185 rezultate për

miss

"Miss World" flet pėr lidhjen me Neymar (FOTO LAJM) Kohėt e fundit nė Spanjė janė shtuar shumė zėrat pėr njė lidhje tė yllit tė Barcelonės Neymar me "Miss World", Mireira L
Shqiptarja shpallet Miss New York 2016 (FOTO LAJM) Nė konkursin e bukurisė tė mbajtur nė 17 janar 2016, Serena Bucaj ėshtė kurorėzuar Miss New York USA 2016. Bukuroshja ka
4 lojtarėt e United kėrkojnė t'i vjedhin Miss-in Martial-it (FOTO LAJM) 4 futbollistė tė tjerė pėrveē Anthony Marthial i janė vėnė pas ish Miss Anglisė. Sulmuesi i United kaloi njė mbrėmje me
Martial merr dy ditė pushim pėr familjen, pėrfundon nė hotel me njė Miss (FOTO LAJM) Sulmuesi i Manchester United, Anthony Martial ka udhėtuar nė Paris me njė modele, e cila ka marrė pjesė edhe nė X Factor
10 futbollistėt qė kanė pasur ose kanė nė krah njė Miss (FOTO LAJM) "Miss-et" dhe futbollistėt duket se janė njė simbioz e pandashme. Futbollistėt mė tė njohur, dhe ata mė simpatikėt pėrgj
ISIS ultimatum Miss Irakut: Bashkohu me ne, ndryshe do tė rrėmbejmė (FOTO LAJM) Ajo ėshtė e para MISS nė vendin e saj qė prej vitit 1972. Por Miss Iraku ėshtė kėrcėnuar nė njė telefonatė nga militantė
Skandal nė Miss Universe / Dhe ... ti NUK je mė e bukura (FOTO-VIDEO) Njė skandal i madh ka ndodhur nė Miss Universe ku gabimisht si fituese ėshtė anonēuar fillimisht vendi i dytė, ose siē q
Shqipėria triumfon nė “Miss First International” (FOTO LAJM) Midis 140 vajzave nga e gjithė bota, pėrfaqėsuesja e Shqipėrisė, Ertemiona Mejdani ėshtė shpallur fituese e konkursit tė
Nė 17 dhjetor “Miss & Mister Tatto Albania” Teksa ka ecur nė gjurmėt e suksesit, pėr tė tretin vit radhazi do tė shėnjojė spektaklin “Miss & Mister Tattoo Albania”,
Mutu lidhė kurorė pėr herė tė tretė, tani me njė "Miss" (FOTO LAJM) Ish futbollisti i njohur, Adrian Mutu ka bėrė bujė me deklaratat e tij tė fundit kundėr Mourinhos, por ish lojtari rumun
Motra e Neymar ėshtė gati pėr t'u bėrė "Miss" (FOTO LAJM) Ylli i Barcelonės dhe Brazilit, Neymar, ka njė motėr mjaft tė bukur dhe tėrheqėse. Rafaela, me paraqitjen qė ka, nuk
Miss "Bum Bum", forca e Sao Paolos (FOTO LAJM) Kjo “vajza e thjeshtė” nė foto ėshtė Miss Boom Boom, quhet Suzy Cortez dhe ka tėrbuar tė gjithė me fotot e saj tė nxehta
Xhaka i propozon pėr martesė kėsaj bukurosheje nėse ... (FOTO LAJM) Tulant Xhaka ėshtė nė gjurmėt e njė martese me njė kandidate pėr “Miss”. Dorina Podrimja, kandidate nė eventin e buku
Ozil fejohet me ish "Miss Turqia 2014" (FOTO LAJM) Mesfushori i Arsenalit mė nė fund ka vendosur qė tė ndėrmarrė njė hap tė rėndėsishėm nė jetėn e tij personale. Sipas med
Ja shkaqet e ndarjes sė ish miss-it Floriana Garo me tė fejuarin Shenjat e xhelozisė mes Floriana Garos dhe tė fejuarit duket se janė bėrė shkak pėr ndarjen e tyre. Ish missi ka gjashtė
E dinit qė bashkėshortja e Astrit Haraqisė ka qenė Miss? (FOTO LAJM) Ish ministri Astrit Haraqija ka festuar dje 16-vjetorin e martesės me Zana Zherka–Haraqija. Nė profilin e tij nė Face
Ronaldinho dhe Miss Serbia festojnė nė Dubai (FOTO LAJM) Ronaldinho nuk njihet vetėm pėr golat dhe spektaklin nė fushėn e lojės, por edhe festat e tij tė ēmendura. Mė e fundit k
Shqiptarja Albjona Muharremaj, mė e bukura e Gjermanisė (FOTO) Shqiptarja Albjona Muharremaj, 20-vjeēare ėshtė shpallur vajza mė e bukur e Gjermanisė, duke lėnė pas tė gjithė konkuren
Ja bukuroshja qė do tė pėrfaqėsojė Shqipėrinė nė "Miss Universe 2015" (FOTO LAJM) Kompeticioni i bukurisė i zhvilluar mbrėmjen e djeshme nė ambientet e Pallatit tė Kongreseve nė Tiranė, zgjodhi mes shum
Ja shqiptarja, femra mė e bukur e tė gjithė kohėrave (FOTO LAJM) Edhe pse vetė nuk donte tė identifikohej si gruaja mė e bukur nė botė, Hollivudi ia ka dhėnė kėtė nder. Sipas Panoramės,
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.