E FUNDIT/ Shpërthim me tritol në një banesë në Kamëz
999 rezultate për

mjeti

Drejtori i Policisë Rrugore: Celulari në timon të ndëshkohet si përdorimi i alkoolit Përdorimi i celularit ndërkohë që je duke drejtuar automjetin është një vrasës i heshtur, jo vetëm në Shqipëri, por edhe
Braktisi makinën të mbushur me kanabis për t' i shpëtuar policisë, arrestohet 38 vjeçari Policia e Kolonjës ka vënë në pranga një 38 vjeçar në Pogradec, pasi në mjetin e tij u gjetën 25 kg lëndë narkotike kana
Automjeti shpërthen në flakë në ecje e sipër, detajet Një automjet është përfshirë nga flakët pasditen e kësaj të djele në vendin e quajtur Ura e Hoxharës në Fier. Automje
Makina kthehet përmbys në Kamëz, plagoset drejtuesi i mjetit jë aksident i rëndë ka ndodhur tek kthesa e Kamzës. Informacione paraprake bëjnë me dije se një automjet është përmby
U aksidentua në Tiranë pasi drejtonte mjetin në gjendje të dehur, ky është 21-vjeçari Policia e Tiranes ka vene ne pranga nje 21 vjeçar pasi ky i fudit, ne gjende te dehur, eshte aksidentuar me bordurat e r
Humbi kontrollin, shoferi i fadromës dërgohet me urgjencë në spitalin e Tiranës Më datë 06.08.2019, në fshatin Nikollarë, Moglicë, shtetasi U.M, rreth 51 vjeç, banues në Sovjan, duke drejtuar një mjet
Kapet në Sarandë jahti i vjedhur në Turqi Policia Kufitare e Sarandës ka bllokuar një anije turistike, ndërsa ka vënë në pranga kapitenin e saj. Nga hetimet
Përplasi për vdekje 2 italianë, arrestohet shqiptari në Itali Një aksident i rëndë mësohet të ketë ndodhur mëngjesin e sotëm në Itali. Një kamionist shqiptar ka aksidentuar me mjeti
E paguan për ti vënë zjarrin makinës së biznesmenit, arrestohet 24 vjeçari Arrestohet autori i zjarrvënies ndaj automjetit tip “Range Rover” të biznesmenit Qirjako Gjini (Resul Mema). Autor i
Aksident në Fier, çifti përfundon në lumin e Gjanicës (VIDEO) Një aksident ka ndodhur në qytetin e Fierit mëngjesin e sotëm. Mësohet se drejtuesi i mjetit tip “Benz” ka dashur të
Makina përplas për vdekje këmbësorin në Durrës Një aksident me pasojë vdekje është regjistruar mbrëmjen e djeshme rreth orës 23:30, në aksin rrugor Shkozet-Plepa, Durr
Digjet automjeti i biznesmenit në Sarandë Mëngjesin e sotëm një automjet tip Land Rover, është gjetur i djegur në Sarandë. Ai u gjet në lagjen numër 4, pranë
Po kthehej nga plazhi me dy fëmijët, makina përplaset dhe merr flakë Një makinë në të cilën udhëtonte babai dhe dy fëmijët e tij 10 dhe 16 vjeç është përfshirë në një aksident pak pas mesna
Shpërndante marijuanë dhe qarkullonte pa leje drejtimi, arrestohet 25 vjeçari në Durrës Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 25 vjeçar i akuzuar për prodhim dhe shitje të narkotikëve. K.Ç., 25 vjeç, ba
Shkrumbohet automjeti në Bilisht Një automjet tip "Hunday" në pronësi të D.A. është djegur përpara banesës. Mjeti është djegur pak pas mesnate, në orë
Iu gjet marijuanë, arrestohen 2 të rinj shqiptarë në Itali Të dielën në mbrëmje (28 korrik 2019) dy shqiptarë Reiz Datja 20 vjeç e Indrit Turshilla 21 vjeç janë vënë në pranga ng
Shkrumbohet automjeti në Krujë, dyshohet zjarr i qëllimshëm Gjatë mesnatës është djegur një mjet në pronësi të shtetasit Landi Boka në Krujë, ndërsa ngjarja mendohet të jetë e qëll
Trafikonin klandestinë sirianë, arrestohet një person Policia e Gjirokastrës parandalon trafikun e klandestinëve sirianë 45 km në thellësi të territorit shqiptar. Burime nga
Ngarkesë e tepërt, mjeti del nga rruga Një mjet me targa Tirane ka dalë nga rruga në orët e pasdites pranë Bistricës në Sarandë, duke bllokuar tërësisht segmen
Aksident i rëndë në Elbasan, kamioni përplaset me makinën tip "benz", 3 të plagosur Tre persona janë plagosur pasditen e sotme në Elbasan, si pasojë e një aksidenti rrugorë. Sipas policisë ngjarja ndod