999 rezultate për

mjekja

"Nuk mundem më", video virale ku mjekja në Kinë shpërthen në të qara (VIDEO) Në pamje shihet se si mjekja qan me ulërima, sepse ka punuar pa pushim në ndihmë të personave të prekur nga koronavirusi
Prindërit shqiptarë frikë nga meningjiti, mjekja tregon si ta kuptoni sëmundjen (VIDEO) Në urgjencën e Pediatrisë në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza” në Tiranë shkon për të trajtuar një sëmundje,
Flasin mjekët: Nuk ka raste meningiti (VIDEO) Virusi i gripit është ende nëpër këmbë, e çdo ditë jakave të bardha u drejtohen dhjetra raste që kanë nevojë për ndihmë
Mjekja i vjedh "pacientes" së vdekur unazën e diamantit dhe e shet Një ndihmës mjeke është arrestuar pasi i mori nga gishti unazën një pacienteje të vdekur dhe e shiti në një dyqan pengje
Mjekja që po "çmend" rrjetin, çfarë fshihet poshtë përparses së bardhë (FOTO LAJM) Një praktikante e mjekësisë tradicionale në Kinë është bërë e famshme pasi ka treguar se çfarë fshihet poshtë përparëses
Në qendrën shëndetësore të Bathores, e merr raportin mjekësor pa kontroll Kreu i Kadastrës së Shqipërisë, Artan Lame ka treguar se si zyrtarë, politikanë dhe shumë personazhë të njohur fshehin a
Qepeni, ikëm prej jush...! Mjekja shqiptare në Gjermani ia rrëzon propagandën Rilindjes (FOTO LAJM) ë, me një shenim mbresëlënës në faqen e saj në Facebook. Mjekja Jana Nano, ishte përmendur nga Ministri i Diasporës, si
Mihajlovic diagnostikohet me leukemi Trajneri serb ka publikuar një lajm aspak i mirë për botën e futbollit. Ish futbollisti i Interit ka konfirmuar se po pë
I shpëtoi jetën Angelinës, mjekja jep 6 këshilla Kjo lloj sëmundje prek pothuajse një në tetë femra, ndërsa aktorja e famshme Angelina Jolie, përmes mjekes së saj person
Pas rastit të Lezhës dhunohet edhe mjekja në Tiranë Duke se për bluzat e bardha nuk do të ketë paqe edhe pse kanë ngritur zërin disa herë. Dhuna e ushtruar ndaj tyre ng
Mjekja humb licencën pasi bëri s*ks me pacientin (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Toronto të Kanadasë ku raportohet se një mjeke ka humbur licencen e saj për shkak
Trondit mjekja ligjore: 28-vjeçarja është qëlluar 7 herë me shufër hekuri nga babai Vrasja brutale e 28-vjeçares shqiptare Angjelina Petro nga babai në Korfuz ka ëshët vënë në qendër të mediave në shtetin
EMRI/ "Kush është mjekja që ruan kartelën e psikopatisë së Ramës" (FOTO LAJM) Pas disa javësh qesëndisje të Ramës në publik duke i thënë me ironi "doktoreshë Monika Kryemadhi", kjo e fundit është sh
Foto që po mahnit botën, mjekja shqiptare filmon fenomenin e rrallë nga barku i një nëne (FOTO LAJM) Një mjeke obstetër-gjinekologe shqiptare në maternitetin e një prej spitaleve të Michiganit në SHBA, ka kapur në foto nj
Presioni mbi mjekët, marrin gjoba për të kapur normën e check up-it Ministria e Shëndetësisë nisi katër vjet më parë aplikimin e check up-it për moshat 35 deri në 70 vjeç. Programi u debat
Shpëtoi Angelina Jolien nga kanceri, mjekja jep 6 këshilla shumë të rëndësishme Kjo lloj sëmundje prek pothuajse një në tetë femra, ndërsa aktorja e famshme Angelina Jolie, përmes mjekes së saj person
Nënë e bijë aksidentohen në Tepelenë: Lëndohet mjekja Një aksident ka ndodhur ditën e sotme tek Ura e Kardhiqit në aksin Tepelenë-Gjirokastër. Nga aksidenti mësohet se ësh
Mjekja ngre alarmin para nisjes së shkollës: Çfarë po ndodh me fëmijën tuaj Në këto ditë të fundit të verës, prindërit e fëmijë i ka kapur ankthi i fillimit të shkollës. Ndërkohë që kjo periud
“Buka e ngjyrosur, rrezik”; Mjekja: Dëmton organizmin. Mashtrim edhe me përbërësit Buka e ngjyrosur nuk është thjeshtë një mashtrim për konsumatorët, por edhe rrezik për shëndetin e tyre. Top Channel tre
I tha 21-vjeçares se kishte grip, pse akuzohet mjekja në Fier Pak ditë më parë u pezullua mjekja e spitalit të Fierit. Ina Rruzhdija, mjeke e Urgjencës, nuk do të lejohet të ushtr