999 rezultate për

misionit

Plas sherri, Aida Shtino i përvishet Arbana Osmanit: Asnjë pikë etike s'keni! (FOTO LAJM) Pavarësisht mungesës për shumë vite në televizion, Aida Shtino njihet si moderatorja e "Njerëzve të Humbur", emision i c
Draft-opinioni i Komisionit të Venecias, reagon Ambasada Amerikane Ambasada Amerikane ka reaguar pas publikimit të një pjese të raportit të Komisionit të Venecias, ku thuhet se Presidenti
"Kam lënë vajzën vetëm", moderatorja shqiptare përlotet në mes të emisionit (VIDEO) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Brunilda Lahe ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, në daljen e saj të
Ju kishte marrë malli? Këngëtarja shqiptare sapo u shtua në jurinë e "Top Talent" (FOTO LAJM) Që prej 24 janarit, “Top Channel” nisi transmetimin e sezonit të tretë të emisionit kushtuar talenteve të reja. “Top
"Palaço që shet veten", Valeri i kthehet Gracianos në mes të emisionit: Copë balerini (VIDEO) Të ftuar së fundmi në emisionin "Shqipëria live", ishin disa nga ish-banorët e "Big Brother Albania, mes tyre edhe Graci
E FUNDIT/ Jep dorëheqjen, Rudina Hajdari "braktis" Integrimin Deputetja e PD Rudina Hajdari ka dhënë dorëheqjen si kryetare e Komisionit të Integrimit Evropian. Në krye të këtij k
Graciano i prek gjoksin në mes emisionit Françeska Jaçes (VIDEO) E ftuar sot në “E diell”, ishte një nga modelet më supers eksi shqiptare, Françeska Jaçe. Françeska u vendos përballë py
"Ka qenë një periudhë e errët për mua", Arjola Demiri përlotet gjatë emisionit (VIDEO) Duket se kjo është periudha më e mirë për aktoren shqiptare Arjola Demirin. Pas pjesmarrjes si aktore kryesore në fil
Rita Lati i kthehet të bijës në mes të emisionit: Na çave trapin (VIDEO) Këtë të mërkurë Roza dhe Rita Lati ishin të ftuara në emisionin "Soiree" me Jonida Shehun, për të treguar se pse deri më
Gara për kreun e BKH-së, caktohen datat kur do të intervistohen kandidatët Tetë kandidatët në garë për drejtimin e Byronsë Kombëtare të Hetimit prtet të merren në intervistë në ditët në ijim.
Konstituohet Komisioni për Arsimin, Shkencën dhe Inovacionin Komisioni për Arsim, Shkencë, Teknologji, Inovacion, Kulturë, Rini dhe Sport ka mbajtur sot gjatë ditës mbledhjen konsti
Hapur fare, këngëtarja shqiptare gjuan Julian Dedën në mes të emisionit (VIDEO) Aktori shumë i dashur për publikun, Jul Deda ishte i ftuar së fundmi në emisionin "Kojshia shoë", në Kosovë. Gjatë emisi
Rinën apo Taynën? Fero çudit me përgjigjjen në mes të emisionit (VIDEO) Reperi i njohur Fero ishte së fundmi i ftuar në "Mirage", në rubrikën "Kë zgjedh". Ai është vënë përballë zgjedhjeve mes
Skandali me mësuesin në Fier, kryetarja e Komisionit të Arsimit thirrje ministres Shahini të japë dorëheqjen Mësuesi në Fier Agron Bego ka shkaktuar jo pak reagime në vendin tonë, kjo për shkak se ky i fundit i cili jepte mësim n
Ligji për Prokurorinë Publike diskutohet sot në Kuvend Kryetari i Kuvendit të Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi për sot ka caktuar seancën e 135-të, ku në rend dite përpos p
Takimi me delegacionin e Venecias, Basha paralajmëron mazhorancën Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe përfaqësues të tjerë të opozitës kanë zhvilluar mëngjesin e sotëm një t
Anti-shpifja, delegacioni nga Venecia zbarkon në Tiranë Një delegacion i Komisionit të Venecias do të vijë ditën e sotme në Tiranë në lidhje me paketën Antishpifje. Kjo e fu
U puth me Arjolën në mes të emisionit, Xhoda tregon si reagoi e shoqja (VIDEO) Aktori i njohur i humorit, Irgen Çela, ishte së fundmi i ftuar në emisionin "Glamour". Ai ka bërë një rrëfim si për jetë
Pritjes i erdhi fundi, del video promo e emisionit të ri të Luana Vjollcës (VIDEO) Me të mbaruar sezoni i fundit i "Shiko Kush Luan" fansat ishin shumë kurioz se ku do ta shikonin Luanën sezonin e ardhsh
Pa botoks dhe tërheqëse, këto janë moderatoret natyrale shqiptare (FOTO LAJM) Që të dalësh në televizion nuk duhet vetëm të jesh orator, por edhe e bukur. Shumica e modratove kanë i kanë lejuar