999 rezultate për

mitrovicĂs

Kur këndojnë mitrovicasit: Jo nuk ndahet Mitrovica [VIDEO] Provo që ta këndosh këngën “Nuk ndahet Mitrovica”, në Mitrovicë dhe nuk do të kesh mundësi ta bësh. Kjo sepse të gjithë
Qeveria e Kosovës, fond për rinovimin e "Riza Lushtës" Lajme të mira ekipin e Trepçës dhe stadiumin e Mitrovicës "Riza Lushta". Shumë shpejt pritet që stadiumi ku i zhvillon n
Trepça, dorëhiqet trajneri Ajvazi Humbja e dytë radhazi, këtë herë në shtëpi me Istogun ka shtyrë trajnerin e Trepcës, Emin Ajvazi të japë dorëheqjen nga