatorëve të çantave, të cilë
Modeli i famshëm i veturave më në fund kthehet në 'emoji' (FOTO & VIDEO) Apple iOS14, në mesin e ’emoji’ të rinj, ka sjellë edhe modelin e famshëm të Ford-it, F-150. Kjo po që është një rast
Çantat e vjeshtës 2020 i përshtaten pandemisë, gjeni modelin tuaj në këto koleksione (FOTO LAJM) Sezoni i ri dhe pandemia kanë vënë në punë edhe markat e mëdha, edhe emrat më në zë të dizenjatorëve të çantave, të cilë
Ferrari i ri i "jep mësim" Mustang-ut në një garë shpejtësie (VIDEO) Ford Mustang Shelby GT500 është një makinë jashtëzakonisht e shpejt. Siç edhe figuron në uebfaqen zyrtare të Ford, mo
E bukur dhe e suksesshme, kush është shqiptarja e pasur që po habit Amerikën Antoinette Kalaj ka lindur dhe është rritur në Bronx, por vjen nga një familje emigrantësh shqiptarë. Që në vogëli An