Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
999 rezultate për

mirsad

"Lufta me plumba" në pedonale, rrëfehet vëllai i polices që i vunë tritolin: Shokët s’dinin gjë! Zbardhet dëshmia e njërit nga protagonistët e atentatit me armë në Shkodër, ku u tentua të vritej me pistoletë Mirsad Me
Polici maqedonas e pranon: Mirsadin dhe Begun i kapëm të gjallë Seanca e Gjykatës së Apelit për rastin Lagja e Trimave ka vazhduar sot, pa prezencën e pjesëtarëve të Grupit të Kumanovë
Theri me thikë nipin e tij, kalon tek Krimet e Rënda çështja kundër Bujar Kuçit Ai shokoi mbarë opinionin publik kur theri me thikë nipin e tij për hskak të një oborri të përbahskët. Gjykata e shka
Mirsad Ndrecaj duke luftuar në vijën e frontit! (FOTO) Një foto të rrallë të Mirsad Ndrecajt duke luftuar në vijën e frontit, e ka publikuar në rrjetet sociale vëllai i tij Yl
Gjykata lë në burg xhaxhain që vrau nipin në Shkodër: Ai më sulmoi i pari Gjykata e ka lënë në burg 62-vjeçarin Bujar Kuçi i cili vrau me thikë nipin e tij Mirsard Kuçi. Ai ka pretenduar në
Vrau nipin me thikë, xhaxhai vrasës: Nuk doja ta vrisja Pas krimit të rëndë në Shkodër ku një burrë ka masakruar me thikë nipin duke e lënë të vdekur, mësohet se xhaxhai është
Komandant Sokoli: I ekzekutuat Begun dhe Mirsadin pse s’pranuan para Sami Ukshin, Komandant Sokoli denoncoi si shkas ekzekutimin e liderëve të grupit të Kumanovës, Beg Rizaj dhe Mirsad Ndre
Vajza e Mirsad Ndrecajt nuk i ndal lotët: Më mungon babi (VIDEO) Ilirida, vajza e Mirsad Ndrecajt, nuk i ndal lotë për babain e saj. "Më mungon babi. E kujtoj çdo ditë çdo natë", ka thë
Deputetja Emini - VMRO-së: Do përfundoni në psikiatri Deputetja Mirsade Emini Asani nga radhët e BDI-së, ka thënë se sjellja e deputetëve të VMRO-DPMNE-së po i ngjan atyre që
KUMANOVA/ Valdet Zekaj: Cigaret dhe serbët nuk i duroj dot Ka vazhduar gjatë ditës së sotme procesi gjyqëor "Lagja e Trimave", në Gjykatën Penale në Shkup. Gjatë seancës së sotme
Val Zekaj para gjykatës: Serbët dhe cigaret nuk i duroj dot Është mbajtur ditën e sotme në Gjykatën Penale në Shkup procesi gjyqësor kundër Grupit të Kumanovës, me dëshminë e Val Z
Komandant Malisheva: Rasti "Kumanova" është skenar i montuar nga ish qeveria, së shpejti do publikohen emrat “Rasti Kumanova është skenar i montuar politik nga ish Qeveria e Maqedonisë dhe së shpejti do të dalin edhe emrat e atyr
Tentuan të vrisnin të riun në Lezhë, arrestohen dy vëllezërit nga Shkodra Policia e Lezhës ka arrestuar dy vëllezër nga Shkodra të cilët ishin shpallur në kërkim për tentativë vrasje dhe armëmba
E pabesueshme/ Ja çfarë ka shkruar në fletëvotim ky shqiptar i Maqedonisë (FOTO LAJM) Një shqiptar në Maqedoni përveç se ka thyer rregullat duke fotografuar fletëvotimin, gjë e cila ka qenë e ndaluar, ai ka
DËSHMIA/ Begu dhe Mirsadi nuk u vranë në “Lagjën e Trimave”, i dëgjova si i torturuan në polici (FOTO) Fakte rrënqethëse po dalin nga vrasjet në lagjen e Trimave në Kumanovë majin e vitit të shkuar. Gazeta “Lajm” ka pub
Polici pranon se Ndrecaj u zu i gjallë nga policia Është diskutuar shumë herë nëse Mirsad Ndrecaj është arrestuar i gjallë e është vrarë më pas nga policia e Maqedonisë.
Ahmeti: Begun dhe Mirsadin i kam pasur bashkëpunëtorë Me rastin e njëvjetorit të luftimeve në Kumanovë, lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti ka bërë t
Ish inspektori i SHIK: Shërbimi maqedonas pagoi dy milionë euro për vrasjen e Beg Rizajt dhe Mirsad Ndrecajt Ish eprori i lartë i UÇK-së, G2, TMK-së dhe pjesëtari i Shërbimit Informativ të Kosovës (SHIK), Naim Miftari ka thënë se
Ja sms-ja e fundit që Mirsad Ndrecaj i dërgoi Ali Ahmetit (FOTO) Kohë më parë familja Ndrecaj ka publikuar një sms, që Mirsad Ndrecaj, i vrarë gjatë konfliktit në Kumanovë majin e shkua
Ja si Beg Rizaj e Mirsad Ndrecaj morën pikën kufitare në Gushincë (VIDEO) Portali maqedonas Ohridsky ka publikuar një video për të cilën pretendohet se ka të bëjë me sulmin e armatosur të vitit