999 rezultate për

mitrovica

Dy të infektuar me COVID-19 në Veri të Kosovës, testet i bëjnë në Serbi Testet që kanë mbërritur nga Instituti “Torllak” në Serbi kanë rezultuar pozitiv për një person nga Mitrovica e Veriut d
Mitrovica, një qytet i ndarë (VIDEO) Në urën e Ibrit që ka mbi supet e saj mbi një mijë incidente në periudhën që prej luftës së Kosovës, nuk ka më pengesa b
Aksident i rëndë në Gjermani, vdes shqiptari nga Mitrovica (VIDEO) Pasditen e së shtunës, në Hückelhoven të Gjermanisë ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku ku ka mbetur i vdekur një pe
Marre me fol ashtu! Haradinaj acarohet me të moshuarin nga Mitrovica (VIDEO) Në një debat të organizuar në qytetin e Mitrovicës nga Nexhmedin Spahiu, ka marrë pjesë edhe kryeministri në dorëheqje R
Infermierja nga Mitrovica vishet me uniformën ushtarake serbe (FOTO LAJM) Një qytetare e Mitrovicës së veriut ka publikuar një fotografi ku shihet e veshur me uniformë të xhandarmërisë serbe.
Veseli: Do ta mbrojmë Mitrovicën Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli tha se qyteti prej nga vjen, Mitrovica, nuk do të shitet, por do të mbrohet ngase ky ë
Mitrovica në vitin 1929 (FOTO LAJM) Kosova ka pësuar ndryshime të mëdha ndër vite. Edhe qyteti i Mitrovicës ka pësuar ndryshime të mëdha, i cili tash është
Zbulohet skandali, si prokuroria e Kukësit e la të lirë bosin e drogës nga Mitrovica Një skandal i paprecedentë ka përfshirë prokurorinë e Kukësit dhe drejtorinë e policisë së qytetit verior duke sjellë er
Rakiq: Kurrë nuk lejojmë që të bashkohet Mitrovica Kryetari i Listës Serbe dhe kryetari në dorëheqje i Mitrovicës së veriut, Goran Rakiq ka thënë sot se serbët nuk do të l
Bahtiri ende në "botën e tij", beson se Mitrovica do të bashkohet Kryetari i Mitrovicës së Jugut, Agim Bahtiri, ka siguruar qytetarët e këtij qyteti dhe të gjithë Kosovës se Mitrovica do
Shpërthen hoxha nga Mitrovica: Turqia kërkon të asimilojë shqiptarët Hoxha kontrovers nga Mitrovica, Fatmir Latifi, i cili njihet për deklarata e tij të ‘famshme’ për shumë çështje, e ka pr
Mitrovica drejt ndarjes, Haradinaj vetëm vëzhgon Katër kryetarë të komunave serbe në veri të Kosovës, Mitrovicë e Veriut, Zveçan, Zubin Potok dhe Leposaviq, ditë më parë
Shfaqet prifti: Mitrovica po ndahet dhe më pas bashkimi me Shqipërinë Igumeni i manastirit të Deçanit, Sava Janjiq, deklaroi se ka informata relativisht kredibile nga burime vendëse e ndërko
A po ndahet Mitrovica me dhunë? Ajo çfarë po ndodh në pjesën veriore të Kosovës mban vulën e presidentit të Kosovës. Ai me çdo kusht e do veriun e Kosov
Mitrovica ka një suprizë për familjen Jasharaj Kuvendi komunal i Mitrovicës, sot ka miratuar propozimin e asamblistëve të Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), për ven
Tronditet Mitrovica, babai monstër përdhunon të bijën Fshati Gushavc i Mitrovicës është tronditur nga një ngjarje e muajit të kaluar, pasi një baba mësohet të ketë dhunuar se
Serbët e veriut në ekstazë, si duket Mitrovica pak para ardhjes ë Vuçiçit (FOTO LAJM) Në veriun e Mitrovicës kanë filluar përgatitjet për ardhjen e presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiq, në Republikën e
Vodhi dy shtetas hungarez, arrestohet shqiptari nga Mitrovica Policia ka vënë në pranga një shtetas i cili vodhi 2 shtetas hungarez. Ngjarja ka nodhur në Kurbin, kur ndërsa dy sht
Partneri i koalicionit i thotë Veselit, injorant Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka komentuar vizitën e kryeparlamentarit Kadri Veseli në stadiumin olimpik “Adem Ja
Ky djalosh nga Mitrovica ka nevojë për ndihmën tuaj (Pamje të rënda) KUJDES! Pamje të rënda! Pesëvjeçari nga Mitrovica, Gent Druari, ka nevojë për ndihmën tuaj. Ai para disa dite me v