999 rezultate për

miss-i

Agnesa Vuthaj kthehet pas në kohë: Isha një vajzë nga fshati, që fitova Miss-in (FOTO LAJM) Bukuroshja shqiptare, Agnesa Vuthaj ka treguar më shumë për karrierën e saj, parafjykimet dhe sfidat ndër vite që prej p
Ka bërë gjoksin operacion, Miss-i shqiptar e pranon publikisht (FOTO LAJM) E ftuar në "Shiko kush luan" këtë të shtunë ishte Miss Universe Kosova 2020, Blerta Veseli, e cila ka qenë shumë e komen
Nga shoqëruesja e parë e Miss-it në velinë, modelja 15-vjeçare që pritet të bëjë namin (FOTO LAJM) Pak kohë më parë u mbajt "Miss Shqipëria 2020" ku kurorën e mori bukuroshja Iljada Bazi. U fol shumë për të, por pris
Si nëpër filma: Prezantuesi shqiptar i bën propozimin përrallor Miss-it (FOTO LAJM) Të ftuar tek "Rudina" kanë qenë, Erald Farruku një bloger shumë i njohur dhe prezantues dhe partnerja e tij, Xhenisa. E
Mohuan lidhjen, por Majk dhe Miss-i shqiptar treguan se kaluan mbrëmjen së bashku (FOTO LAJM) Përgjatë ditëve të fundit, reperi i njohur Majk është përfolur për një romancë me bukuroshen shqiptare që u zgjodh “Miss
Nga shoqëruesja e parë e Miss-it në velinë, modelja 15-vjeçare që pritet të bëjë namin (FOTO LAJM) Pak kohë më parë u mbajt "Miss Shqipëria 2020" ku kurorën e mori bukuroshja Iljada Bazi. U fol shumë për të, por pris
Në një lidhje dashurie me Majkun? Miss-i shqiptar e thotë hapur dhe i habit të gjithë (FOTO LAJM) Përgjatë ditëve të fundit, reperi i njohur Majk është përfolur për një romancë me bukuroshen shqiptare që u zgjodh “Miss
Një shembull! Miss-i la kurorën dhe iu bashkua mjekëve në luftën kundër Covid-19! (FOTO LAJM) Bhasha Mukherjee e shpallur “Miss Anglia” në vitin 2019 ka lënë luksin dhe komoditetin që i është ofruar dhe i është bas
A do të pozonte ndonjëherë nudo? Miss-i shqiptar jep përgjigjen e papritur (FOTO LAJM) Në studion e emisionit “Ftesë në 5”, ishte e ftuar Elsa Aliaj. Elsa është me origjinë nga qyteti i Laçit, por ka lindur
Rrëfimi mes lotësh i Miss-it shqiptar: Nuk kishim bukë në shtëpi (FOTO LAJM) Pasditen e sotme në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ishte e ftuar pjesëmarrësja në “Miss Universe”, Elsa Aliaj. Bukurosh
Nga shoqëruesja e parë e Miss-it në velinë, modelja 15-vjeçare që pritet të bëjë namin (FOTO LAJM) Pak kohë më parë u mbajt "Miss Shqipëria 2020" ku kurorën e mori bukuroshja Iljada Bazi. U fol shumë për të, por pris
Bosi nga Ekuadori sillte kokainen, burri i miss-it shqiptar e shperndante: Si funksiononte karteli Operacioni i madh "Los Blancos" ka çuar pas hekurave 30 persona në Itali, Shqipëri, Belgjikë, Emiratet e Bashkuara Arabe
Vajza e katërt që i vendos unazë, zbulohet fejesa e Seldi Qalliut me miss-in 11 vite më të re (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur dhe ish-lojtari i “Big Brother”, Seldi Qalliu, ka prezantuar zyrtarisht partneren e tij të re në ditë
Stresi në krahët e "Miss-it", Keisi reagon dhe i vë vulën muhabetit! (VIDEO) Një situatë e pakëndshme u krijua dje për Stresin, pasi në rrjet qarkulloi një lajm sipas së cilit reperi shumë i njohur
Stresi në krahët e "Miss-it", kush është bjondia që zëvëndësoi Kejsin (FOTO LAJM) Stresi duket se është ndarë përfundimisht nga Kejsi. Reperi i njohur është fotografuar në krahët e bukuroshes Atalant
Mbi 5 mijë vdekje, Miss-i heq dorë nga kurora e i kthehet mjekësisë në Angli (FOTO LAJM) Miss Anglia ka dhënë shembullin më të mirë në këto ditë të vështira, duke iu bashkuar ekipit mjekësor si mjeke për të lu
Figura e njohur e ekranit flet pa rezerva: Valbona Selimllari e fitoi miss-in nga hiçi (VIDEO) Ardita Mullai një nga prezantuese e njohur të viteve '90, e ftuar në ‘Soriee’ foli për vajzat e bukura të Tiranës në ato
Miss-i i parë i Turqisë ishte shqiptare (FOTO LAJM) Konkursin e bukurisë të organizuar për herë të parë në Turqi në vitin 1936 e fitoi një vajzë nga Çamëria, Haxhire Mirush
Ish-Miss-i shqiptar: Jetoj mes sheikësh në Dubai, në marrëdhënie me meshkujt jam mirë (FOTO LAJM) Ish-Miss-i shqiptar, Nikita Preka, e cila është diplomuar për ekonomi në Londër, ia ka dalë të punësohet në një kompani
Nga kontrolli i nyjës së këmbëve e deri te sytë, kështu zgjidhej dikur Miss-i (FOTO LAJM) Bukuria ka marë gjithmonë vëmendje. Konkurset e bukurisë si për vajza ashtu edhe për djem vazhdojnë zhvillohen tashmë në