999 rezultate për

mlladenov

Zeqiri sot dëshmon për sulmin ndaj Selës dhe Zaevit Në Gjykatën Penale në Shkup sot në orën 12:00 duhet vazhdojë gjykimi për 33 të akuzuarit për dhunën në Kuvend. Lënda ësh
Huliganët që pushtuan Kuvendin i dërgojnë ultimatum VMRO-DPMNE “Liri për mbrojtësit e Kushtetutës ose opinioni maqedonas do të mësojë për tradhtinë nga partia”, ky është ultimatumi i
Zaev: Kemi fakte të forta edhe për "Monstrën" Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev, gjatë publikimit të bombës së sotme, u shpreh se ekzistojnë fakte të forta, ashtu si për M
Zaev: Procesverbali dhe fotot e aksidentit kanë mospërputhje Kontradikta dhe mospërputhje mes procesverbalit të aksidentit të gazetarit Nikolla Mlladenov dhe fotografie nga vendi i
Jankullovska dhe Kotevski tallen me vdekjen e Mlladenovit: "Kush e ka radhën" Lider i LSDM-së, Zoran Zaev ja bër publike një bisedë mes Jankullovskës dhe Koteskit, të cilët tallen me humor të zi me
Jankullovska thotë se ka ngjyrë të një makine tjetër në atë të Mlladenovit Në faktet e publikuara sot nga lideri i opozitës Zoran Zaev, është edhe një mesazh sms mes ministres Jankullovska dhe kr
Ndiqni Live "bombën" e 30-të të LSDM-së në lidhje me vdekjen e gazetarit Mlladenov (VIDEO) Sapo ka nisur publikimi i "bombës 30" të LSDM-së. Deri më tani lideri i opozitës maqedonase ka publikuar skandale për vr
Ekstradohet i akuzuari në rastin "Spiun" Boris Perkov Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se mbrëmë është ekstraduar 52 vjeçari Boris Perkov, i cili është i dyshuar n
Vitin e kaluar në Irak humbën jetën mbi 8.686 persona Misioni i KB-së në Irak publikoi shifra shumë të larta të vdekjeve si pasojë konfliktit. Në Irak gjatë vitit të kaluar k
"Mlladenov", Prokuroria: Çështja mbyllet si aksident Prokuroria Publike e ka cilësuar rastin e vdekjes së gazetarit Nikolla Mlladenov, si një fatkeqësi, pa elemente të veprë
Prokuroria publike informon sot mbi aksidentin e Mlladenov Prokuroria Publike e Republikës së Maqedonisë do të informojë për rezultatet nga hetimet e kryera për aksidentin rrugor
Kezharovski ka publikuar llogaritë e Nikolla Mlladenovit Gazetari i arrestuar në aksionin “Likudimi”, Tomisllav Kezharovski pas aksidentit ku jetën humbi gazetari dhe pronari i
Mekanikë gjermanë do të kontrollojnë makinën e gazetarit Mlladenov “Mercedesin” e gazetarit Nikolla Mlladenov do ta kontrollojnë mekanikë gjermanë. Këta të fundit do të analizojnë mënyrë
Hetimet për aksidentin e Mlladenov të paqarta Update- Ekspertiza e makinës me të cilën u aksidentua gazetari Nikolla Mlladov ka përfunduar. Këtë e ka bërë të ditur m
Mlladenov ka vdekur gjysmë ore para mesnate Në orën 23 e 30 minuta, atëherë sipas ekspertëve të policisë ka ndodhur aksidenti i kobshëm, ku para dy ditëve e humbi j
Ai zë do të na mungojë Ambasada amerikane në Shkup shpreh ngushëllimet e saj për gazetarin Mlladenov përmes një deklarate për shtyp. Ajo shpre
Përcillet për në banesën e fundit Nikola Mlladenov Trupi i pajetë i gazetarit dhe pronarit të “Fokusit”, Nikolla Mlladenov, i cili vdiq në një aksident tragjik do të shfaq
Vdekja e Mlladenovit, SHGM: Humbje e madhe për gazetarinë Shoqata e Gazetarëve të Maqedonisë (SHGM) ka shprehur dhimbjen e saj për ndarjen e hershme nga jeta të gazetarit maqedon
Një grup të rinjsh kërkojnë dorëheqjen e Cërvenkovskit Sekretari i mëparshëm i përgjithshëm i Rinisë Social-Demokrate (RSDM), Mihail Mlladenovski, ka kërkuar sot së bashku me
Bullgaria kërcënon me "vijat e kuqe" Qeveria bullgare miratoi një raport në bazë të të cilit përcaktohen politikat e qeverisë së Sofjes në lidhje me shtetet