999 rezultate për

mjetet

Amerika mobilizon ushtrinë, shihni 29 mjetet luftarake që i shtohen forcave shqiptare (FOTO LAJM) Ushtria e Shteteve të Bashkuara të Amerikës i ka dhuruar Forcave të Armatosura shqiptare 29 automjete luftarake shumë-pë
Shtyhet sërish hapja e doganës së Kapshticës Pala greke ka shtyrë afatin e hapjes së doganës së Kapshticës deri në datën 8 mars, 2021, si pasojë e shtimit të rasteve
Moti i keq: Bllokohet rruga për në Korçë për mjetet e tonazhit të rëndë Për shkak të motit të keq rruga që të çon në Korçë është bllokuar për mjetet e tonazhit të rëndë. Burimet bëjnë me di
Korça nën petk të bardhë, si është situata e rrugëve Korça vazhdon të jetë e mbuluar në bardhësi. Ndonëse kontraktorët janë në rrugë për pastrim dhe kriposje, reshjet vaz
Moti zbraz "zemërimin", Drejtoria e Përgjithshme Detare: Siguroni mjetet në port Drejtoria e Përgjithshme Detare nëpërmjet një njoftimi në rrjetin social “Facebook” bën me dije se pritet të ketë përke
Greqia shtyn bllokimin e doganës së Kapshticës, kur pritet rihapja Si pasojë e shtimit të ndjeshëm të rasteve të reja dhe përkeqësimit të situatës epidemiologjike në vend, Greqia ka shtyr
Bora në Korçë, autoritetet i bëjnë thirrje shoferëve që të përdorin zinxhirë Dimri ka trokitur seriozisht tashmë në Shqipëri, duke ulur temperaturat dhe përkeqësuar motin. Reshjet e shiut dhe të
Shtyhet afati, Kapshtica e mbyllur deri me 8 shkurt për shqiptarët që duan të ikin në Greqi Pika kufitare e Kapshticës do të vijojë të jetë i bllokuar deri në datë 8 shkurt të këtij viti. Lajmin e ka bërë me dije
Përkeqësimi i motit, Drejtoria e Përgjithshme Detare apel për mjetet në porte Nga mesnata e ditës së sotme deri në mesnatën e datës 23 Janar, moti do të përkeqësohet. Si pasojë edhe bregdeti do të p
Arrestohen 4 persona në Vlorë, si vidhej nafta në mjetet e parkuara Policia e Vlorës ka arrestuar 4 persona, ndërsa 2 të tjerë u shpallën në kërkim, pasi akuzohen për vjedhje. Në kudër
Jo më çdo vit: Rama njofton ndryshimet tek kolaudimi i makinave Kryemistri Edi Rama mëngjesin e sotëm ka dhënë lajmin se kontrollit teknik të mjeteve rrugore (kolaudimi) tashmë do të k
Luftë me Armeninë, Erdogan paralajmëron se do të ndihmojë Azerbajxhanin "me të gjitha mjetet" “Si Turqi, ne do të vazhdojmë të mbështesim vëllezërit tanë azerbajxhanas në bazë të parimit ‘dy shtete, një komb’, me t
Bie zjarr në ambientet e jashtme të burgut të Fushë-Krujës Një sipërfaqe me shkurre është përfshirë nga flakët në ambientet e jashtme të burgut të Fushë-Krujës. Zjarri rrezikon
Jo vetëm shtëpinë, si të pastroni mjetet e higjenës dhe vendet "ideale" ku fshihen bakteret (FOTO LAJM) Janë të gjitha mjetet që përdorim në betejën me pluhurin, i cili kërcënon vazhdimisht shtëpinë tonë. Duke bërë punën
Automjetet formojnë radhë të gjata në Kakavijë, pala greke punon me një sportel (VIDEO) Kërkesa për tampone ka bërë që në Kakavijë të formohen radhë të gjata me mijëra automjete, prej disa orësh. Ndërkohë
Jo vetëm shtëpinë, si të pastroni mjetet e higjenës dhe vendet "ideale" ku fshihen bakteret (FOTO LAJM) Janë të gjitha mjetet që përdorim në betejën me pluhurin, i cili kërcënon vazhdimisht shtëpinë tonë. Duke bërë punën
Qytetarët mezi paguajnë faturat e ujit, UKT shpenzon 38 mln Lekë me "GPS" për automjetet Qytetarët e Tiranës janë ankuar me të drejtë në muajt e fundit, sepse faturat e ujit të pijshëm që u vijnë nga UKT-ja dh
Makina hibride e sportive, zbulohen makinat që përdorin agjentët e SHISH në Shqipëri Nëse keni pyetur ndonjëherë veten se cfarë makine luksoze përdorin agjentët e SHISH, të jeni të sigurt se asnjë lloj pre
Automjetet shumë shpejt pa autorizim: Po me transportin publik ç'do të ndodhë? Deri më tani, qytetarët kanë mundur të levizin me automjetet e tyre private vetëm përmes autorizimit, por pas datës 11 m
Barcelona gati të rikthehet në stërvitje, caktohen data dhe kushtet Barcelona ka nisur që të përgatisë protokollin për rinisjen e futbollit. Mjeku social i klubit ka folur me përgjegjës