999 rezultate për

mjalti

10 mënyra si të dalloni mjaltin e vërtetë Me ndihmën e këtyre 10 truqeve zbuloni se cili është mjalti i vërtetë. Mjalti është i pasur me vitamina dhe minerale,
Muaji i mjaltit në Hawaii: Pamjet nga resorti luksoz ku po qëndrojnë Blero dhe Afrona (FOTO & VIDEO) Në shtator të këtij viti, këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij, Afrona Dika, kurorëzuan me martesë dashurinë e
Muaji i mjaltit sapo nisi dhe Blero me Afronën zgjodhën këtë destinacion fantastik! (FOTO LAJM) Më 21 shtator të këtij viti, këngëtari i njohur Blero Muharremi dhe partnerja e tij, Afrona Dika, i thanë “Po” njëri-tje
Vendi ideal për të kaluar muajin e mjaltit sipas shenjës zodiakale Kujtimet e Muajit të Mjaltit janë ndër më të bukurat e të veçantat e martesës prandaj është e rëndësishme që të zgjidhni
Sa mjaltë duhet të hajë një i moshuar? Vlerat e mjaltit janë të veçanta për të gjitha moshat, duke filluar që nga fëmijët deri tek të moshuarit. Mjalti është
Merrni dy lugë dhe futini në mikrovalë, si të kuptoni mjaltin natyral nga ai artificial Me ndihmën e këtyre 10 truqeve zbuloni se cili është mjalti i vërtetë 1.Merrni pak mjaltë dhe fërkojeni atë në mes të
Kjo stinë shton rrezikun, ushqimet që të mbrojnë nga gripi dhe e ftohura Tashmë që stina e vjeshtës ka trokitur dhe temperaturat po vijojnë të bien sistemi ynë imunitar bëhet më i prekshëm nga
Shumë thjesht, si të dalloni mjaltin e vërtetë nga ai me përzierës Ju ka ndodhur të gjithëve që përpara se të blini një vazo me mjaltë, të keni pyetur nëse është 100 përqind i tillë apo j
Si ta dallojmë mjaltin e vërtetë nga ai i rremi Mjalti, ai i miri, organiku dhe natyrali është një produkt i kërkuar dhe i çmuar për të gjithë shqiptarët. Ky nektar
A e dini çfarë i ndodh organizmit nëse konsumojmë një lugë mjaltë në mëngjes Mjalti i dhuron natyralisht fuqi organizmit, ai është antioksidant dhe armik i mikrobeve Nisja e një dite të mbarë dh
Çfarë i ndodh organizmit nëse konsumoni një lugë mjaltë herët në mëngjes Mjalti i dhuron natyralisht fuqi organizmit, ai është antioksidant dhe armik i mikrobeve Nisja e një dite të mbarë dh
Çifti është në muaj mjalti, por Besniku tregon publikisht se Jonida e ka bërë "telef" (FOTO LAJM) Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi kanë nisur muajin e mjaltit pas dasmës që u mbajt një javë më parë në bregdetin shqiptar.
1 javë pas dasmës, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi nisin muajin e mjaltit (FOTO LAJM) 1 javë më parë, Jonida Vokshi dhe partneri i saj, Besnik Krapi celebruan dashurinë e tyre me martesë. Ata i thanë “Po
Vepron më shpejtë se medikamentet, hani çdo ditë një lugë mjaltë dhe kanellë Për shekuj me rradhë njerëzit kanë përdorur produkte natyrale për të trajtuar sëmundje të ndryshme. E ashtquajtura mjekë
Vendi përrallor, para dasmës Afrona zbulon ku do kaloj muajin e mjaltit me Bleron (FOTO LAJM) Më datën 21 të këtij muaji, këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij, Afrona Dika, do të kurorëzojnë me martesë das
Shkoi për muaj mjalti dhe u kthye me arkivol: Historia tragjike e të riut shqiptar Vdekja e Samir Tuzinacit nga Novi Pazari i Sanxhakut ka shkaktuar zi të madhe në këtë qytet. Ai ka udhëtuar me nusen
Njesoj si babai dhe gjyshi i tij, i riu vret veten pas muajit të mjaltit Një 27-vjeçar u gjet i varur në shtëpinë e tij në një fermë në pronësi të familjes. Ngjarja u regjistrua pasditen e sotm
Erik Lloshi nis muajin e mjaltit pas dasmës, çifti ka zgjedhur këtë destinacion (FOTO LAJM) Në 17 gusht këngëtari i njohur Erik Lloshi dhe bashkëshortja e tij, Romina celebruan dashurinë e tyre me martesë. Das
Irës nuk i mjaftoi muaji i mjaltit, ja "mbath" me miket për pushime (FOTO LAJM) Një muaj pas ceremonisë së martesës Gaz Paja dhe Ira Seferi u nisën për muajin e mjaltit paksa të vonuar drejt një super
Si ta kuptojmë që mjalta që kemi blerë është organik (VIDEO) Nëse dëshironi të merrni përfitimet të cilat vijnë nga mjalti atëherë pastërtia e mjaltit është ajo që duhet marrë paras